Valonar, lvl 110, night elf, demon hunter, Ragnaros

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Valonar, lvl 110, night elf, demon hunter, Ragnaros

HozzászólásSzerző: Atusz97 Dátum: 2017.01.13. 15:29

Sziasztok!

Mindenek el?tt elnézést kell kérnem, a fórum felhasználónevem nem egyezik meg a fent említett karakterem nevével, ugyanis el?bb regisztráltam, és csak aztán olvastam el a jelentkezéssel kapcsolatos információkat.

Attilának hívnak, 19 éves vagyok. A WoW-al már általános iskolás korom óta játszogatok kisebb nagyobb kihagyással, de csak nemrégiben értem meg arra, hogy kicsit az endgame tartalmakba is belekóstoljak. A játéknak leginkább a PvE része fogott meg, de mindenek felett egy jó társaság az ami miatt már t?vé tettem a játékot. Alapvet?en olyan problémáim adódtak, hogy vagy egy olyan helyre kerültem ami teljes mértékben az inaktív, vagy nemtör?döm játékosoktól hemzsegett (miközben azzal reklámozták magukat mennyire buli ott lenni és mennyi minden eventet szerveznek), vagy pedig egy olyan klánba, ahol nevetségesen magas ilvl elvárások voltak a legegyszer?bb dungeon runokhoz is, a segítségnyújtás pedig eleve egy elítélend? dolog volt.

Ezért örültem meg nagyon amikor el?ször olvastam a klánotokról. Pozitívan álltok hozzá a közösségi cuccokhoz, lételemetek a segítés és még PvP-ben is betartjátok a becsület diktálta alapszabályokat. Mindezek felett pedig (amennyire én lesz?rtem) pont azt a semi-hardcore réteget képviselitek a magyar fronton, ami engem mindig is vonzott.

A játékban egyébként DPS DH vagyok, rekordokat nem döntögetek (ilvl 856), de fejl?d?képes vagyok és mindig szívesen tanulok az épít?jelleg? kritikákból. Mivel egyetemi átjelentkezésre várok, szeptemberig nagyon nagy valószín?séggel szinte mindig elérhet? leszek a PvE eventeken (ha közbejönne munka, vagy bármi egyéb, természetes úgy is szólok). Tudom hogy jelenleg tagfelvétel szünet van, de remélem, eltekintetek ett?l és én is a csapat része lehetek.

Üdv: Valonar

ranolaV
Atusz97

Re: Valonar, lvl 110, night elf, demon hunter, Ragnaros

HozzászólásSzerző: Keîra Dátum: 2017.01.17. 01:03

Szia, én támogatom a jelentkezésed :)
Keîra
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Frosty Dátum: 2017.01.17. 01:13

Összeszedett, lényegre tör? jelentkezés, szimpatikus. Támogatom! :)
"Your life, your choice."
Frosty
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Bene Dátum: 2017.01.30. 09:51

Támogatom.
Bene
Harcmester

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA