Janaxus/Demon Hunter/Dps/Tank/Lvl.:98/

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Janaxus/Demon Hunter/Dps/Tank/Lvl.:98/

HozzászólásSzerző: Janacutie Dátum: 2018.01.28. 18:15

Tisztelt OOW vezetőség, klán tagok!

#Magamról:
Magamról annyit, hogy a becses nevem Ábel. Egy vidéki faluban, Borsod Abaúj Zemplén megyében, jelenleg is nevelkedtetve jöttem világra immáron 16 éve.
Jelenleg középiskolás éveimmel birkózok a mindennapokban.

#Wowos karrierem:
Kissé hosszab kihagyás után kezdtem újra a WoW-os kalandjaimat, melyet az eddigi idő során nagy mértékben befolyásolta a szabadidő hiánya. Immáron 8 éve hogy a WoW nagy hatással van az életemre. A honlapotokat (orderofwatchers.hu) pontosan 2 éve követem rendszeresen, melyet youtube videók segítségével derítettem fel. Éppen ezért 2 éve az álmaim közé tartozik az is, hogy ’’bekerüljek” (csúnyán fogalmazva) a ti baráti közösségetekbe. Azt hiszem kijelenthetem hogy az Őrzők Rendje az első olyan közösség, ami a kevéske szabadidőm alatt, illetve az egyéb, fontos tevékenységek mellett pontosan azokat az élményeket tudják nekem biztosítani, amire jelenleg is szükségem van. Tagja voltam egy nevét nem kiejthető tört szerveren lévő klánnak ami hosszab ideig tartott, viszont ez is hemzsegett a nemtörődömséggel és a barátságtalan tagokkal. Ezt szeretném a leginkább elkerülni egy klánban. Ezen kívül talán elmondhatom magamról, hogy a jelenlegi kieg. raidjein belüli Bossok taxjaival tisztában vagyok, ugyanis sok időt töltök wowos közösségi oldalakon amik értesítenek minden fontos újdonságról pl. Wowhead. Mivel panda óta csak PvE-vel foglalkozok, tapasztalatom a raidek, illetve egyéb PvE tevékenységek menetével kapcsolatosan minden térben van. Nagyon szívesen segítek ebből kifolyólag minden klán tagnak ezzel, ha szükség van erre.

#Miért pont az OOW?
Szeretném megtalálni ismét azt az érzést, amit eddig 4 évig reménykedve keresem egy klánban: a korlátlan mennyiségű nevétest, a barátságos, segítőkész tagokkal rendelkező klánt, és a legfontosabbat: Pio határtalan taktika magyarázását (igen, igen végignéztem Nessaj összes WoW stream-jét :D ). Örömmel olvastam a klánszabályzat körein belül, hogy nem a progress-re, az "End-game"-re törekedtek leginkább, hanem a hangulatra, és a mindennapi elfoglaltságaim mellett egy ilyen guildre lenne szükségem.
Szívesen csatlakoznék egy ilyen komoly múlttal rendelkező, baráti társaságú klánhoz, mint az Őrzők Rendje, amennyiben persze szűkségetek van rám.

#In-game helyzetem:
A jelenlegi felállás szerint mind PvE, mind PvP terén is tudok szívesen tevékenykedni. Persze a favorit, mint mindenki másnál, nálam is megvan, PvE terén, azon belül pedig RAID, HC insták és egyéb PvE elfoglaltságok tudnak belesüllyeszteni a székembe, a monitort bámulva. Szeretném leszögezni, hogy a PvE-PvP szerepem nem stabil, hanem szeretnék inkább a közösséghez ragaszkodni, igazodni, tehát lehet Tank, Dps is, kérésetekre. Bár tankolásban nincs túl sok tapasztalatom, fejlődőképes vagyok. (Lk kieget eredetin végig tankoltam). Hosszútávú terveim a Warcraft világával kapcsolatosan pedig minden kétséget kizárva az, hogy egy olyan közösséget találjak, ami a guild érdekeit képviseli és az elvárásai között nem szerepel a nagy igényű skill, játéktapasztalat, amit egyáltalán nem jelenthetek ki, hogy nincs de elég szimpatikus volt ez a részlet amit olvastam a klánszabályzatban. Talán meg is találtam. Túl sok ismerőssel nem rendelkezek a klánotokból, viszont nagyon szívesen barátkozok bárkivel a csapaton belül. :)

#Karakterem:
Jelenleg egy 98-as szintű Night Elf Demon Hunter karakterrel rendelkezem, amellyel a későbbiekben szerepet tudok vállalni Dps/Tank helyén is, amint ezt már említettem, és amellyel tervezem a klánba való belépésemet.

#A gépem:
Processzor: Intel(R) Pentium(R) G3250 @ 3,20 GHZ
Ram: 4,00 GB
64 bites OP. rendszer
Videókártya: Radeon RX 460
(Tudom, nem világverő, de a Legion 7-es grafikán elfut raiden 50-60 fps-sel)

#Célom:
Mint említettem a fentiekben, az egyetlen egy célom a WoW-val kapcsolatosan az, hogy végre találjak egy olyan klánt, akikkel szórakozva, boldogan tudom eltölteni a szabadidőm nagy részét, melyet általában csak is a WoW-val töltöm.
Ezt a célt, ezt az igényt teljes mértékben ti tudjátok nekem biztosítani, én pedig csupán próbálok bizonyítani nektek, hogy mennyire szeretnék az Oow-hez tartozni mint klántag. :)

#Elérhetőségeim:
Mumble: kérésre bármikor fel tudok mászni.
Ts3 (TeamSpeak 3): szerver IP-t megadva bármikor fel tudok menni
Facebook: kérésre adok Face linket
Battle. Net: Battletag: Janakek#2849
#Aktivitásom:
A kevéske szabadidőmet, magánéletemet tekintve valószínűleg nem minden eseménykor tudok résztvenni, viszont Raid időpontokat egyeztetve fogok tudni szabadidőt csinálni magamnak esetenként.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hát ez nem sikerült túl rövidre, talán ezt kijelenthetem... na sebaj...
Igyekeztem lényegre törően, tömören, érthetően fogalmazni (remélem meggyőztem kedélyeteket :D) A válaszokat előre is köszi.

Üdv: Janaxus
suxanaJ
Ui 1.: Ha valami hibát találtok, nézzétek el, hulla fáradt voltam amikor ezt írtam...
Ui 2.: Egyéb okok miatt, game time (játszási engedély) hiánya miatt, csak Február vége fele fogok tudni elérhető lenni WoW-on, Battle.net-en Pio a tegnapi nap folyamán ismerősöm lett.
A hozzászólást 11 alkalommal szerkesztették, utoljára Janacutie 2018.01.31. 21:29-kor.
Janacutie
Klántag

Re: Janaxus/Demon Hunter/Dps/Tank/Lvl.:98/

HozzászólásSzerző: Sowi Dátum: 2018.01.29. 10:19

Kedves Fluimucil Ábel!

Talán későbbi tanulmányaid alatt, meg fogják próbálni neked megtanítani, hogy a túl sok emotion, felkiáltó jel és nagybetű nem éppen előnyös. Egy részen eléggé megakadt a szemem, mégpedig "mókatárs tudok lenni". Jelenleg még nem találom erre a részre a megfelelő mondatot amivel le tudnám írni, mit is gondolok/érzek eme rövidke mondat hallatán.
Sajnálattal olvastam, hogy 8 éves pályafutásod alatt nem sikerült rájönnöd arra, hogy az érték az epix, nem pedig a hangulat és, ahogy te fogalmaztál "móka". A klánszabályzat 2 éjszakán át tartó elolvasása és értelmezése elgondolkodtató.
Kicsit kevesebb "nyállal" lehet, hogy hatásosabb lett volna.
Sowi
Klántag

HozzászólásSzerző: Janacutie Dátum: 2018.01.29. 16:08

Kedves Sowi!
Köszönöm a válaszod! Sajnálom hogy nem sikerült téged meggyőzni. Így utólag átolvasva tényleg elég rányomulósnak hangzik az egész, amit én is sajnálok, ugyanis hajnali 4 órakkor írtam ezt a jelentkezést. Gondoltam egyszer adok ki a kezemből egy évtizeden keresztül ilyen időigényes jelentkezést, ezért próbáltam a lelkesedésemet tükrözni az emote-ok, nyálas szövegek segítségével. A tanácsodat megfogadom, köszi. A "mókatárs" szó pedig a szóismétlés elkerülése érdekében lett felhasználva. Még egyszer köszi a válaszod.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Janacutie 2018.01.31. 14:24-kor.
Janacutie
Klántag

HozzászólásSzerző: Janacutie Dátum: 2018.01.30. 23:20

Sowi hozzászólása után 1 nap alatt 4 szerkesztésen esett túl a jelentkezésem, ezért plíz lessétek meg többször is! :D (Túl fáradt voltam az eredeti jelentkezés megírásakor)
Janacutie
Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2018.02.12. 22:28

Szia!

Először is bocsánat, hogy csak most írok a jelentkezésedre. Ingame beszélgettünk már és több klántaggal is beszélgettem a jelentkezésed kapcsán, mert bevallom egy kicsit tanácstalan vagyok.
Nagyon látszik Rajtad, hogy szeretnéd, ha a csapat tagja lennél, de az is látszik, hogy valójában nem ez a Neked való csapat abból a szempontból, hogy mi alapvetően egy wowos őskövületeket tartalmazó társaság vagyunk, akik kizárólag raidelni szoktak felloggolni és azon felül nem a wowban tartják a kapcsolatot. A jelentkezésed nagyon szépen sikerült, azon is érződik, hogy mennyire komolyan vetted ezt a jelentkezést, de jelenleg nem szeretnénk azért felvenni valakit, hogy egyedül legyen online.
Ugyanakkor azt se szeretnénk, hogy egy ilyen szép jelentkezés elkallódjon, ezért az a felvetésem, hogy ha megjelenik a következő kiegészítő és még mindig szeretnél wowozni, akkor vedd úgy, hogy most ígérek Neked egy helyet a csapatban, csak írj egy kommentet ebbe a témába, hogy még él a jelentkezés.

Még egyszer köszönjük a jelentkezést és köszönjük a türelmet!

Üdv:
Pio
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Janacutie Dátum: 2018.02.13. 12:04

Kedves Pio!

Köszönöm a válaszodat, illetve hogy egyáltalán időt szántál rám. Mivel eléggé elfoglalt voltam a napokban én sem tudtam gyakran nézegetni a visszajelzéseket kivéve ma. Igyekeztem minnél nagyobb hatással lenni rátok, hogy tudjak bizonyítani. Mivel a régebbi jelentkezéseket már olvastam nem egyszer nem kétszer, teljesen tisztában vagyok azzal hogy nincs túl sok időtök az egyéb elfoglaltságok mellett wowozni amivel abszolút én is így vagyok és többször előfordul velem hogy uborkaszezon van :D .
Tehát a válaszom: igen, továbbra is szeretnék hozzátok tartozni, tart még a jelentkezésem :)
Én köszönöm a válaszodat és hogy tudtatok egy esélyt adni nekem.

Üdv: Janaxus
Janacutie
Klántag

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA