Haolley-Sin Rogue

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Haolley-Sin Rogue

HozzászólásSzerző: Haolley Dátum: 2018.02.10. 20:20

Üdv!

Információk rólam:
Máténak hívnak, 17 éves vagyok... lassan 18. Még iskolába járok, ezért sok dolog befolyásolja hogy hétköznap mennyire vagyok aktív. Nem vagyok veterán (legalább is eredeti WoW-on, mert volt idő mikor tört szerveren játszottam). Azt hogy PVP/PVE player vagyok nem nagyon mondanám biztosra, mivel jobban szeretem a WPVP-t mint PVE-t de kell a PVE hogy jo legyek WPVP-be. Nagyon szeretek T-mog szetteket gyűjteni, jobban mint mountot (gondoltam nem fontos, de azért leírtam :D)

Jelenzkezésem oka:
Jelenleg is egy Guildbe tartozom, sajnos ez a guild sok sebből vérzik. Egyrészt nincsenek raidek, vagyis lennének de 60 online emberből senki se jön soha. Másrészt nincs megszabva különösebb TGF, ezért akármilyen ember bejöhet. Több jó régi guild társam is ezért hagyta el a guildet mert nem volt igazán baráti a közeg, sőt nem egyszer láttam hogy valakit beoltanak, leszólnak, nem segítenek neki. Mivel nincsenek raidek ezért megakadtam az ilevellel, mivel heroicra nem engednek curve nélkül (egyszer engedtek de azzal a raid-grouppal nem sokáig jutottunk) és kell a heroic hogy legyen curve-om ezért egy "ördögi körben" ragadtam. Szeretnék egy igazán jó közegben lenni, úgy hogy közben a guild mozgolódik is.

Karaktereim:
Haolley - Sin Rogue - 950 ilevel
Rugo a main classom, nagyon szeretem több okból is.
Jelenleg sin-nek húzom de BFA bejövetelével áttérek Sub-ra.
Ez a main karim.

Szent - Ret Paladin - lassan 925-930 ilevel
Nem annyira szeretem mint a Rogue-t de azért meg vagyok vele.
Jelenleg ezen vagyok többet elérhető
Ez az alt karim.

... - Hunter
Főbb jellemzője, hogy nem létezik :D, de már előrendeltem BFA-t
Void Elf Hunter lesz amint Paladinnal sikerül kirepuzni Argussiant.
Azért Hunter mert szeretnék egy ranged karaktert is.
+ szerintem a petek nagyon menők.

Légionos tervek:
Minél többet kihúzni a 3 karakteremből, ilevelileg főleg, de most a Balance of Power-t is csinálgatom és repuzok palával.

Elérhetőségem:
HanSoloCarry#2452

Ennyit terveztem leírni, nem akartalak untatni titeket a fölösleges részletekkel, ha valamit kihagytam volna nyugodtan kérdezzetek ingame "Szent" karakteremmel vagyok jelenleg online.
Köszönöm, hogy elolvastad, remélem megfontoljátok, hogy bevesztek-e.

Sziasztok!

Haolley
Haolley

Re: Haolley-Sin Rogue

HozzászólásSzerző: Haolley Dátum: 2018.02.12. 18:16

Köszönöm a gyors válaszokat :)!
Haolley

Re: Haolley-Sin Rogue

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2018.02.12. 22:22

Szia!

Ahogy fentebb kiemelt témában írjuk jelenleg nincs a klánba felvétel. Ennek megfelelően nem is - vagy csak hektikusan reagálunk a jelentkezésekre.
Sajnos ennek megfelelően köszönjük szépen a jelentkezést, de nem áll módunkban felvenni a klánba.

Minden jót!
Pio
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA