Márilya 110 Gnóm pap

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Márilya 110 Gnóm pap

HozzászólásSzerző: Márilya Dátum: 2017.02.09. 19:49

Sziasztok!
Nathun vagyok, 23 éves, falusi srác. A Wow világa kb 6 éve érintett meg, amikor a haverokkal kitaláltuk, hogy megszálljuk a várost a Tört szerveren (mindenki tudja melyiken). Eredetis pályafutásom Wod elején kezdődött az Eternity Origins nevezetű dicsőséges klánban. Miután a klán felbomlott, sokan átjöttek hozzátok, (Zsófi, Nessaj, Kukri, Hirx, még lehet vannak emberek, nem tudok mindenkit) én viszont maradtam hordában, majd miután már kiégés volt csak a wod, kicsit leraktam a wowot míg legion elkezdődött. Részben emiatt a társaság miatt, részben pedig amiatt szeretnék csatlakozni a klánhoz, mert szeretnék kicsivel többet raidelni, akár casual szinten, nem progress orientáltan. Ennyi amit így most fontosnak találok magamról, nincs túl sok minden, unalmas az életem :D.
Karakterem:
A fórumra való regisztráláskor az armory linkeknél a mainemnek a Márilya nevezetű csöpp leányt adtam meg main karakteremnek. Ő az egyetlen allis karakterem, valószínűleg nem is lesz több. (Tudom, ezzel nem nyerek sok helyet a szívetekben, de azért ne utáljatok meg rögtön kérlek.) Alig több mint két hetes a karakterem, ennek ellenére szerintem elég jól össze sikerült pakolnom.
http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/M%C3%A1rilya/advanced
Hallottam róla, hogy jelenleg nincs tgf raidre, de ennek ellenére remélem, hogy van helye egy skilles, értelmes embernek.
A fórumra való regisztráláskor alt karakteremnek adtam meg a hordás papomat, amivel végig progresseltem eddig ezt a kiegészítőt. Igazából ő a main karakterem, ő is marad, azonban mivel a raid időpontok nem ütköznek, gondoltam teszek egy próbát, hátha befogadtok. 7/7, 2/3, 2/10 Mythic a jelenlegi raid tapasztalatom shadow priesttel.
Olvastam a szabályzatban, hogy nem szeretitek, ha egy ember több klánban is játszik, ennek ellenére én nem tagadom, hogy másik karakter a mainem, inkább vagyok őszinte, mint hogy utána kiderüljön mert abból mindig csak a vita van. Ha Raidre nem is kerülnék be, egy kispados/haveri rangra szívesen jelentkeznék.

Elég fáradtan, és álmosan írtam ezt a jelentkezést, lehet nem tűnik túl összeszedettnek, vagy valami akármi, de szerintem a lényeg benne van.
Ha gondoljátok, kérdezzétek meg Nessajrekt urat a képességeimről, hozzáállásomról, emberi oldalamról, stb. Közel 5 éve toljuk az ipart, úgyhogy remélem elég jókat tud mondani ahhoz, hogy meggyőzzön titeket arról, hogy nálatok a helyem.
Üdvözlettel,
Márilya
ayliráM
Márilya
Klántag

Re: Márilya 110 Gnóm pap

HozzászólásSzerző: Fyrex Dátum: 2017.02.09. 23:23

Támogatom.

+ Meg tudja különböztetni a jobb és a bal kezét.
+ Gnóm.
Fyrex
Klántag

HozzászólásSzerző: Zsófis Dátum: 2017.02.09. 23:26

Marika :D :lol: :P

Támogatom :)
Zsófis
Klántag

HozzászólásSzerző: Hirxia Dátum: 2017.02.10. 09:04

Támogatom
+El tud számolni legalább 15ig papíron és fejben is :D
phpBB [video]
Ne vedd túl komolyan az életet még senki nem élte túl.
Hirxia
Klántag

HozzászólásSzerző: Alona Dátum: 2017.02.10. 21:38

Márilya írta:A Wow világa kb 6 éve érintett meg

Meg tudnád mutatni ezen a bábun, hogy hol érintett meg?

la que tiene la información; tiene el poder
Alona
Klántag

HozzászólásSzerző: Márilya Dátum: 2017.02.10. 23:25

Nem tudom megmutatni rajta sajnos, ugyanis belülről érintett meg. (Értsd ahogy akarod)
Márilya
Klántag

HozzászólásSzerző: Alona Dátum: 2017.02.11. 01:27

Hívom a rendőrséget.
la que tiene la información; tiene el poder
Alona
Klántag

HozzászólásSzerző: Sowi Dátum: 2017.02.12. 16:31

1) more than enough priest we have
2) raidre való bejutásra jelenleg ha "sor" van
3) nem támogatom olyanokat, akik altal itt játszanak, main-el meg máshol...

sorry :?
Sowi
Klántag

HozzászólásSzerző: Pöttömpapszi Dátum: 2017.02.16. 02:30

Sowi írta:1) more than enough priest we have

Van benne igazság, bár elég új vagyok tehát csak gondoltam írok. :roll:
True Story :roll:
Pöttömpapszi
Klántag

HozzászólásSzerző: Márilya Dátum: 2017.02.16. 16:44

Sowi írta:1) more than enough priest we have

1) Sose lehet elég papod. Főleg ha shadow. Jelenleg az egyik legerősebb dps a shadow pap, megéri többet vinni belőle raidre. Ezt tették a top guildek is. (Exorsus 3 sh pap ahogy néztem szinte mindenhova. World first Gul'dan, GGWP)
2) Mint említettem, nem feltétlen csak raidelés miatt jelentkeznék, hanem amiatt, hogy egy értelmes közegben legyek mikor fellogokok játszani napközben. Mivel vannak ismerőseim a guildben, gondoltam ez lenne a jó hely, legalább nem teljesen idegen társaságba csöppennék.
3) Ezzel nem tudok vitába szállni, egyéni véleményed, megértem. De szerintem ameddig aktívan játszom, csinálom a dolgom, nem olyan hatalmas zavaró tényező ez.
Márilya
Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2017.02.16. 19:55

Szia!

Nincs gond a jelentkezéssel és többen is ismernek a klánból, viszont sajnos a klánszabályzatba a Te esetedre vonatkozó passzus okkal került be.
Többször, különböző helyzetekben, különböző embereknél az évek során többször is bebizonyosodott már, hogy az a szabály nem véletlenül került oda és én még arra is pontosan emlékszem, hogy mi volt ez az ok.
Nem merülnék el a részletekbe, a lényeg, hogy ez a szabály többször is megmutatta már, hogy szükség van rá és mindig, amikor jófejek voltunk és szemet hunytunk felette az végül megbosszulta önmagát.
Ezzel most nem állítok semmit azzal kapcsolatban, hogy a Te esetedben ez nem lenne másképp és nem Te lennél végre az ellenpélda, de egyszerűen nem szorul rá jelenleg a klán arra, hogy feszegessük ezen szabály határait, teszteljük, hogy sikerül-e rácáfolnunk vagy nem.
Ennek megfelelően köszönjük szépen a jelentkezést de sajnos nem veszünk fel a klánba. Minden esetre ha a későbbiekben változik a helyzeted és még mindig érdekel a klán, akkor nyugodtan szólj és újratárgyaljuk a dolgot. :)
Addig is nagyon sok szerencsét!

Üdv:
Pio
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA