Valonar, lvl 110, night elf, demon hunter, Ragnaros

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Valonar, lvl 110, night elf, demon hunter, Ragnaros

HozzászólásSzerző: Atusz97 Dátum: 2017.01.13. 15:29

Sziasztok!

Mindenek előtt elnézést kell kérnem, a fórum felhasználónevem nem egyezik meg a fent említett karakterem nevével, ugyanis előbb regisztráltam, és csak aztán olvastam el a jelentkezéssel kapcsolatos információkat.

Attilának hívnak, 19 éves vagyok. A WoW-al már általános iskolás korom óta játszogatok kisebb nagyobb kihagyással, de csak nemrégiben értem meg arra, hogy kicsit az endgame tartalmakba is belekóstoljak. A játéknak leginkább a PvE része fogott meg, de mindenek felett egy jó társaság az ami miatt már tűvé tettem a játékot. Alapvetően olyan problémáim adódtak, hogy vagy egy olyan helyre kerültem ami teljes mértékben az inaktív, vagy nemtörődöm játékosoktól hemzsegett (miközben azzal reklámozták magukat mennyire buli ott lenni és mennyi minden eventet szerveznek), vagy pedig egy olyan klánba, ahol nevetségesen magas ilvl elvárások voltak a legegyszerűbb dungeon runokhoz is, a segítségnyújtás pedig eleve egy elítélendő dolog volt.

Ezért örültem meg nagyon amikor először olvastam a klánotokról. Pozitívan álltok hozzá a közösségi cuccokhoz, lételemetek a segítés és még PvP-ben is betartjátok a becsület diktálta alapszabályokat. Mindezek felett pedig (amennyire én leszűrtem) pont azt a semi-hardcore réteget képviselitek a magyar fronton, ami engem mindig is vonzott.

A játékban egyébként DPS DH vagyok, rekordokat nem döntögetek (ilvl 856), de fejlődőképes vagyok és mindig szívesen tanulok az építőjellegű kritikákból. Mivel egyetemi átjelentkezésre várok, szeptemberig nagyon nagy valószínűséggel szinte mindig elérhető leszek a PvE eventeken (ha közbejönne munka, vagy bármi egyéb, természetes úgy is szólok). Tudom hogy jelenleg tagfelvétel szünet van, de remélem, eltekintetek ettől és én is a csapat része lehetek.

Üdv: Valonar

ranolaV
Atusz97

Re: Valonar, lvl 110, night elf, demon hunter, Ragnaros

HozzászólásSzerző: Keîra Dátum: 2017.01.17. 01:03

Szia, én támogatom a jelentkezésed :)
Keîra
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Frosty Dátum: 2017.01.17. 01:13

Összeszedett, lényegre törő jelentkezés, szimpatikus. Támogatom! :)
"Your life, your choice."
Frosty
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Bene Dátum: 2017.01.30. 09:51

Támogatom.
Bene
Harcmester

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA