Eopé, lvl 110 Draenei Elemental Shaman

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Eopé, lvl 110 Draenei Elemental Shaman

HozzászólásSzerző: Eopé Dátum: 2017.11.14. 19:36

Sziasztok!
Egy rövid bemutatkozással kezdenék.
Röviden magamról:
Norbi vagyok 31 éves villamosmérnök, 2006 óta játszom a WoW-al, kisebb nagyobb megszakításokkal inkább nagyobb, de erről lentebb.
Karakterem:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... /eop%C3%A9
Pályafutásom a játékban:
2006-ban a BC megjelenésekor csatlakoztam a WoW-os közösséghez. Ragnaros Horde oldalon egy Orc shaman-al Restoként. Az Infinite Cooldown guildben játszottam 1 évet. Jó kis társaság volt, de PVE terén többet szerettem volna, így váltottam és Twisting Nether-re a Public Enemy-be ahol 2évet letoltam szintén Restoként, majd később Grim Funeral lettünk. Ezek után kisebb szünet Cata, MoP kimaradt. BC-ben mindent öltem, Wotlk-ban szintén csak itt már azért first killekért mentünk, de sajnos a klán szétment és beafkoltunk nagyon sokan. A WoD-ban tértem vissza 6 év kihagyás után Alliance oldalon, egy Fury Warrioral az Elemental Gankery-ben. Velük játszottam közel 5 hónapot, aztán jött Legion és munkám miatt be kellett afkolnom így idén októberben tudtam újra visszatérni. PVE beállítottságú vagyok,de a hardcore progresselést és a vele járó heti 5 raid-et nem tudom vállalni. Igen jöhet a kérdés warrior-al kezdtem újra és mégis shaman-al jelentkezem? Ennek az az oka, hogy nem fogott meg a warrior és a shamannal már megvolt az az előnyöm hogy játszottam vele nem keveset, így úgy döntöttem váltok shaman-ra. PVP-ben nem sok babérom van...., a játék ezen része nem kötött le sose.
Mostanság: LFR, tegnap előtt kezdtem puggal mythic + instákat, Questek. Az lenne a célom, hogy a content vége előtt end bosst ölni legalább HC szinten. De ami a legfontosabb jó társaságban játszani, fejlődni tanulni..
Skill az van úgy gondolom, elemental-on is kezd alakulgatni azért más mint a healelés. Járni tudok kiállni tudok úgy gondolom ez nem lehet probléma.
Olvastam, hogy jelenleg nincs felvétel, de gondoltam talán kell egy skilles shaman a csapatba. Akár Restoként is, csak off spec-en még gyúrni kell.

Azért is választottalak titeket mert egy régi patinás klán vagytok ,és mert ahogy nézegettem meg olvasgattam a fórumot, jó kis társaság van itt :)

Ha valami kimaradt akkor szívesen válaszolok.

Üdv: Norbi (époE)
Eopé

Re: Eopé, lvl 110 Draenei Elemental Shaman

HozzászólásSzerző: Khazaddoom Dátum: 2017.11.15. 16:50

Én azt hiszem mindenféleképpen támogatom a jelentkezésed! :) Szimpatikus írás.
Khazaddoom
Klántag

HozzászólásSzerző: Hatszel Dátum: 2017.11.15. 17:13

Szerintem is jó jelentkezés. Jelenleg a nagyfőnököt még idejében lecsapjuk hősies módban, de utána nem állunk neki mitikus fokozatban is, inkább eltöltsük valami mással az időt. Ha ugyanígy te sem szeretnél tovább hajtani a mitikus felé, támogatom a jelentkezésed. :)
Egésséget!
Hatszel
Dipl. Ing.

HozzászólásSzerző: Eopé Dátum: 2017.11.15. 21:43

Remélem az illetékesek is így gondolják ;)
@Hátszél: a misztikus világ elragad így maradok a heroikus világ peremén :)
Eopé

HozzászólásSzerző: Melcsy Dátum: 2017.11.16. 13:20

Én támogatom ,mert shaman,tehát nincs választásom.Legalább lesz ki elvigye már a kicsi lootokat. Na meg kíváncsi vagyok ,hogy mit hoz ki az ele shamanból. Bár sajnos nincs felvétel,de hátha most máshogy lesz.
Melcsy
Melinda

HozzászólásSzerző: Eopé Dátum: 2017.11.20. 07:19

Köszi, de már nem aktuális, további jó játékot!
Eopé

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA