Drugics, lvl 110, Human, Paladin

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Drugics, lvl 110, Human, Paladin

HozzászólásSzerző: Drugics Dátum: 2017.07.15. 11:54

Sziasztok!

Magamról:
Antal vagyok, 37 éves. Van egy tüneményes feleségem és egy huncut kétéves manóm is. Alkalmazott vagyok. Reggel fél hatkor kelek és délután 5-re érek haza. Persze akkor első a család, ők viszont 8-kor fekszenek, így utána ereszd el a hajam van.

Main karimról:
Drugics nevű palámmal szeretnék csatlakozni hozzátok. Holy palaként toltam vele a legtöbbet. Fénykoromat BC és WotLK alatt éltem. Rendes tag voltam a Deep Tranquilityben (akkor még Deep nélkül), haladt is a progress. Viszont Cataclysmet már nem éltem meg. Vettem hitelre egy lakást (az elsőt), beköltöztünk a jelenlegi, akkor még tanuló feleségemmel, engem meg sikeresen kirúgtak a munkahelyemről. Ott álltunk nem kis törlesztővel munka nélkül. Szóval abbahagytam a WoW-ot. (Valamiért mindig úgy érzem, hogy meg kell magyaráznom, hogy miért hagytam abba a WoW-ot.)

Elmúlt évek:
6-7 év kihagyás után tavaly kezdtem újra, de fél évre ismét leraktam. És most megint szeretném elkezdeni. (Az egész történetet kicsit jobban kifejtve is leírtam, de olyan hosszú lett a jelentkezésem úgy, hogy inkább kivettem az egészet. Ha érdekel bárkit, egy kommentben szívesen leírom.)

Tapasztalat, gear:
Az gyakorlatilag elmondható, hogy kezdő vagyok. A tavalyi fél év ezt jól megmutatta. Ez a játék már nem ugyanaz, mint 8-9 éve. Mindent újra meg kell tanulni. Ugyanakkor mégiscsak voltam raidelgetni a DTQ-val (nyilván nem progressben), ami talán jelzi, hogy érek valamit, ha már belelendültem. A gearem meg 6-7 hónappal ezelőtt volt közepes, most már nyilván gagyi.
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... os/drugics

Miért az OoW:
Sok oka van, próbálok rövid lenni.
- 2008-ban már jelentkeztem egyszer hozzátok, de akkor sajnos nem kerültem be.
viewtopic.php?f=16&t=123
Nem is nagyon csodálkoztam. Alacsony gear, kevés tapasztalat. Hát ez most sincs más-ként. Néha tényleg bele sem gondol az ember, hogy ha ugyanúgy ugyanazt csinálja valaki kétszer egymás után, akkor miért vár más eredményt? Azért megpróbálom. Pióval is többször leveleztem. Nagyon pozitívan állt hozzám, ezt köszönöm neki! Már a DTQ előtt is ide vágytam, amikor a Szent Fény megszűnt. Hol máshol próbálkozzon egy Drugics nevű karakter, mint ahol olyan karakterek vannak, hogy pl.: Piszkosfredi. Valami már akkor megfogott a klánban, és ez azóta sem ereszt.
- Szeretném megtalálni újra azt az érzést, ami 9-10 éve megfogott a játékban. Az egymás-nak segítés, bossfirstkill, ts/ventri/egyéb hangulat. Néha teljesen felszabadította az embert. A székről leesés, örömüvöltés, földön fetrengve nevetés, vagy csak egy-egy jó poén. Ezt keresem. Ha pedig a játék szórakoztató és élvezetes részét keresem, akkor nyílván egy klán adódik. Az Order of Watchers. Nem tudok egyetlen más klánt sem semmilyen szerveren, amelyik ilyen régi, ilyen nagy hagyományú lenne, és csak jót hallani róla. Nagyon sok jelentkezésben olvastam, hogy mindenki úgy tudja, nálatok jó a hangulat, és még sosem láttam olyan kommentet, hogy: „Nem is!” :-D Bízom benne, hogy nálatok megtalálom, amit keresek, és elég érettnek érzem magam ahhoz, hogy egy ilyen közeget ne rontsak el sőt, favicceimmel emeljem a fényét. (Nem mondtam, hogy jó faviccek!)
- Külön megsüvegelendő, hogy allysként küzdötök a nem is tudom talán 8-szor nagyobb horda ellen. Ha másért nem, hát azért örök hálám üldözne benneteket, hogy mellettetek újra allys lehetek. Ilyen arányt látva véleményem szerint azonnal elválik az ocsú a búzától, amint valaki oldalt választ. Engem is csak a klánhűség vitt a túloldalra. A régi dilemma: Meddig lehet valaki hűséges…
- Már 2008-as jelentkezésemnél is írtam. Minden szempontból szeretném segíteni a klánt illetve pontosabban a klántagokat. Szerintem ez a játék egyik célja. Segíteni a horda túlerő ellen, megtartani a hangulatot, és emellett a fejlődésben is egymásnak vállvetve küzdeni. Egyedül nem megy…

Altok:
Íme a lvl 110-esek.
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... ner%c3%bar
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... ccs%c3%b6k
Ezeken kívül van még 3-4, de megragadtak lvl 80 vagy az alatt és még nem lettek reaktiválva. A palámmal szeretnék újra elsődlegesen foglalkozni. Az altokat farmolásra, vagy klánérdekből használnám csak.

Gépem:
ASUS M5A97 LE R2,0 alaplap
AMD FX 8120 8 mag 3110 MHz proci
AMD Radeon R7 200 2 GB videokártya
8GB DDR4 Ram

Saját cél:
A legfontosabbat tán már leírtam. Az érzést szeretném újra megtalálni. Emellett segíteni, azt meg csak úgy lehet, ha van kinek. A fejlődés és tanulás már jön magától. Az ellen nem lehet elbújni, csak, ha nagyon buta valaki. A Pve-ben érzem magam otthon elsődlegesen. PvP-ben nem vagyok jó. Ahhoz többet kellene tudnom más kasztokról is. Persze ezen az idő és pár klántárs segítsége nagyot lendíthet előre. Szívesen megyek raidekre, ha kell. Úgyis épp esténként van szabadidőm. Megfogott a Mythic+ is, de world bossok, vagy társas küldikben is benne vagyok. Csak legyenek hozzá társak. Még farmolni sem olyan unalmas, ha az ember nincs egyedül.

Vágyak:
Order of Watchers megbecsült tagjának lenni. Órák óta írom a jelentkezésemet. Újra meg újra átírtam, hogy tömör legyen, érthető, informatív, mégis valahogy látszódjon, hogy vágyom rá és érdemes vagyok rá, hogy OoW-s legyek. Még Piónak is írtam előbb, hogy nem tud-e valamit segíteni, hogy felvegyetek. (Szerintem ha ő támogat, akkor már csak azért teszi, hogy ne irogassak neki annyi üzit. :-D) És persze próbáltam Rivail jelentkezésétől különbözni. Majdnem elbőgtem magam amikor elolvastam. Hogy írjak egy övénél különbet? Hogy írjak olyat, ami nem tűnik az ő utánzatának?

Elérhetőség:
Battle.neten: Drugics #2727
Játékban: Drugics, Prücsök

Hát ez nem lett rövid. Pedig próbáltam. Majd elfelejtettem, anno topikot is nyitottam nálatok:
viewtopic.php?f=15&t=179
Vicces újra elolvasni…

Elnézést a WoT-ért. Köszönöm, aki végigolvasta!

Üdv
csigurD
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Drugics 2017.07.19. 00:25-kor.
Drugics
Klántag

Re: Drugics, lvl 110, Human, Paladin

HozzászólásSzerző: Neilaeht Dátum: 2017.07.16. 08:52

öööööö tudomhogymostéppfelvételiszünetvanésnemszabadbátorítaniazembereketdeezasrácténylegnagyonszimpatikus
ésúgytűnikkomolyanisgondoljahaszabadilyetmondanomtámogatom.
For the gnomes!
Neilaeht
Klántag

HozzászólásSzerző: Hatszel Dátum: 2017.07.16. 10:37

Neilaeht írta:öööööö tudomhogymostéppfelvételiszünetvanésnemszabadbátorítaniazembereketdeezasrácténylegnagyonszimpatikus
ésúgytűnikkomolyanisgondoljahaszabadilyetmondanomtámogatom.

É        n                i        s.
Egésséget!
Hatszel
Dipl. Ing.

HozzászólásSzerző: Drugics Dátum: 2017.07.17. 15:22

Köszönöm mindkettőtöknek a támogatást! :D

Hátszél, inkább nem poénkodom a neveddel. Biztos sokan megtették már előttem. :lol:
Drugics
Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2017.07.17. 21:31

Nos igen, mi már elég sokat beszélgettünk erről a témáról és azt csak megerősíteni tudom, hogy Neked régi nagy vágyad, hogy hozzánk csatlakozhass. Mi sem bizonyítja ezt jobban a fenti jelentkezésnél.
Egy dologtól tartok csak, hogy nehogy mást kapj, mint amire vágysz. Nagyon, nagyon fontos tisztázni, hogy a klán már nyugdíjas casual tempóban tolja az ipart, ami nagyjából azt jelenti, hogy raideket leszámítva nem túl sokat és nem túl sokan vagyunk online. Erre mindenképp számíts.
Ezen felül Rád is az vonatkozik, mint az Általad is megemlített másik kiemelkedő jelentkezésre: szerdán fogok írni konkrétumot a jelentkezéssel kapcsolatban, addigis köszi szépen a türelmet!
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Drugics Dátum: 2017.07.17. 22:22

Ugyan, nem vágyom olyan sokra. A nyugdíjas tempó nagyon jó!
Természetesen türelmesen várok.
Drugics
Klántag

HozzászólásSzerző: Khazaddoom Dátum: 2017.07.18. 23:57

Hello!

Nagyon tetszik, szimpatikus amit írtál. Ha a többiek is úgy gondolják, én szívesen tolnám veled a mythic + os instákat. :)
Khazaddoom
Klántag

HozzászólásSzerző: rivail Dátum: 2017.07.19. 05:40

Drugics írta:... És persze próbáltam Rivail jelentkezésétől különbözni. Majdnem elbőgtem magam amikor elolvastam. Hogy írjak egy övénél különbet? Hogy írjak olyat, ami nem tűnik az ő utánzatának?...

Oh köszönöm :)
"Nem halott az mi fekszik Örökkön, a halál sem érhet át végtelen időkön.."
rivail
Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2017.07.19. 08:12

Tudunk valamikor mumble-n beszélgetni? Igyekszem a következő napok délutánjain online lenni battleneten, írj rám, ha gondban vagy a mumble használatával, akkor segítek benne, aztán beszélünk.
Battleneten ezzel érsz el: Pio#2585
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Gandorio Dátum: 2017.07.19. 17:16

Azt a durva mindenségit. Ilyenkor elgondolkodom, hogy én hogyan kerülhettem be a guildba. :)
Megint egy pala aki a raidspotomra ácsingózik, de annyira odavágott a jelentkezés, hogy nem tudom nem támogatni.
Gandorio
Klántag

HozzászólásSzerző: Csonte Dátum: 2017.07.19. 19:07

Gandorio írta:Azt a durva mindenségit. Ilyenkor elgondolkodom, hogy én hogyan kerülhettem be a guildba. :)
Megint egy pala aki a raidspotomra ácsingózik, de annyira odavágott a jelentkezés, hogy nem tudom nem támogatni.

Raidspotodra ? :D :D :D :D amennyit te is ráérsz manapság......amúgy+1 késve kicsit :D
Csonte
Klántag

HozzászólásSzerző: Attreus Dátum: 2017.07.19. 20:56

Ha már lúd, legyen tripla-paladin-támogatás-kombó!

Egyébként a tapasztalat jön idővel. a "gearelődés" gyorsan megy (pláne ha tudja az ember merre érdemes indulni, de még inkább ha van kivel), így marad az hogy érezd jól magad!

Drugics írta:Hátszél, inkább nem poénkodom a neveddel. Biztos sokan megtették már előttem. :lol:

Ehhez még annyit, hogy szándékos a névválasztás és csak nyugodtan, pláne ha tudsz újat mondani :)
Attreus
Lovag

HozzászólásSzerző: Drugics Dátum: 2017.07.20. 06:57

Gandorio írta:Azt a durva mindenségit. Ilyenkor elgondolkodom, hogy én hogyan kerülhettem be a guildba. :)

Mint mondtam, nem ismerem a kasztok nagy részét, de nem az van, hogy palából sosem elég? Majd kiraknak valami dudut, vagy sámit. Kinek kellenek azok, meg az a sok klottyos papírkutya? Mythic + runoknál meg nem külön jó, ha 5 pala megy? Lehet adni venni a cuccokat.

Pio, felraktam a mumblet. Ha a jó progit raktam fel, akkor jelenleg csak annyi gondom van, hogy nincs csatorna elérhetőségem, ahol dumálhatunk.

Kicsit el van kapatva most a gyerek és későn fekszik, ezért csak fél 10 és 10 környékén szoktam este elkezdeni tolni az ipart.
Drugics
Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2017.07.20. 07:13

Ma este 10-ig raidelünk, elvileg utána még belefér, ha Neked is. Csak vegyél fel battle.neten (vagy Blizzard Appban, ami hamarosan Bungie-Blizzard App lesz, kinek hogy tetszik :) ).
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Sowi Dátum: 2017.07.20. 09:35

Drugics írta:Majd kiraknak valami dudut, vagy sámit. Kinek kellenek azok, meg az a sok klottyos papírkutya?

így kell már a felvétel előtt barátokat szerezni :roll: :twisted:
Sowi
Klántag

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA