Keîra - Resto druid

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Keîra - Resto druid

HozzászólásSzerző: Keîra Dátum: 2018.02.10. 15:19

Sziasztok! :)

Már voltam nálatok közel 4 évet, tavaly márciusban egy kisebb társaságot követve én is a komolyabb progress felé néztem. Hamar rájöttem, hogy a mythic raidelés egyrészt nem nekem való, másrészt időm sincs rá, úgyhogy a játék iránti lelkesedésem szép lassan megszűnt, abba is hagytam néhány hónapra. Az utóbbi időben viszont hiányozni kezdett a casual raidelés és a pár óra kellemes időtöltés esténként, ezért úgy gondoltam, újra jelentkeznék hozzátok.

Magamról

Viktóriának hívnak, 18 éves vagyok és idén fogok érettségizni. Mivel gazdasági egyetemre szeretnék jelentkezni, sok időmet elveszi a tanulás, kevesebbet érek rá mint eddig. Leginkább még mindig a PVE érdekel, szívesen raidelnék veletek healerként, de a PVP-től sem zárkózom el. ToS-ban raideltem utoljára aktívan, azóta nem is játszottam egyáltalán, szóval az új raid még egyenlőre kimaradt nekem.

Röviden ennyi lenne, szeretném újra egy jó társaságban megtalálni a helyem, amit anno nálatok már sikerült is.
Köszönöm, hogy elolvastátok, és várom a visszajelzéseteket! :D
arieK
Keîra
hajdani Klántag

Re: Keîra - Resto druid

HozzászólásSzerző: Hatszel Dátum: 2018.02.10. 15:51

Na, már épp ideje volt :D
Egésséget!
Hatszel
Dipl. Ing.

HozzászólásSzerző: preecher Dátum: 2018.02.10. 15:53

én támogatom, de csak ha sűrűbben hallunk raiden! :)
preecher
Klántag

HozzászólásSzerző: Zsombie Dátum: 2018.02.11. 22:01

Volt annak idején a klánban egy nagy kettéválás, aminek a kezdetéről csak hallottam, viszont átéltem mert egész addig húzódott amíg Keira mint az utolsó ilyen klántag átment ebbe a klánba. Viszont ezzel ezt a kellemetlen időszakot lezártuk és megmaradt egy szerintem nagyon erős és értelmes közösség. Ne haragudjon meg rám senki, de én emiatt nem támogatom.
Ha öt percen belül nem jövök vissza, várj egy kicsit tovább.
Zsombie
Klántag

HozzászólásSzerző: Pöttömpapszi Dátum: 2018.02.11. 22:17

Egyre keményebb vagy Zsombi :D
„szerintem nagyon erős és értelmes közösség” ezt nem tudtam kihagyni :lol:
Pöttömpapszi
Klántag

HozzászólásSzerző: Khazaddoom Dátum: 2018.02.11. 22:38

Hogy őszinte legyek, szerintem megérdemelsz egy második esélyt részemről.
Khazaddoom
Klántag

HozzászólásSzerző: Melcsy Dátum: 2018.02.12. 09:20

Sziasztok. Nem tudom, hogy számít e az én véleményem,de elég nagy port kavart a kilépésed(kilépésetek) a klánból.Szerettem veletek játszani,de ahogy távoztál,az szerintem nem folt tiszta a klánnal szemben. De ez a te döntésed volt. Én nem támogatom a visszalépésed. Ennyi a véleményem.
Melcsy
Melinda

HozzászólásSzerző: Hatszel Dátum: 2018.02.12. 10:56

Én úgy emlékszem, hogy a Kacsadmon kilépése kavart port, amit végül Pio kellett moderáljon. :)
Egésséget!
Hatszel
Dipl. Ing.

HozzászólásSzerző: Bushwookie Dátum: 2018.02.12. 14:58

Nem voltam szereplője az anno történteknek, csak a kispados kollégákkal beszéltünk a dolgokról. Zsombival egyet kell értsek, hogy amióta leléptek Karáék a dráma szinte teljesen megszűnt a guildben (nem tudom, hogy ez jó-e vagy rossz :) ). Mondanám, hogy a rivális guildben is biztos mennek az altos raidek/splitraidek (természetesen hc-n), mint niálunk és ezért úgymond felesleges lenne Keirának guildet váltani. Viszont, mivel olyan khmdejó megfigyelő vagyok, azt láttam, hogy az Anakrokkonosz átköltözött Silvermoonra, nem tudom, hogy ez befolyással volt-e az újrajelentkezésre. A felvételt azonban nem ellenzem, nem hinném, hogy megint lenne ekkora széthúzás miatta.

Edit: r/hmm :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bushwookie 2018.02.13. 02:21-kor.
Bushwookie
Klántag

HozzászólásSzerző: Sowi Dátum: 2018.02.12. 16:02

A Priest Tanács 6 óra ülésezés után arra jutott - bár a legnagyobb vita Zsombie azon mondatrészén volt, hogy "nagyon erős és értelmes közösség"...eme kijelentés miatt muszáj lesz pár szankciót hozni is -, hogy bár biztos volt feszültség és rossz érzés a kilépések miatt (hozzáteszem a tanácsot ez baromira nem érdekelte), ugyanakkor nem találtuk bűnösnek Keirát, nem volt részese sem a feszültség keltésben sem mások kilépésének ösztönzésében. Mivel a fény mutatja utunkat, így a megbocsájtás erejével áldásunkat adjuk egy új de utolsó esélynek.
Sowi
Klántag

HozzászólásSzerző: Neilaeht Dátum: 2018.02.12. 20:07

Keira az elsők között volt aki szívesen látott a klánban. Rengeteg segítséget kaptam tőle, és ő fertőzött meg a petekkel is. (Ezt sose bocsátom meg) Egyértelmű a támogatás a részemről.
For the gnomes!
Neilaeht
Klántag

HozzászólásSzerző: Csonte Dátum: 2018.02.12. 20:47

Kicsit tülpörgeti mindeki szerintem a témát itt, mindenkinek vannak apróbb hibái. Járjon neki esély szerintem.
Csonte
Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2018.02.12. 21:03

Minden jelentkezéssel kapcsolatban van egy nagyon fontos szempont, tömören megfogalmazva: sose veszünk fel olyat, akit legalább egy jelenlegi klántag határozottan nem szeretne a klánban látni.
Ehhez eddig is következetesen ragaszkodtam és ezután is fogok, akkor is, ha lesz olyan, aki nem ért velem egyet, nagyon szívesen beszélgetek erről bárkivel.
Az ok egész egyszerűen az, hogy nem hozunk meglévő tagot tudatosan olyan helyzetbe, hogy azzal kelljen együtt játszania, akivel nem akar, ha ez elkerülhető.
Nyilván ha már valakik tagok és közben alakul ki egy ilyen ellentét azzal nem igazán lehet mit kezdeni, az illetők habitusától, stílusától függően feszültséghez és/vagy raides/klánchates/fórumos cicaharcokhoz és/vagy egymás háta mögötti kibeszélésekhez és/vagy klikkesedéshez vezet, ami tipikusan addig tart, amíg (legalább) az egyik fél elmegy inaktívba/másik klánba.
Ha aktív klántagok közt alakul ki ez a helyzet, akkor gyakorlatilag elkerülhetetlen ez a folyamat, épp ezért (újra)jelentkezések esetén mindig következetesen kizárom ezt a szituációt.
Nyilván akivel jóban vagy a klánból azzal tudod tartani a kapcsolatot akár ingame akár IRL, de a jelentkezésedet ezek tükrében jelenleg elutasítom.
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA