Chidori - Healer Shaman

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Chidori - Healer Shaman

HozzászólásSzerző: Soul Dátum: 2017.12.10. 03:46

Üdv.

Szeretnék újra csatlakozni a klánhoz. Anno vanilla wowban egésszen BC Sunwell-ig (kb 3 évig, ahogy vissza emlékszem) aktív tag voltam, elősször dual dagger assassin rugóval, majd BC megjelnésekkor healer sámánra váltottam vezetői kérésre :). A legjobb MMO/Guild/Gamer élményt nekem ez a klán adta, és ez a mai napig így van (később kifejtem).

Rólam, 32 éves vagyok (sajnos öregszem XD, de örök 10Névesnek érzem magam olykor XD), munka mellett (amikor csak tehetem) a fő hobbim a gameing, amit sohasem érzek/éreztem cikinek. RPG a kedvenc műfajom, akció (diabló klón), körökre osztott, bármi jöhet, a scifi és FPS játékokat kerülöm. Nagy anime fogyasztó voltam (insane jelleggel) de ez 2 éve megszakadt, amikor ugyanis teljesen szakítottam a fansub beszerzéssel és annak szoftvereivel is, olyan streaming szolgáltatást meg nem fogok igénybe venni amelyik havidíj elkérése mellett a sorozatok krémjeit regió-lock-al letiltja előllem (és közben a "hazai" felhasználóknak meg mindent oda ad). Zene terén a rock zenét imádom, Punk-Rock és NuMetal amiért a szívem dobog, ebben is főleg 2000-2010 es időszak tetszik a legjobban, valahogy az új fellépők nem tudnak lenyűgözni, nem is találok új zenekarokat hallgatni (a régiek az igaziak, amikkel felnőttem :)). Új filmeket nem nézek, TV-t is keveset, hírek (ha elcsípem), heti pár részes Comedy Central-os sorozatokkal szoktam magam mentálisan gyógyítani (az egyetlen csatorna amit valamire is tartok a hazai kábel kínálatból). Általában higgadt, nyugodt természetű vagyok (a hátbaszúrás csakis ingame volt jellemző rám XD), ha elgurul a gyógyszerem rohanok utánna.

Pio-val már pár hete felvettem a kapcsot hogy a visszatérés szelei fújják az arcomat, és ő kért nosztalgia chapter-t a jelentkezésbe, így most elmerülnék elmém, mély, "mocsaras" (ezt csak Pio érti XD tudod HnG-s idézet) bugyraiban.

2005 augusztusa körül léptem be a WoW világába, egy IRL barátom ajánlására, aki látván hogy első netes/MMO élményemet a Guild Wars-al kezdeném (mert hát ugye mien csábító hogy nincs havidíj), sikeresen meggyőzött hogy, a fizetős content az jóóóó (éhhrtem??!).Közösen szinteztünk fel 60-ra, tök jól elvoltunk ketten, egyszer csak mondta hogy egy Guild-hez kellene már csatlakoznunk, lehet választani, magyar, nem magyar, és Stormwindben akadtunk már nem tudom hogy, egy kis (apró) guild hírdetésére (amiben ha jól emlékszem Necro is benne volt). Akkor elkezdtem ízlelgetni ezt a guildes élményt, amikor már nem csak ketten vagyunk, és hát nem volt vele baj. Instáztunk, védtük egymást, kézen fogva rohangáltunk az insta bejáratokhoz (régi, szép, Igen Szép Idők!). Ebben a kis guildben (sajnos a nevére már nem emlékszem :(), közölte a vezető, hogy egybe fogunk olvadni egy másik magyar guild-el (nem kérdezett véleményt, csak közölte) és így duzzasztottuk meg az akkori Order of Watchers létszámát vagy 5-8 fővel (hűha XD de sok).Az akkori létszám olyan 20-30 lehetett, iszonyatos tank és híler hiánnyal. Most jöhetne a poén hogy "egy fogad van, azt is tombolán nyerted", és tényleg volt időszak hogy 1db hílerünk volt XD. Az akkori Raid-ek ugye 40 fősek voltak, és Pio-ék a bokorból sem tudtak több tank és híler-mackót hozzánk édesgetni. Az akkori námber 1 magyar (a korábban már említett HnG) guild is megmutatta, ha egyedül nem megy, más guildekkel cooperatívba kell lemenni ezekbe a 40 fős réjd barlangokba. Mi az OoW 20 fős csapatunkal, csatlakozva egy (talán) olasz guild 20 fős létszámához, betettük a lábunkat Molten Core-ba, és így elkezdődhetett a hangyafoci. Két legemlékezetesebb esemény, ofc Pio félórás taktika magyarázásai melett, és pár bubi HS menekülése között(te skót sajnáltad a pézt a javításra!!), amikor a MT-nk Mumi kis aggro verés után elment kávézni, és tényleg nem húztuk le a bosst ugy be aggrózta (akkor még megtudta ezt csinálni XD), közben Pio sírt Ventrin " Mumi itt vaaaagyyy??? Mumiiiiiiiiii....." XD. A másik, amikor egyik hílerünk Csízer bealudt az átvezető alagútban 2 boss között miközben mi elő trasheltunk, és később a Boss fight közben rohan az alagutba Hirine warlockunk hogy ott nincs senki és ott nyugodtan robbanhat, ébredezik Csízer majd ezt halljuk, "Mi aaaaa faaaa.. Csíííz...tee mia faaa...keresel itt..áááááá", BUMMMMMM. Mindketten meghalltak, ez nem lett volna baj, 40-2, 38, ez az akkori réjd matekkal semmi veszteségnek nem számított, de annyira sírva röhögtünk kb mindenki (Kivéve Necro, mert ő jéghideg és kemény, Love You Necro XD) hogy wipe lett, 10en perces giga szünettel (ezt az afk-t csak Reguj überelte a családi vacsorákkal XD).Szép lassan szakítani tudtunk az olaszokkal, jövögettek emberek és BWL-re már tuti full OoW team-el mentünk. BWL, bwl bwl, legnagyobb raid szerelmem, mai napig ez első szívemben. Farmoltuk, farmoltuk, rugóm már full Bloodfangben, amikor jött ugye Naxxramas. Itt a négy lovas előtt akadtunk el, erre már nem tudtunk rámenni :(. 2007 BC, kari csere, szintezés, első repülés mountal, imádtuk az első kieget. Akkoriban lépett elősször olyat a Blizzard hogy a sok sírás miatt gyengített a kontenten :(. Ugyanis hogy elkezd a raid kontetet, pre questeket és insta farmokat kellett tolni, és mi guilden belül megoldottuk mindenkinek, ellehet képzelni volt vagy 3 tankunk, és mind a 40-50 embernek ők tankolták végig a sok instát XD (és állítólag így is csak én voltam az egyetlen dohányos a guild történetében, ha ez nem szoktatott rá senkit a cigizésre akkor mi? XD). Nem volt insta kereső, jobban össze voltak szokva az emberek, nagy súlya volt kiket ismertél, kiknek segítettél, akik majd később szintén segítettek téged. Mai napig van pár ember akiket vanilla wowban ismertem meg, és bár távol lakunk egymástól szoktunk néha beszélni, a vanilla kontent jól összekovácsolt minket :).Lehetne még sokról írni, de akkor egyszercsak leszéldülnék a székről XD.

Karit egyenlőre nem linkelnék, majd fel kell varázsoljam még max-ra. Két ünnep között tudok aktívabb lenni, aztán meg remélem sok szép új közös élményt hoz a jövő :). Remélem a Blizzard nem hoz újabb kataklizmát el, mert én is azt osztom hogy rossz irányba ment el nagyon (nem hiába hagytam abba anno). A következő napokban inkább ismerkedni fogok a game-l, mert kb ez teljesen új ennyi év kihagyás után.

Pls be gently with me ^^.

u.i.: "Are you SWE??" van még ilyen Ragnán? XD

Irodihc
Chidori
Soul
Klántag

Re: Chidori - Healer Shaman

HozzászólásSzerző: Bushwookie Dátum: 2017.12.10. 12:52

Engem meggyőzött az 1 komment 4 év alatt :D
Bushwookie
Klántag

HozzászólásSzerző: preecher Dátum: 2017.12.10. 16:21

már be lettél harangozva :) welcome back!
preecher
Klántag

HozzászólásSzerző: Neilaeht Dátum: 2017.12.10. 18:38

Támogatom!
( Ha kell valami segítség, keress: vercsiga#2942 )
For the gnomes!
Neilaeht
Klántag

HozzászólásSzerző: Hatszel Dátum: 2017.12.10. 20:34

Soul írta:A legjobb MMO/Guild/Gamer élményt nekem ez a klán adta

Chidori írta:Háááát peeersze!

:D
Egésséget!
Hatszel
Dipl. Ing.

HozzászólásSzerző: Soul Dátum: 2017.12.11. 20:19

Köszönöm a meleg fogadtatást :).

Tegnap elkezdtem küldizni, kaptam kis welcome jellegű hulla kempet. Hogy 3 rugó mien fáin stunlock-ot tud nyomni egy playerbe XD (total elfelejtettem már az ilyen mókákat). De sebaj, felvoltam már lélekben készítve erre, kimentem cigizni, had várjanak a hullámnál XD.

Ugye a legelső fórumon aktív klántagként eléggé aktív voltam anno, az megszünt vagy mi. 2013 körül beregeltem, de még nem volt elég erős a vissza térés inger, így csak benéztem. Most meg már testel-lélekkel itt vagyok XD.
Chidori
Soul
Klántag

HozzászólásSzerző: Sowi Dátum: 2017.12.12. 11:06

Régi arcokat mindig szívesen :)
Sowi
Klántag

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA