Warzerker Jelentkezo lap!

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Warzerker Jelentkezo lap!

HozzászólásSzerző: Warzerker Dátum: 2017.09.17. 14:54

Üdvözletem. Becses nevem Kovács Béla. Inmaron két éve elek Németorszagban,jelenleg Chamber Of Aspecton van harom 110es 910+ karakterem és még néhány kisebb is található.
A Guildről Nessaj Youtube csatornája miatt tudok. Beirtam tegnap,hogy Kis Adam uj poénok és a második Nessaj eggyik videoja volt,amibol megtudtam,hogy WOW és kávé függő a srác. :)
Azért szeretnék a közösség tagja lenni mert megneztem tegnap csomo videotokat es tetszik a Raid Leader vezetése. Jómagam 28éves vagyok napi 8 orat melózom és 9 napozok szoval elég konnyű átlátni mikor tudok es mikor nem tudok Raideken részt venni. Mivel Puggal eleg nehéz jó csapatot találni ezert mostanában leginkabb + Mythic Dugeons a legjobb eredmeny +15 out of time, 40 másodperc az utolso bosson! Minden képp Tank roleban játszom mostmár az a mainem. Alapvetően azért is szeretnék közétek tartozni mert már nagyon régóta szeretnék egy MAGYAR közösség tagja lenni,és mert hallottam,hogy a hangulat raid kozben is fantasztikus nalatok. Most itthon vagyok meg 5 napot. Egy karaktert a main warrimat athoznám Ragnarosra es persze Aliba is mivel én eddig hordas voltam,de mar reg nem az szamit csak az,hogy egy normális közösség tagja lehessek. Tiszteletem

U.I: Dreanor óta játszom ismét aktivan.

Egy Acer Predator Helios Laptopon jatszom amit nem rég szereztem meg,azt hiszem kijelenthetem ez az igazi szerelem :) :)
Örülnék ha jóva hagyásra kerülne a jelentkezesem hisz most még 5napom lenne kicsit megismerni titeket es jobban átlátni a dolgokat. Sziasztok :)
Warzerker

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA