Snowleon - 110 Shaman

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Snowleon - 110 Shaman

HozzászólásSzerző: snowleo Dátum: 2018.01.31. 23:24

Sziasztok!

Kb 4 évvel ezelőtt csatlakoztam előszőr hozzátok és kellemes ~2 évet töltöttem a társaságotokban, utána viszont egy időre abba is hagytam, majd néhány IRL barát visszatérte miatt hordázni kezdtem.

Most viszont 2 barátommal (jelenlegi klántársaim) úgy döntöttünk, hogy (újra) az Alliance oldalon harcolnánk tovább és egyből ti jutottatok eszembe, mivel itt mindíg jó volt a hangulat és értelmes emberekkel tudtam együtt tölteni a szabadidőmet.

Akik emlékeznek rám tudják, hogy többnyire PvP párti vagyok, de az utóbbi időben belekóstoltam a PvE világába is és ha alkalom adtán szükségetek lenne egy Shamanra (bármilyen spec), akkor természetesen számíthattok rám, bár túlzott tapasztalatom azért nincsen (Antorus normal, ill. néhány mythic 10-14 közötti dungeon).

Jelenleg a shamanom (Snowleon) még erősen tesco gazdaságos gearben mocorog, az MW Monkom (Misswaver) pedig még mindíg 100-as, de ha igény van rá szívesen felhúzom azt is.

Ezúton szeretném újra kérni a felvételemet hozzátok.

Eredeti jelentkezésemet itt találjátok: http://forum.orderofwatchers.hu/viewtopic.php?t=1217

Üdvözlettel,
oelwonS
"But that is how one learns, is it not? By trying and failing?"
-- Christie Goldem, Thrall: Twillight of the Aspects
snowleo
hajdani Klántag

Re: Snowleon - 110 Shaman

HozzászólásSzerző: Neilaeht Dátum: 2018.02.01. 12:32

Fura is lenne, ha nem én lennék az első, aki támogat. Mindenképpen plusz!
For the gnomes!
Neilaeht
Klántag

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA