Nyshera lvl110 NE Resto Druid

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Nyshera lvl110 NE Resto Druid

HozzászólásSzerző: Nyshera Dátum: 2016.11.11. 17:18

Üdv Nektek!

Tibornak hívnak, 27 éves vagyok. Vanilla óta játszom, bár több contentet is kihagytam különböző okok miatt. Az OoW-be anno Soloriens segítségével kerültünk be Toldival, a guild megalakulása körül. Akkor Overkiller néven játszottam egy gnome mage-el. Sajnos nem sikerült sokáig maradnom, mivel abba kellett hagynom a játékot.

A BC-ben visszatértem, és a baráti társaságunkkal, horda oldalon folytattuk tovább a kalandozást a Bloodscalpon. Legaktívabb a WotLk alatt voltam az undead warlockommal (főleg PvE), ezt egy igen hosszú kihagyás követte. A Legion-re visszatértem és szabadidőm függvényében teljes erőbedobással igyekszem folytatni az utamat, újra Alliance oldalon.

Mivel a Nálatok eltöltött kis idő alatt nagyon jól éreztem magam, - pl. a filmforgatás, első raid (MC)- ezért gondoltam megpróbálok ismét bekerülni a csapatba.

Mi a célom? Szeretnék új emberekkel megismerkedni, a régiekkel ismét találkozni, és jó hangulatban kipörgetni a PvE contentet. :) Útóbbihoz a múlthéten rerollolt resto druidommal szeretnék hozzájárulni, ami jelenleg ~836 körüli ilvl-en van és bőszen gearelődik (a lehetőségekhez képest). :D

Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha ezeken kívül még bármilyen infoval szolgálhatok, ami érdekes lehet számotokra, akkor kérlek keressetek meg ingame (Nyshera).

Remélem még találkozunk!

Legjobbakat,
Nysh/arehsyN
Nyshera

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA