Blooddance lvl 70 Human rugó

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Blooddance lvl 70 Human rugó

HozzászólásSzerző: Blooddance Dátum: 2008.08.30. 11:47

Sziasztok!
17éves vagyok kb 2 éve wowozok. Eddigi klánjaim Sasok,Szentháromság, Bloodline, CM.
Ismerős van 1 pár ember felsorolok párat: Mumi, Angrycat, Phapné, Hidi, Takyshammy, Neredia, Swazyee meg meg jó páran.
Elsősorban azert jönnek ide mert jó társaságban akarom eltölteni az estéket, másrészt egy nem túl hc de haladó pve guild tarja akarok lenni. Tapasztalat csak annyi volt hogy egy sscre mehettem veletek de nagyon jó volt. Szinte minden nap raerek olyan 6-7től kb élyfélig de ha kell tovább is.:) Hát a karim nem 1 full t6 de azért szerintem 1 btre már készen áll és sokszor bizonyítottam is ott vele. :lol:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... Blooddance
A talent combat rőr (15/41/5), de ha az az igény kardra talentolhatok(19/42/0), csak akkor majd kell 2 kard. :lol:
Sunwell és nax kivételével minden instában voltam. Btbe még csak 5 bosson voltam és hijal ustó bosson még nem voltam.
Hát erre nem vagyok büszke de bt és hijal preq nincs meg de mostmár max a resi miatt kellene.
PreBC kulcsokból Ony, MC, BWL megvan Naxxot is akarom majd.:) Resi gearem az ami magyon nincs de gyorsan összeszedek 1et ha arra van szükség.Most gcm lejárt 2 hónapja guildet keresek csak ha van akkor töltök, szóval ingame nem találtok meg.
Nem akartam 2 oldalas regényt írni remélem lényegre törő, ha van kérdésetek írjátok ide. :P

Üdv minden régi ismerősnek és a többi OOWsnek! 8-)
Blooddance

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA