Bellondis/Human/Paladin/Level:110

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Bellondis/Human/Paladin/Level:110

HozzászólásSzerző: Bellondis Dátum: 2017.11.13. 13:55

Sziasztok !

Mindenek elott be szeretnek mutatkozni,Tamasnak hivnak 26 esztendos.Kereken 12 eve uzom ezt a csodalatos sportot amit ugy hivnak ,hogy WoW de mivel ahogy az ido telik igy a prioritasok is valtoznak viszont a kikapcsolodasrol sem szabad megfeletkezni es szamomra ez a jatek kikapcsolodast jelent.A minden napokba egy kis vallalkozo vagyok de Azert csodalatos vilagaban csak egy buta kis Paladin :D. Elmondhatom magamrol ,hogy egy csapat jatekos vagyok es mindig is a kozossegnek az erdekeit tettem elore es nem a sajatomat es ez ugyszint a wow-ba is megnyilvanul.Szamomra ez a jatek jelenti gyermekorom ekesseget igy szerintem ez az egyik fo indok ami miatt meg mindig resze az eletemnek de mivel a hard-core jatekos statutumot reg a feledes homalyaba hagytam most csak egy semi-hardcore,casual jatekosnak tudom magamat titulalni roviden nyugdijas tempot :).A jatekbeli tapasztalataim visszanyulnak egesszen AQ 40-ig folytatva,Kara,SSC,TK,BT,SWP,Naxx,Toc,Ulduar,ICC stb stb de nem szeretnelek titeket untatni ezzel mert mert telyes mertekbe lenyegtelen. Palyafutasomat meg Bloodscalp horda oldalon keztem es folytatam parhuzamosan a Defilas Brotherhood szerveren de viszont ott az alliance oldalon .ICC vegevel Bloodscalpos palyafutasom befelyezodott es nagyabol a hard-core gamer statutum is viszont folytatam egy csendes nyugodtabb tempoba Defilas Brotherhoodon egy semi-hard core stilusba (jelenleg is itt jatszom) egesszen mostanig amikor ugy erzem ,hogy eljott az ido ,hogy lekoszonjek innet is es egy uj vilagot fedezek fel Ragnan :).Jelen pillanatba tobbnyire csak LFR-ek meg par HC run-on veszek reszt neha achizgatok repuzok viszont amit igazan szeretek meg mindig az a PvP.Mondhatni ,hogy a PvP a leggnagyobb faktor ami miatt meg mindig ennyire kozel all a jatek a szivemhez:).A forumon lattam ,hogy jelenleg nincsen TGF nalatok de gondoltam egy probat teszek hatha szerencsevel jarok. PVP teren emlitesre melto eredmenyeim 2v2:2269,3v3:1943,5v5:1727. Jelentkezesem ugy PvP tagkent mint PvE tagkent is ervenyes nem vagyok arra ,hogy biztos helyem legyen biztositva egyik reszlegen se szamomra elegendo az achi nem szamit ,hogy a content utolso napjan ferek be a raidelo csapatba vagy eppensegel urul egy szabad hely a PvP brigad kozott.Jelentkezesem celja leggfobb keppen az ,hogy egy osszetarto csapat resze lehesek es elo tudjam segiteni barmivel tudom.Karakteremet mondhatni nagyon ismerem merem allitani ,hogy 90%-ba minden kis aprosagot ismerek rajta emelett hasonlo keppen tudok velekedni a rouge illetve a hunter classokrol is.

Karaktereim:

https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... /virginity

https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... p/beastiee

https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... /bellondis

Ha jelentkezesem elfogadjatok termeszetesen mind3 karakterrel szeretnek csatlakozni a guildba fuggetlen ,hogy melyik lenne a main karakterem amelyiket a vezetoseg jonak latja :).

"Sidnolleb"
Bellondis

Re: Bellondis/Human/Paladin/Level:110

HozzászólásSzerző: Pöttömpapszi Dátum: 2017.11.13. 20:21

Tuti felvesznek úgyis kevés paladin van - lesz.
Pöttömpapszi
Klántag

HozzászólásSzerző: Hatszel Dátum: 2017.11.14. 08:47

Szerintem is rendben van a jelentkezésed. :)
Egésséget!
Hatszel
Dipl. Ing.

HozzászólásSzerző: Bellondis Dátum: 2017.11.14. 11:37

Koszonom a pozitiv visszajelzeseket :D :D :D
Bellondis

HozzászólásSzerző: Bellondis Dátum: 2017.11.22. 00:18

Udv :), elnezest a turelmetlensegert csak megszeretnem kerdezni ,hogy mikor dol el a jelentkezesnek a sorsa ?:)
Bellondis

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2017.11.22. 22:25

Szia!

A helyzet az, hogy a pvp részlegünk jelenleg teljesen szünetel. Holnap lesz raid, ha érdekel csak pve miatt is a jelentkezés, akkor megbeszéljük a többiekkel a dolgot.
Fontos leszögezni, hogy a szabályzatban leírtak érvényesek, ez egy nyugdíjas klán, raideken kívül nincs igazán közösen szervezett esemény, nem sokan vannak online. Raid heti 3 nap van 2-2-2 órában (csütörtök, péntek, kedd), a célkitűzés pedig mindig a heroic kontent befejezése.
Kérlek szépen, hogy gondold át alaposan, hogy ennek tükrében is érdekel-e a felvétel és a raidelés a csapattal, mi pedig akkor holnap megbeszéljük, a héten mindenképp írok, hogy mire jutottunk.

Üdv és köszönjük a jelentkezést:
Pio
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Bellondis Dátum: 2017.11.23. 12:32

Udv!

Mint emlitettem en is a nyugdijas tempoba tudok mar jatszani csak ezert is jelentkeztem hozzatok sajnos nekem se engedi meg az idom ,hogy gyakran online legyek de amikor igen akkor jo lenne tartozni egy kellemes tarsasaghoz :)
Bellondis

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2017.11.26. 21:20

Valamelyik nap tudunk Mumble-n vagy máshogy beszélni pár mondatot? Mumble a klános beszélgető program, de akár a Blizzard Appon kereszztül is beszélgethetünk. Bneten írj rám nyugodtan, ha Neked alkalmas, én is igyekszem esténként elindítani a progit. :)

ID-m: Pio#2585
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Bellondis Dátum: 2017.11.27. 10:01

Termeszetesen alkalmas csak sajnos,a hang kartyam eppensegel nincs a leggjobb formajaba igy a mikrophone szunetel rovid idore de hallgatozni tudok es valaszolok irva nem gond :)
Bellondis

HozzászólásSzerző: Bellondis Dátum: 2017.11.28. 19:48

igyekszek ma este online lenni es megfoglak keresni :)
Bellondis

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA