Egyéb wowos témájú videók

Klán és wow videók áttekintő fóruma.

Re: Egyéb wowos témájú videók

HozzászólásSzerző: Reaperr Dátum: 2009.03.20. 13:54

Enokh írta:Még csak az elején vagyok, de Reaperr a zeneválasztásod mind azért mert magyar, mind a szövege miatt 10/10! Megagiga gézé hozzá.

Tremors a végén az a dance.... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! gusztustalan vagy!!!! Mit kapnál ezért FS!-en.... Lehet csak ezért be is küldöm :)

Nova Prospect az előadó, bátran ajánlom mindenkinek, most kezdenek feltörni, egyébként amatőrök -->http://www.myspace.com/novaprospectband. FS!-ra be ne küldd!! Határozottan tiltakozom ellene!
Reaperr
Ravenholdt grófja

HozzászólásSzerző: Enokh Dátum: 2009.03.20. 14:05

Egy screenshotot se? Naaaa.... légyszi - légyszi. A sok vérhordás tuti lilát látna tőle és woááááááááááááá így őrjöngenének. :)
"Támadni fogok" - tervezi a tanítvány.
"Támadok" - gondolja a haladó.
"Támadtam" - nyugtázza a mester.
Enokh
a démonvadász

HozzászólásSzerző: Reaperr Dátum: 2009.03.20. 16:28

Enokh írta:Egy screenshotot se? Naaaa.... légyszi - légyszi. A sok vérhordás tuti lilát látna tőle és woááááááááááááá így őrjöngenének. :)

Na jó egy screenshotot lehet, azzal úgyis csak Snickers égeti magát :D
Reaperr
Ravenholdt grófja

HozzászólásSzerző: preecher Dátum: 2009.03.21. 02:34

A magyar szám az elejen tenyleg nagyon jo, jol indul, aztan kicsit nyers, kicsit sok a rogue v rogue eksön bár gondolom ez a video kettötök (nightcut) közös videoja is. shriekers tenyleg alaz :)
overallba egy 7/10 et adnek ra :) en nem tudnek ilyet csinalni de a 10es aza rogues video volt amikor a BE rogue Sw-be betamadta onyxia ladyt
preecher
Klántag

HozzászólásSzerző: Reaperr Dátum: 2009.03.21. 12:19

preecher írta:A magyar szám az elejen tenyleg nagyon jo, jol indul, aztan kicsit nyers, kicsit sok a rogue v rogue eksön bár gondolom ez a video kettötök (nightcut) közös videoja is. shriekers tenyleg alaz :)
overallba egy 7/10 et adnek ra :) en nem tudnek ilyet csinalni de a 10es aza rogues video volt amikor a BE rogue Sw-be betamadta onyxia ladyt

Igen ez tény hogy sok s rogue vs rogue, ez nekemis eszembe jutott, de az az igazság nem sok igazi pvp arcot ismerek, akik ellen látványos lett volna a fight. Egyébként nálam a totál etalon Akrios videói, http://roguerogue.com :)
Reaperr
Ravenholdt grófja

HozzászólásSzerző: Reaperr Dátum: 2009.04.11. 02:42

Na a tegnap esti termés:
Heroic: Gonna go when the volcano blows - Reaperr POV
Kaelthas retro :)
Enjoy it!
Reaperr
Ravenholdt grófja

HozzászólásSzerző: Reaperr Dátum: 2009.05.04. 10:23

No ismét PvP videó következik, de ezúttal aréna, Season 6 nyitónapján Jazzminnel nekiálltunk 2v2zni, ennek a menetelésnek a megörökítése a következő videó. Nem nagyon szerkesztgettem a meccseken, amolyan "director's cut" :), úgyhogy lehet látni mindent.
Wednesday Night Arena
Enjoy it!
Reaperr
Ravenholdt grófja

HozzászólásSzerző: Remuss Dátum: 2009.05.07. 16:40

itt egy igazi pvp movie... :ugeek:
Remuss
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Tammytomtom Dátum: 2009.05.07. 17:12

ez imba :D
"Nothing, and everything, is possimpible!"

Tomtomtom
Afternoonn
Tammytomtom
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Soloriens Dátum: 2009.08.28. 12:51

Soloriens, a remete
"Quod est inferius, est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius ad perpetranda miracula rei unius"
Soloriens
Remete

HozzászólásSzerző: Reaperr Dátum: 2010.02.24. 21:26

Tavaly nyár óta halasztgatom ennek a videó feltöltését, de most végre rávettem magam, úgyhogy szeretném prezentálni nektek a Wednesday Night Arena II-t!
Túl sok OoWs vonatkozása ugyan nincs (rajtam kívül :mrgreen: ), de gondoltam ha már egyszer elkészült közkinccsé teszem itt nektek. A videó 3.1.9es patchben játszódik, 90% aréna, 10% duel, szal aki nem érdeklődik az ilyesmi iránt, az nyugodtan kihagyhatja :)
3 fő részből áll a film:
1.rész: Egyik nap general chatin láttam hogy egy mage 2v2 partnert keres 10 meccs erejéig, na mondom úgyis magival akartam 2v2zni, hát lássuk mit tud. Ő volt Hajjton, a svéd gnóm mágus, akivel aztán később is játszottam. Az egész érdekessége, hogy ugyan felmentünk ventrire, de valami olyan akcentusa volt vagy nemtudom, hogy általában egy büdös szót nem értettem abból amit makogott :D Aztán így nem volt valami 100% a kommunikáció köztünk, de azért egész jól toltuk. A jobban sikerült meccseket láthatjátok az 1.részben.
2.rész: 3 duel, ezekhez nem is fűznék különösebb kommentárt, csak annyi, hogy hihetetlen miket bénázok itt, és még így is megverem őket LOL. A véremben van a skill :ugeek: :mrgreen: :twisted:
3.rész: Ide szimpla skirmisheket akartam rakni, hogy totál random setupokban mit lehet kezdeni, de aztán zsinórban 2-szer ugyanazzal a magyar destro lockkal kerültem össze, aki rámírt, nem toljuk-e együtt, mondom persze mért ne. Úgyhogy a 3. meccstől a vele való skirmishek láthatók. Az utolsó meccs pedig egy vereség ... retripala powa :evil:.

A UIról annyit, hogy 99% saját fejlesztés (az art textúrák nem sajátok) és minimálisan ugyan, de változik a videó folyamán, majd a 3. részben nyeri el végleges formáját. Ha valakinek van vele kapcsolatban kérdése, azt PMben szívesen fogadom.

Zene: ismét becsempésztem egy Nova Prospect számot :D, amúgy tracklist a videó végén.

No és akkor a lényeg:
http://www.megaupload.com/?d=14OWG8W4
http://www.megaupload.com/?d=QSQ8TM86
Sajnos csak 2 részletben tudtam feltölteni, tekintve elég vaskos a mérete. Pontosan az 1.rész végén van a vágás, ha valaki csak az egyiket töltené le.

Azt hiszem minden lényeges infót leírtam, úgyhogy enjoy!

Reaperr

UI: Még annyit, hogy ezúttal nem sokat szerkesztgettem a videókat, csak szimplán hagytam úgy, ahogy vannak. Csak azért mondom, hogy ne számítsatok nagy effekttengerre :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Reaperr 2010.02.25. 09:26-kor.
Reaperr
Ravenholdt grófja

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2010.02.24. 23:08

Tenkjú, legkésőbb pénteken leszedem.
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Reaperr Dátum: 2010.06.25. 18:28

Tudomén hogy kivagytok már éhezve valami zsiros pvp videjóra, hiába titkoljátok :D
Szóval íme a legújabb alkotásom, ezúttal mageként, egyenesen a Tauriról! :twisted:
What to expect:
-bugok
-frost mage/disc pap 2v2
-bugok
-100% aréna
-bugok
-rating: 1800-2000
-bugok
-szinte semmi editálás
-...
-ja és még bugok is :D

És akkor a link: Sunday Night Arena - Part1
Mint a leírása is jelzi, ez az első része a sorozatnak, következőnek szintén még maradunk az 1800-2000es tartományban, nade utána már igazi serious business jön. (jelenleg 2130on vagyunk, rank 26 :twisted: )
Enjoy!

Riprios/Reaperr/Nicolee
Reaperr
Ravenholdt grófja

HozzászólásSzerző: Lasko Dátum: 2010.06.25. 19:38

Na megnéztem, csak hogy ne az legyen, hogy senkisem nézte meg :D Hááát tört... miért nem eredeti akkor már? :D Igazából csak a zene miatt néztem meg, az elég nagy húzóerő volt :D Amúgy nem rossz, de mégiscsak tört :D Csak így tovább :D (És hol marad a rugó? :D)
sedó prájszt
Druid+Dk a legnagyobb Faceroll karakter combo a pvpben (és úgy szinte mindenütt)!!!!!
“I know kung fu” – Chuck
“Guys I know kung fu… Again.” – Chuck
Lasko
Klántag

HozzászólásSzerző: Reaperr Dátum: 2010.06.25. 21:43

lasko írta:Na megnéztem, csak hogy ne az legyen, hogy senkisem nézte meg :D Hááát tört... miért nem eredeti akkor már? :D Igazából csak a zene miatt néztem meg, az elég nagy húzóerő volt :D Amúgy nem rossz, de mégiscsak tört :D Csak így tovább :D (És hol marad a rugó? :D)

Hát a Blizzard naaagy nagy köcsedék :D Mikor letoltam az ajándék 1 hetes okosságot január elején, az igencsak beadta az érzést, úgyhogy a lejárta után nem tudtam ellenállni és jobb híján taurin kötöttem ki. Na meg ott játszik exbarátnőm is, szal érted :) Aztán felhúztam egy maget, merthogy az még nemvolt, aztánmeg találtam ezt az imba discpapot és onnantól meg nem volt megállás :) Kicsit idegesítőek a bugok meg minden, de élvezhető :) Szóval most eredetin PvEzek, Taurin PvPzek :D
Reaperr
Ravenholdt grófja

HozzászólásSzerző: Hatszel Dátum: 2010.06.25. 22:51

Reaperr írta:
lasko írta:Na megnéztem, csak hogy ne az legyen, hogy senkisem nézte meg :D Hááát tört... miért nem eredeti akkor már? :D Igazából csak a zene miatt néztem meg, az elég nagy húzóerő volt :D Amúgy nem rossz, de mégiscsak tört :D Csak így tovább :D (És hol marad a rugó? :D)

Hát a Blizzard naaagy nagy köcsedék :D Mikor letoltam az ajándék 1 hetes okosságot január elején, az igencsak beadta az érzést, úgyhogy a lejárta után nem tudtam ellenállni és jobb híján taurin kötöttem ki. Na meg ott játszik exbarátnőm is, szal érted :) Aztán felhúztam egy maget, merthogy az még nemvolt, aztánmeg találtam ezt az imba discpapot és onnantól meg nem volt megállás :) Kicsit idegesítőek a bugok meg minden, de élvezhető :) Szóval most eredetin PvEzek, Taurin PvPzek :D

Taurennel PvPzel? :D
Egésséget!
Hatszel
Dipl. Ing.

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2010.06.26. 10:22

Bevallom nem figyeltem annyira a részletekre, de ha nem mondod, hogy törtszerver talán fel se tűnik. :)
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Reaperr Dátum: 2010.06.27. 21:59

Ééééésakkor....
Sunday Night Arena - Part2
(tessék megfigyelni hogy élem túl a hunter/holy pala meccsen :D )
Reaperr
Ravenholdt grófja

HozzászólásSzerző: Louiee Dátum: 2011.07.15. 12:01

Noigan buzdita'sa'ra csina'ltam unalomu"zo"nek :)
Lallee

Va'rom ve'leme'nyeteket :)
Louiee
Klántag

HozzászólásSzerző: imbodza Dátum: 2012.05.20. 12:33

http://www.youtube.com/watch?v=IijlbG7yrlc
Hát azt hiszem ezt nem kell kommentelnem. De, ugye kiütjük nekem az shm-et?! :roll: :D
Barátok jönnek-mennek, de az epic soulbound.
imbodza
Klántag

Előző

Vissza: Videók