Jelentkezés: Rivail / Human / Mage / Level: 90

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Jelentkezés: Rivail / Human / Mage / Level: 90

HozzászólásSzerző: rivail Dátum: 2017.07.07. 18:34

Tisztelt OoW Vezetősége és Tagjai!

#Bemutatkozásom:
Leventének (Levi) hívnak, 24 éves vagyok, és a menyasszonyommal élek és várjuk az első közös gyermekünk születését (Okt. 7).
A mindennapokban dolgozom (Security) és a saját vállalkozásommal foglalkozom (hosting). Amennyiben a mindennapi teendőim és a párom mellett betudom iktatni a játékot, úgy szívesen játszok, hiszen a mai napig örömömet lelem benne.

#Játék tapasztalatom:
2005 vége óta játszok a játékkal, kisebb nagyobb megszakításokkal. Sajnálatos módon az első accountom bannolva lett (2013 december 22) egy nevetséges ám teljesen jogos indok miatt (goldot vásároltam). 2014-ben pedig újra kezdtem a 0-ról tanulva a saját hibámból. Ez idő alatt felhúztam több karaktert is az adott contentnek megfelelő maximális szintre. Azóta az új fiókommal elértem:
Realmok között van 13db 110-es karakter és jó pár 90-100 közötti, 11.5k+ achi pont.
Vanilla alatt kezdtem el ismerkedni a játékkal, ekkor még nagyon kisdobos voltam és nem igazán tudtam mi is az amit csinálnom kellene, a mai napig emlékszem az első karakteremre, a Retri Paladinomra melyen a clothtól kezdve minden megtalálható volt. Így visszaemlékezve igazán mókás. Sajnos akkoriban nem tudtam sokat játszani, nem volt miből feltöltéseket vásárolnom, így egészen BC megjelenésig parkolópályán volt hagyva a játék.
Egészen WotLK végéig, Holy és Prot Pala mainként tevékenykedtem,
Cataclysm megjelenésével váltottam a Feral Druidra mely lelkesedésem és szenvedélyem kitartott egészen a Pandákig.
MoP megjelenésétől pedig Mageként tevékenykedem.
A játékban a kezdetektől a történet és a PVP volt az ami magával ragadott (2s 2.4k, 3s 2.3k ratingeket értem el) de a PVE részeket sem vetettem meg egészen WoD-ig. Onnantól számomra érdektelenné vált az “end-game” és inkább már csak játékosok mentorálásával, új játékosok tanításával foglalkoztam.
Bloodscalpon kezdtem, majd költöztem elég sok szerverre, de a napokban tértem vissza a “gyökereimhez”.
A Guildbe egy alacsony szintű ám nem esetlen Mage-emmel szeretnék jelentkezni, emellett linkelem pár egyéb karakteremet (melyekre maximum a heti legacy id-kért szoktam belogolni):

Amivel belépnék:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/ragnaros/rivail <- határozott elképzelés, leendő main! Teljes 850 -es sett és kiegek, valamint legendary vállas várja a bankjában a szint meglépését (- Heirloomjaim 110-ig upgradelve tempósan haladok).
*Ami van még Ragna Alliban (hamarosan visszaállítom - jelenleg törölve vannak), de szigorúan csak Altszinten, illetve Legacy Raid lockoutok céljából:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... shin%C3%AD
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... sh%C3%ADni
Draenor horda (szigorúan csak Legacy Raid lockoutok céljából):
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... nor/mithyx
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... nor/wisnia
Silvermoon alli (szigorúan csak Legacy Raid lockoutok céljából):
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... oon/shiini

#Motivációm
A guildeteket a wowprogress-en találtam meg és azonnal megfogott az, amit leírtatok magatokról, hogy nem a progressre törekedtek, hanem a hangulatra és a kikapcsolódásra. Munka, párom és a mindennapok elfoglaltságai mellett, pont egy ilyen guildre lenne szűkségem.
Szívesen csatlakoznék egy ilyen komoly és nagy múltú közösséghez mint a tiétek, amennyiben szűkségetek van rám.
Örömmel láttam, magát a színvonalas, igen csak role orientált rangjaitokat, történeteiteket és videóitokat, valamint a vanilla hatású weboldalatokat, ami nagyon elnyerte a tetszésemet, emellett az, hogy Appi szűkséges a csatlakozáshoz és nem vagytok gyűjtő guild. Miután átolvastam és tudomásul vettem a szabályzatotokat igyekeztem úgy megírni a jelentkezésemet, hogy minden pontnak megfeleljek, és ezáltal tagságot nyerhessek a zárt baráti társaságotokba!

#Aktivitásom
Munkámból és a magánéletemből adódóan, eléggé eltérő a játékra fordított időm, annak mértéke és időszaka.
24/48 órás lebontásban dolgozom, így a munkai napjaimon az esti órákban (18:00-19:00-tól 03:00-04:00-ig vagyok elérhető, de akkor sem végig játszom, leginkább csak gépközelben vagyok), a szabad és pihenő napjaimon pedig inkább napközben 2-3 órát vagyok elérhető, de ez teljesen változó, van, hogy nincs lehetőségem még felnézni sem. Remélem az ilyen szintű casualitásra irányul a guild célcsoportja.
A játékban igyekszem folyamatosan segíteni mindenkinek aki segítségre szorul akár karakterrel kapcsolatban, akár questekben, achieventekben, pvpben szinte bármiben amiben csak tudok!
Továbbá WoW Hungary Facebook csoportban gyakoriak a posztjaim melyek a segítségnyújtásra irányulnak, többen felvették onnan velem a kapcsolatot amikor elégedettek voltak valamivel és további tanácsra/segítségre volt szűkségük.

#Kommunikáció
Facebookot, és egyéb webes felületeket fórumokat, napi rendszerességgel aktívan szeretem használni, így munkából is napközben könnyedén tudok információkkal, netalán konkrét segítséggel szolgálni a klántársaim felé (WoWHead-en egy közel 2 éves fiókkal rendelkezem, ahol igyekszem a saját tapasztalatimat és segítségeket leírni az érdeklődőknek, valamint olyan képeket feltölteni ahol nincs még hozzárendelve, ezzel segítve a közösséget - Link a fiókomhoz )
Hangalapú programok (VoiP) amiket használtam valaha: Mumble, Ventrillo, TeamSpeak 2 és 3.
Mikrofonom van, ám aktív jelenlét az adott kommunikációs szervereken nem garantált, sőt kifejezetten ritka (a beszédre vonatkozóan, fontosabb eseményeken amennyiben online vagyok, úgy a fülelés az megoldható.
Kedvelt és használt programom: TS3
- Természetesen a guild által megszabott VoiP-ot szívesen használom amennyire lehetőségeim engedik,

#Elérhetőségem:
- Facebook: https://facebook.com/levcsu
- BattleTag: levcsu#21369 (ha tudtam volna, hogy a tag change eltörli a 4 karakteres id-t soha nem tettem volna :( )

#Gépem adatai (amennyiben érdekes ez):
ASUS ROG GL552VW-CN515D
Intel Core i7-6700HQ
NVidia GeForce GTX 960M 4GB
16 GB DDR4 RAM

Hálásan köszönöm, a megtisztelő figyelmet!
Üdvözlettel,
Németh Levente "liavir"
A hozzászólást 17 alkalommal szerkesztették, utoljára rivail 2017.07.16. 17:48-kor.
"Nem halott az mi fekszik Örökkön, a halál sem érhet át végtelen időkön.."
rivail
Klántag

Re: Rivail - Ragnaros Alliance

HozzászólásSzerző: rivail Dátum: 2017.07.08. 22:13

Módosítottam egy kicsit, bővítettem a jelentkezésem leírását.
rivail
Klántag

Re: Jelentkezés: <Rivail> [WARNING!! Wall of Texts]

HozzászólásSzerző: rivail Dátum: 2017.07.10. 13:19

Elnézést mindenkitől a terjedelmes szövegért, de igyekeztem és szerettem volna azt, hogy minimálisan megismerhessetek és eleget tegyek a szabályzatban foglaltaknak!
rivail
Klántag

Re: Jelentkezés: Rivail / Human / Mage / Level: 62

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2017.07.10. 17:14

Szia!

Sajnos ahogy itt a fórumon kiemelt témában is olvashatod jelenleg nincs felvétel, de mivel látszik, hogy rendkívül komolyan vetted a jelentkezést szeretnék kérni pár napot, hogy kikérdezzem a csapat véleményét arról, hogy kivételt tegyünk-e esetedben.
Kérlek, hogy ezt ne tekintsd semmiképp ígéretnek, de tényleg gratulálok a kiváló jelentkezéshez! És mostanra látom a szabályzatot is sikeresen átolvastad. :)
Egyébként aki a tagok közül erre jár és hozzáfűzne valamit tegye bátran.

Minden jót:
Pio
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: rivail Dátum: 2017.07.10. 17:19

Pio írta:Szia!

Sajnos ahogy itt a fórumon kiemelt témában is olvashatod jelenleg nincs felvétel, de mivel látszik, hogy rendkívül komolyan vetted a jelentkezést szeretnék kérni pár napot, hogy kikérdezzem a csapat véleményét arról, hogy kivételt tegyünk-e esetedben.
Kérlek, hogy ezt ne tekintsd semmiképp ígéretnek, de tényleg gratulálok a kiváló jelentkezéshez! És mostanra látom a szabályzatot is sikeresen átolvastad. :)
Egyébként aki a tagok közül erre jár és hozzáfűzne valamit tegye bátran.

Minden jót:
Pio

Hálásan köszönöm a lehetőséget, természetesen semmit sem veszek 100%-ra vagy fixre a szavaid alapján!
Mindazonálltal köszönöm még egyszer a válaszod!

Ui.: igen voltak "hézagok" melyek felett átsiklottam amikor olvastam, de egészen a válaszodig, 5 alkalommal nyálaztam át a szabályzatot és 3x a fórumon található jelentkezéseket a 15.oldalig, hogy biztosan hiánytalan legyen az elvártak tekintetében a jelentkezésem, nehezen ment bevallom mert általában munka előtt ilyen hajnali 3-4 felé álltam neki mindig és kissé felületes voltam akkor, meg is látszik a cirka 13 szerkesztésemen :/ :D
rivail
Klántag

HozzászólásSzerző: Hatszel Dátum: 2017.07.10. 19:29

Szerintem teljesen rendben van, ezekért a jelentkezésekért van a felvételi szünet szövegében az apróbetűs rész :D
Egésséget!
Hatszel
Dipl. Ing.

HozzászólásSzerző: rivail Dátum: 2017.07.10. 19:32

Hatszel írta:Szerintem teljesen rendben van, ezekért a jelentkezésekért van a felvételi szünet szövegében az apróbetűs rész :D

Köszönöm a bizalmat! :)
rivail
Klántag

Re: Jelentkezés: Rivail / Human / Mage / Level: 70

HozzászólásSzerző: Sowi Dátum: 2017.07.11. 16:33

Először, 24 évesen már menyasszony és gyerek? WTF? :?
Másodszor, a másokon való önzetlen segítés? :?:
Harmadszor, amennyiben nem zavar, hogy adott esetben nincs fix raid helyed (bár még fejlődgetsz stb., illetve mire oda jutsz addigra sanszosan be tudsz férni), úgy okés
Negyedszer sajnos azt kell mondjam, hogy tényleg egy összeszedett, eléggé komplex jelentkezés, így részemről támogatnám a soron kívüli tagfelvételt.
Sowi
Klántag

HozzászólásSzerző: rivail Dátum: 2017.07.11. 16:49

Sowi írta:Először, 24 évesen már menyasszony és gyerek? WTF? :?
Másodszor, a másokon való önzetlen segítés? :?:
Harmadszor, amennyiben nem zavar, hogy adott esetben nincs fix raid helyed (bár még fejlődgetsz stb., illetve mire oda jutsz addigra sanszosan be tudsz férni), úgy okés
Negyedszer sajnos azt kell mondjam, hogy tényleg egy összeszedett, eléggé komplex jelentkezés, így részemről támogatnám a soron kívüli tagfelvételt.

Válasz:
Először: Igen, 4 éve vagyok együtt lassan a párommal, és szerelmünk beteljesedett :) (Novemberben 25.öt töltjük szóval teljesen rendben van a korunk, időben vagyunk :P )
Válasz:
Másodszor: Szeretem valamilyen szinten ápolni a community-t legyen az Magyar vagy Külföldi, nem különösebben zavar, hiszen maga a játék a kapcsolatokról és a közösségről szól, bár például a WoW Hungary FB csoport bőven hagy kivetnivalót maga után, bár az egy másik kérdés.
Válasz:
Harmadszor: Megmondom az Őszintét, ahogy a jelentkezésemben is leírtam, a PVE része az end-gamenek raidek terén maximum annyira vonz, hogy melegyen az Achim és letudjam meglegyen a tapasztalat, egyébként elvagyok bőven a PVP-vel, és a magam kis dolgaival a játékban. (Level 80 még ma garantáltan meglesz, megvan). Ui.: Természetesen, ha szűkséges a +1 fő és a beosztásom/szabadidőm is megengedi, úgy szívesen segítek feltölteni a létszámot és tudásom legjavát adva résztvenni.
Válasz:
Negyedszer: Hálásan köszönöm, hogy elolvastad és a megelőlegezett bizalmadat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rivail 2017.07.11. 19:22-kor.
rivail
Klántag

HozzászólásSzerző: Hatszel Dátum: 2017.07.11. 18:04

rivail írta:maximum annyira vonz, hogy melegyen az Achim

Netán Achim Lauritzen -re gondolsz? :D
phpBB [video]
Egésséget!
Hatszel
Dipl. Ing.

HozzászólásSzerző: rivail Dátum: 2017.07.11. 18:26

Hatszel írta:
rivail írta:maximum annyira vonz, hogy melegyen az Achim

Netán Achim Lauritzen -re gondolsz? :D
phpBB [video]

Nem egészen XD
Inkább erre a vonalra jobban hasonlítok:
phpBB [video]
rivail
Klántag

HozzászólásSzerző: Sowi Dátum: 2017.07.11. 18:58

rivail írta:Másodszor: hiszen maga a játék a kapcsolatokról és a közösségről szól

elnézést....visszavonom a támogatást :shock: :lol: :oops: :twisted:
Sowi
Klántag

HozzászólásSzerző: Gandorio Dátum: 2017.07.11. 19:09

Amennyi energiát a jelentkezésbe beletett a srác már az megérdemel egy esélyt. Ettől függetlenül támogatom a dologt. Kell még aputest a csapatba :)
Gandorio
Klántag

HozzászólásSzerző: rivail Dátum: 2017.07.11. 19:21

Sowi írta:
rivail írta:Másodszor: hiszen maga a játék a kapcsolatokról és a közösségről szól

elnézést....visszavonom a támogatást :shock: :lol: :oops: :twisted:

Itt most én kifejezetten a közös játékra gondoltam, mert ez nem az a fajta játék ami túl életképes egyedül :O :D :oops: :oops: :ugeek:
rivail
Klántag

HozzászólásSzerző: rivail Dátum: 2017.07.11. 19:21

Gandorio írta:Amennyi energiát a jelentkezésbe beletett a srác már az megérdemel egy esélyt. Ettől függetlenül támogatom a dologt. Kell még aputest a csapatba :)

Köszönöm a bizalmat!
rivail
Klántag

Re: Jelentkezés: Rivail / Human / Mage / Level: 85

HozzászólásSzerző: Neilaeht Dátum: 2017.07.16. 15:35

Mégiscsak egy mágus! +
For the gnomes!
Neilaeht
Klántag

Re: Jelentkezés: Rivail / Human / Mage / Level: 85

HozzászólásSzerző: rivail Dátum: 2017.07.16. 17:48

Neilaeht írta:Mégiscsak egy mágus! +

Köszönöm :)
rivail
Klántag

Re: Jelentkezés: Rivail / Human / Mage / Level: 90

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2017.07.17. 21:28

Szerdán mindenképp írok valamilyen választ a jelentkezésre, köszi szépen a türelmet!
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: rivail Dátum: 2017.07.18. 11:17

Pio írta:Szerdán mindenképp írok valamilyen választ a jelentkezésre, köszi szépen a türelmet!

Rendben várom!
rivail
Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2017.07.19. 08:12

Tudunk valamikor mumble-n beszélgetni? Igyekszem a következő napok délutánjain online lenni battleneten, írj rám, ha gondban vagy a mumble használatával, akkor segítek benne, aztán beszélünk.
Battleneten ezzel érsz el: Pio#2585
Pio
A Fény lovagja

Következő

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA