Maxwa, draenei priest

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Maxwa, draenei priest

HozzászólásSzerző: nxbalazs Dátum: 2017.07.27. 08:51

Sziasztok!
Kb egy hónapja kezdtem wowozni Tauri szerveren, 3 napja eredetin, lehet mondani szinte teljesen új vagyok ebben a játékban. Más rpg-ket játszottam (főleg Aion-t sokáig), alapok vannak rpg téren, a szabályokat megértem/felfogom.
Őszintén megmondom, nem is tudom mit várok ettől a játéktól. Tetszik, de nagyon összetettnek látom. Ezért is még képtelen vagyok eldönteni, hogy mi a célom.
Googleben találtam erre a klánra. Azt hiszem egy ilyen baráti társaságot keresek. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem fogok kérdezni dolgokat tőletek (ha behívtok:)), mivel még tanuló játékos vagyok.
Játékiőd terén nagyon változó vagyok munkabeosztásom miatt. (nappali/éjjeli műszakok + hétvégi munka néha).
Nyugodtan kérdezzetek, ha még tudni szeretnétek rólam.
Megértem ha nem szeretnétek újoncokat.
Köszönöm előre is!
nxbalazs

Re: Maxwa, draenei priest

HozzászólásSzerző: Neilaeht Dátum: 2017.07.28. 13:01

Sajnálom, de az utolsó két jelentkező elég magasra tette a lécet. jelen formátumban, figyelembe véve a felvételi szünetet is, nem tudom támogatni ezt a jelentkezést.
( Ettől függetlenül ingame, bármikor a segítségedre vagyok, tanácsokkal, bármivel segítelek. )
For the gnomes!
Neilaeht
Klántag

HozzászólásSzerző: nxbalazs Dátum: 2017.07.29. 22:44

Ok. Köszi a választ! Remélem még összefutunk játékom belül :)
nxbalazs

HozzászólásSzerző: Neilaeht Dátum: 2017.07.30. 11:42

nxbalazs írta:Ok. Köszi a választ! Remélem még összefutunk játékom belül :)

Én csak egy mágus vagyok a guilden belül. (Még ha a leghatalmasabb is) Az én szavam nem döntő. Személyes véleményem olvashattad, nem pedig a guild hivatalos válaszát.
* Earth, Fire, Wind, Water, Heart! Captain Planet!!!!! Izé. PIO!*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Neilaeht 2017.07.31. 14:03-kor.
For the gnomes!
Neilaeht
Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2017.07.30. 14:14

Neilaeht írta:
nxbalazs írta:Ok. Köszi a választ! Remélem még összefutunk játékom belül :)

Én csak egy mágus vagyok a guilden belül. (Még ha a leghatalmasabb is) Az én szavam nem döntő. Személyes véleményem olvashattad, nem pedig a guild hivatalos válaszát.
* Earth, Fire, Wind, Water, Hearth! Captain Planet!!!!! Izé. PIO!*

Nem igazán tudok mit hozzátenni, a kiemelt topiknak megfelelően felvételi szünet van jelenleg. Köszönjük szépen a jelentkezést, de jelenleg ez a helyzet.

Minden jót, sok szerencsét! Ha változni fog a helyzet arról a fórumon fogunk írni.

(Neil, az Heart. A sok Hearthstone megtette a hatását... :) )
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA