Jelentkezés: Rivail / Human / Mage / Level: 90

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Re: Jelentkezés: Rivail / Human / Mage / Level: 90

HozzászólásSzerző: rivail Dátum: 2017.07.19. 09:46

Pio írta:Tudunk valamikor mumble-n beszélgetni? Igyekszem a következő napok délutánjain online lenni battleneten, írj rám, ha gondban vagy a mumble használatával, akkor segítek benne, aztán beszélünk.
Battleneten ezzel érsz el: Pio#2585

Este szerintem megtudjuk oldani ha ma megfelel neked.
"Nem halott az mi fekszik Örökkön, a halál sem érhet át végtelen időkön.."
rivail
Klántag

HozzászólásSzerző: rivail Dátum: 2017.10.10. 19:42

Visszatértem!
Elnézést, hogy az elmúlt hónapokban nem adtam magamról hírt, pláne hogy a felvételem a levegőben lógott/vagy még mindig ott van valahol a felhőben, csak egyszerűen nem volt sem időm sem lehetőségem játszani, így ment a levesbe 2 hónapnyi játékidőm, de nem különösebben zavar.

Végre megszületett a kislányom, és vele töltöttem a szabadidőmet és mostanra jutottam el odáig, hogy van egy kisebb nyugodtabb időszakom, amikor tudok játékokra is időt szánni.

Igaz 24.-én jön a Destiny 2 amire előrendeltem már, de emellett most wowra is feltöltöttem 1 hónapot, így ha esetleg még aktuális lehet a tagfelvételem akkor örömmel venném a jelentkezéseteket!

Köszönöm előre is!
rivail
Klántag

HozzászólásSzerző: Neilaeht Dátum: 2017.10.11. 19:44

rivail írta:Visszatértem!
Elnézést, hogy az elmúlt hónapokban nem adtam magamról hírt, pláne hogy a felvételem a levegőben lógott/vagy még mindig ott van valahol a felhőben, csak egyszerűen nem volt sem időm sem lehetőségem játszani, így ment a levesbe 2 hónapnyi játékidőm, de nem különösebben zavar.

Végre megszületett a kislányom, és vele töltöttem a szabadidőmet és mostanra jutottam el odáig, hogy van egy kisebb nyugodtabb időszakom, amikor tudok játékokra is időt szánni.

Igaz 24.-én jön a Destiny 2 amire előrendeltem már, de emellett most wowra is feltöltöttem 1 hónapot, így ha esetleg még aktuális lehet a tagfelvételem akkor örömmel venném a jelentkezéseteket!

Köszönöm előre is!

Megbocsáthatatlan. Eltűnsz hónapokra, aztán csak visszatérsz, és jössz a kifogással, hogy gyereked született?! Ki tudja hány gyerekünk született meg mióta játszunk! (Itt most a csajok kivételek, náluk valamilyen szinten lehet követni) De nem is ez a legszörnyűbb tetted: nem adtad meg a gyerek statjait. (név, stb.) Pótolni illene.
Komolyra fordítva: részemről továbbra is mindenképp támogatom a felvételedet. :)
For the gnomes!
Neilaeht
Klántag

HozzászólásSzerző: rivail Dátum: 2017.10.11. 20:10

Neilaeht írta:
rivail írta:Visszatértem!

Köszönöm előre is!

Megbocsáthatatlan. Eltűnsz hónapokra, aztán csak visszatérsz, és jössz a kifogással, hogy gyereked született?! Ki tudja hány gyerekünk született meg mióta játszunk! (Itt most a csajok kivételek, náluk valamilyen szinten lehet követni) De nem is ez a legszörnyűbb tetted: nem adtad meg a gyerek statjait. (név, stb.) Pótolni illene.
Komolyra fordítva: részemről továbbra is mindenképp támogatom a felvételedet. :)

Hálásan köszönöm és valóban :O
2017. Szeptember 22.-én, 20:30-kor született meg, 49 cm-el, 2730grammal Alexa :)
Így pótoltam :P
rivail
Klántag

Előző

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA