Tandava level 110 Human Fury Warrior

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Tandava level 110 Human Fury Warrior

HozzászólásSzerző: Tandava Dátum: 2017.09.03. 18:26

Sziasztok!

Magamról némi információ:
Ádám vagyok, 22 éves. Van egy munkahelyem, melyben 24-72-ben dolgozom, így elég kiszámítható (többnyire), hogy mikor tudok elérhető lenni, s mikor nem. Eredetis "pályafutásom" a mai napon (2017.09.03.-án) kezdem, egy Human Warriorral. Tört szerveren évekig játszottam, de az eredetihez tudom, hogy nem fogható.

Main Karakterem:
Tandava, Human Warrior (Jelenleg lvl 100)

Tapasztalataim:
Sajnos kimondhatom, hogy a LEGION kiegészítőben teljesen kezdő vagyok, természetesen van egy haver, aki mindenben segít, amiben csak tud, így legalább tudom, hogy mit merre-hány méter.
Ahogy eddig én észrevettem teljesen megváltozott a WoW, azóta hogy komolyabban játszottam (Cata, MoP).

Miért választanálak titeket?:
Őszintén megmondom, hogy rengeteget nézem Nessaj streameléseit, valamint feltöltött videóit a YouTubeon. Amikor látom, hogy raidelni van veletek, és ahogy hallom, hogy normális, felnőtt emberek beszélgetnek egymással, a raideken jó hangulat van, nem az, hogy "ménemfigyelszmámegint" ordibálva, nekem ez az, ami fontos. A jó társaság. Nem mondom magam egy progress embernek, sosem voltam az. Számomra az a fontos, hogy a társaságban normális emberek legyenek, jó hangulatban tudjam eltölteni a szabadidőm. Úgy gondolom, hogy ezt nálatok maximális mértékben megtalálom! :)

Alt karaktereim:
Nincs, egy jó darabig biztosan nem is lesz, egy karakterre akarok koncentrálni, az pedig a fent említett Warriorom.

Amivel játszom:
-Asrock B250M Pro4
-Intel Core I5-7500 3,4Ghz
-GeForce GTX 1060 3GB
-Kingston HyperX Fury 16GB
(Ultra grafikán 100-120 fps között mozgok-már ha ez fontos) :)

Céljaim:
Egy közösség hasznos tagjává válni végre eredetin is. Úgy gondolom a tökéletes társaságot megtaláltam az Order of Watchers klánban, remélem elnyeri tetszéseteket a felvételi jelentkezésem. Eredetihez nincs fogható, semmi, ahol eddig játszhattam volna. Most itt a lehetőség előttem, szeretnél élni vele!

Elérhetőségek:
Battletag: GutenWorgen#2249
Ingame: Tandava

U.I: Tudom, hogy jelenleg a felvétel zárva van, de úgy gondoltam egy próbát megér, hátha! :)

Köszönöm a figyelmeteket, várom a visszajelzéseket! :)

Legyen szép napotok!

Avadnat
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tandava 2017.09.08. 17:20-kor.
Tandava
Klántag

Re: Tandava level 100 Human Fury Warrior

HozzászólásSzerző: Ydrisselle Dátum: 2017.09.03. 23:46

Szép és összeszedett jelentkezés, ez mindenképpen pozitív :)
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice." (Wolverine)
Ydrisselle
Klántag

HozzászólásSzerző: Tandava Dátum: 2017.09.04. 16:32

Ydrisselle írta:Szép és összeszedett jelentkezés, ez mindenképpen pozitív :)

Köszönöm szépen! :) Annyival kiegészíteném, hogy azóta lvl 107 vagyok már! :D
Tandava
Klántag

HozzászólásSzerző: Rocklady Dátum: 2017.09.08. 15:55

Szép tartalmas jelentkezés! Ingame is volt szerencsém hozzá, teljesen korrekt és ígéretes :) Támogatom
Rocklady
Rocklady
Klántag

HozzászólásSzerző: Tandava Dátum: 2017.09.10. 21:03

Rocklady írta:Szép tartalmas jelentkezés! Ingame is volt szerencsém hozzá, teljesen korrekt és ígéretes :) Támogatom

Köszönöm szépen a támogatásod, részemről a szerencse! :) Így vagy úgy, de folytatás következik :) ;)
Tandava
Klántag

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA