Maevys, Draenei disc priest

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Maevys, Draenei disc priest

HozzászólásSzerző: Maevys Dátum: 2018.06.14. 21:16

Sziasztok!

Ketten szeretnénk tgf-elni hozzátok, röviden bemutatnám magunkat; Tilla vagyok 28 éves, leend? jogász, valamint Zsolt 25 éves adattárház elemz?.

Wowos karrierünk;

Elég nagy kihagyás után térnénk vissza, Cataclysm és MoP contentben játszottunk mindketten.
Most jöttünk vissza a játékba körülbelül másfél hete, szóval a hatalmas pályafutásunkról nem nagyon tudok Nektek mit mesélni :)
Amint olvastuk, illetve tájékoztattatok róla,hogy most "uborka szezon" van a guildben BFA el?tt. Számunkra ez nem jelent problémát, hiszen addig legalább tudjuk fejleszteni a karaktereket,hogy kés?bb érdemben is tudjunk veletek játszani.
A szóban forgó 2 karakter; Zsolt részér?l egy 110es assa rogue (915 ilvl - fejlesztgetés alatt), részemr?l pedig egy 70es draenei disc priest. Olvastam, hogy 85 alatt nem nagyon szoktatok embereket felvenni,de szeretek fejl?dni (mazochista hajlam :D ), remélem ez nem jelent problémát. Fejl?dés alatt semmilyen segítséget nem várok el, figyelembe vettem a szabályzatban leírtakat.

Szeretnénk egy normális, jó társaságú guild tagjai lenni, ezt reméljük hogy Nálatok megtaláljuk.

Ha valamit kihagytam vagy bármi kérdés lenne szivesen válaszolunk.

Üdv; Tilla és Zsolt

syveaM
Maevys

Re: Maevys, Draenei disc priest

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2018.06.16. 06:46

Sziasztok!

Köszönjük a jelentkezést, néhány napot még hagynék, hátha valaki hozzászólna vagy kérdezne valamit, de részemr?l rendben van.

A szinttel nem lesz gond, itt-ott ráférne némi frissítés a szabályzatra, szerintem olyan 5-6 éve nem volt komolyabban update-elve. :)

Ha megoldható, akkor - a néhány nap kivárása után, mondjuk jöv? hét kedden - beszélnék mumble-n (beszélget? programunk) legalább az egyik?tökkel, mesélnék, hogy várhatóan mit is nyújt a guild, mit szoktunk csinálni, hogy kiderüljön, hogy tényleg ez-e a megfelel? hely számotokra.
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Maevys Dátum: 2018.06.16. 13:42

Szia!

Rendben,köszönjük :)
Majd légyszíves mondj egy id?pontot,hogy kedden mikor lenne Neked alkalmas,és akkor megbeszéljük a részleteket.

Üdv; Tilla és Zsolt
Maevys

HozzászólásSzerző: Sowi Dátum: 2018.06.17. 20:44

Sziasztok,

sokan vagy jegelték az accot vagy alig-alig játszanak, de a kiegészít? megjelenésével megint visszatér a néphadsereg, szokásos telítettséggel. Két ember felvétele sajnos részemr?l nem támogatott, legfeljebb a kieg megjelenésekor térjünk vissza rá, amikor már látjuk, hogy hányan vagyunk pontosan jelenlegi klántagok, akik raidelnénk.
Sowi
Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2018.06.18. 11:39

Jogos felvetés, tényleg az szokott lenni a helyzet, hogy a kieg elején nagyon sokan visszatérnek a meglév?, jelenleg inaktív klántagok közül, nagy a tumultus és ezt mindenki érdekében jobb lenne most is kivárni.

Tilla, Zsolt, ne haragudjatok meg a kavarásért és a jelentkezésetek tényleg rendben volt, de a felvételt egyel?re tovább szüneteltetjük (ahogy a kiemelt témában ez szerepel is) legalább a kieg érkezte környékéig. Addig nyugodtan keressetek másik klánt ha gondoljátok és szurkolok, hogy találjatok jó helyet és ha a kieg megjelenik és látjuk, hogy nagyjából hogy állunk klántagokkal, akkor fog eld?lni, hogy lesz-e felvétel és ha igen és még mindig aktuális a jelentkezéseket, akkor azt megígérhetem, hogy els? körben Rátok fogunk gondolni. De tényleg ne várjatok emiatt, visszanéztem és az elmúlt kiegeknél mindig 40-nél is többen lettek újra aktívak és szerettek volna raidelni, meglátjuk, hogy most mi lesz a helyzet.

Még egyszer elnézést a kavarodásért és köszönjük szépet a jelentkezést!
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Maevys Dátum: 2018.06.18. 18:40

Sziasztok!

Sajnálattal látjuk,hogy így vélekedtek, nem szerettünk volna senkit kitúrni a "helyér?l". Nekünk els?sorban a társaság lett volna a fontos,nem pedig a folyamatos raiden való részvétel,hiszen mi is tudjuk,hogy azok akik régebb óta a guild tagjai els?bbséget élveznek,ezzel nincs is semmi probléma.

Azért köszönjük,további szép napot.
Maevys

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA