Shadowdrain lvl 70 Human Warlock

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Shadowdrain lvl 70 Human Warlock

HozzászólásSzerző: Shadowdrain Dátum: 2008.06.07. 08:52

Azért szeretnék csatlakozni,hogy próbáljak a klánnak segíteni ,de azért nekem se is egy jó gear-em.Ismerősöm van Zadner(lvl 70 human priest )Necro(lvl 70 warlock)
2008.-tól játszok a Ragnaros szerveren.De több kis karim is volt amikor nem szerettem fejlődni.
Pénteken és Szombaton tudnék raid-re járni,ami biztos,de ha párszor el tudok menni máskor is akkor megyek.Most jön a nyári szünet és így minden nap fent fogok lenni és ezáltal el is tudok menni a raidek nagyrészére ha lehet. (ha nincsen semmien + program)17:00-21:00
Armory link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Shadowdrain
Az a célom a klánban,hogy segítsek a klántársaknak ahogy tudok és próbálok majd eljárni a raid-ekre ahogy tudok ,hogy ezzel is a klán javát szolgáljam ,célom a karakterrel ,hogy megszerezzem a full Tier6 set-tet a legjobb cuccokkal együtt.
Hát csak nagyon kis szintű , de am szivesen elfogadom a meghívást a kis karimmal az alt klánba de az a baj hogy csak 6-os-ak.
Karazhant egy nagyon-nagyon kicsit,olvastam Magy-ról egy keveset.
A prekvesztek-ben més sehol sem tartok sajna,mert nincs egy jó party akivel össze hozhatnám.
Resistance gear-rel még nem rendelkezem , de majd az s3-ra fogok hajtani.
Affliction-on vagyok ->de ha a klánnak kell pl.:egy destruction lock akkor áttalentolok a klánjavára stb.
Shadowdrain

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA