Nicsike- Lv59 Human Paladin

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Nicsike- Lv59 Human Paladin

HozzászólásSzerző: Nicsi Dátum: 2017.01.29. 19:42

Sziasztok!

Olvastam a Klánszabályzatot és a fórumkiírást is, hogy nagyon limitált számban vesztek fel új tagokat illetve azzal is tisztában vagyok, hogy jelenleg nem igazán felelek meg a szinttel szemben támasztott követelménynek.
A WoWot pár napja kezdtem el de már 2009 óta játszom MMORPG játékokkal (RoM, LotRO, GW2). A játék és a kommunikáció mára már összemosódott nálam. Sokszor volt olyan, hogy nem is a játék miatt léptem fel, csupán azért, hogy a guildtagokkal beszélgessek. Beléptem egy nagy létszámú guildbe itt a Ragnaroson, a GuildFinderen magyarul hirdették magukat de kiderült, hogy nemzetközi. Azzal még nem is lenne baj, de sokszor 30+ tag van online és órákon keresztül csak azt olvasom, hogy ki lépett online vagy offline, ha az ember kérdez valamit, akkor semmi válasz. Szóval jól melléfogtam :(
Nekiálltam keresgélni, hogy találjak egy másik guildet és akkor akadtam Rátok. Igényes honlapotok és hosszú fennállásotok (és persze, hogy aktív guild vagytok) arról árulkodik, hogy komolyan veszitek a közösségépítést és amint olvasgattam a fórumot, meg is bizonyosodtam erről :)
Casual játékosnak tartom magam de szeretek instázgatni is. Minden játékban tank típusú karakterem volt, itt sem tervezem másként. Azért is szeretnék egy aktív közösséghez tartozni, hogy már menet közben úgy építgessem a karakterem, hogy a rolenak megfelelő legyen, ne egy rosszul összerakott karaktert kelljen újraépítenem. Tulajdonképpen ez is az egyik oka annak, hogy 85ös szint előtt jelentkeztem hozzátok.
Csapatjátékosnak tartom magam és játékbeli hitvallásom az (már ha szabad így fogalmaznom), hogy ne azt nézd hogy mit tehet érted a guild, hanem azt, hogy mit adhatsz a guildnek. Ebből kiindulva jelenleg jókedven és vidámságon kívül sok mindent nem, de ezen a szintjeim emelkedése változtatni fog :)

Pár szót szólnék még magamról ha nem bánjátok. Gyuri a becsületes nevem és már elmúltam 30. Nem, ez nem a szintem, ez az évem :D Budapesten élek és itt is dolgozom. A szabadidőm egy részét játékra fordítom de szeretek sétálgatni, filmeket nézni és olvasni.
Szerintem adós vagyok az armoryval bár ilyen kis szinten nem tudom, hogy számít e: http://eu.battle.net/wow/en/character/r ... ike/simple

Üdvözlettel:
Nicsi

*szerk: A hiányossággal kapcsolatban talán erre gondoltatok:
ekicsiN :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nicsi 2017.01.30. 11:52-kor.
Nicsi

Re: Nicsike- Lv59 Human Paladin

HozzászólásSzerző: Neilaeht Dátum: 2017.01.30. 04:55

Nekem szimpi. Bér szerintem lesznek itt még átkeresztelések :lol: Raidelni nem akar, a szokásos bakitól eltekintve részemről plusz. :)
Licsi
For the gnomes!
Neilaeht
Klántag

HozzászólásSzerző: Bene Dátum: 2017.01.30. 09:48

Azt ne várja el senki, hogy "pörögjön a chet". Nálunk sem mindig van így.
Szimpi a jelentkezés. Tank mindig kell :P
A kis hibától eltekintve én is támogatom (majd javítsd!)
Bene
Harcmester

HozzászólásSzerző: Nicsi Dátum: 2017.01.30. 11:56

Természetesen nem várom el, hogy pörögjön a chat, ez természetes, hogy nem mindig tud odafigyelni az ember főleg raid vagy insta közben. De az sem baj ha nem azt érzem, mintha egy offline rgp-vel játszanék :D

Közben kiegészítettem a jelentkezésem, elsiklottam egy bekezdés felett korábban. Remélem, így jó lesz ;)
Nicsi

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA