Emeraldeye lvl106 Night Elf DH

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Emeraldeye lvl106 Night Elf DH

HozzászólásSzerző: Emeraldeye Dátum: 2016.11.07. 00:08

Sziasztok!

Petinek hívnak, 25 éves, 2006 óta játszom wow-val kisebb-nagyobb megszakításokkal.
Egy kellemes hangulatú társaságot keresek, akikkel eltölthetem azt a pár órát naponta a játékban, ami belefér nekem munka és barátnő mellett.

Anno Xavius szerveren kezdtem játszani alli oldalon a Cold Rage (később Smashing idea) nevű guildben, néhányan közületek elképzelhető, hogy tagja volt, vagy hallott róla, mert sokan migráltak el közülük Ragnára.
Én 2008-ban rerolloltam Bloodscalp hordába és egészen WOD-ig ott voltam, habár az utóbbi két kiegészítőben már csak pár hónapot játszottam összesen társaság híján. Mivel a szívem mélyén mindig is allisnak éreztem magam és a hordás barátaim abbahagyták a játékot, úgy döntöttem, hogy kipróbálom magam újra alliban és keresek egy jó guildet, akikkel a játék bármely aspektusában szívesen játszanék együtt. Weboldalatokat, fórumotokat olvasgatva abszolút az jött le nekem, hogy nálatok a jó hangulatú társaság a legfontosabb és ennek fenntartásáért komoly erőfeszítéseket is tesztek. Nekem ez rendkívül szimpatikus és a legfontosabb is, mert az utóbbi években pont a jó társaság hiányzott számomra a gameplayből.
A gameplayt más oldalról tekintve egyaránt érdekel a casual raidelés és pvp (főleg rbg, arénát nem szeretem annyira), de legjobban talán a world eventeket élvezem, mind pvp és pve szempontjából.
A karim jelenleg még csak 106-os szintű (tegnap vettem csak meg a Legiont :) ), de nagyon tetszik a DH, szóval elég hamar ki fogom maxolni. A későbbiekben tervezek valamilyen tank karit is húzni, még nem döntöttem el milyen kasztot.

Személyes találkozókra, sörözésre, kajálásra is szívesen eljárok Budapesten, ha esetleg szoktatok ilyesmiket szervezni :)
Hirtelen ennyi jutott most eszembe magamról, ha bármi kérdésetek van írjatok és igyekszem válaszolni.

eyedlaremE
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Emeraldeye 2016.11.13. 12:48-kor.
Emeraldeye

Re: Emeraldeye lvl103 Night Elf DH

HozzászólásSzerző: Anirathis Dátum: 2016.11.08. 15:06

Pofás kis jelentkezés, nekem tetszik. :)
Szerintem a pvp-s oldalon el kéne egy kis vérfrissítés, de majd a főnci megmondja.

Egy +, minden esetre.
"Jó játékosokat szerezni könnyű. Rábírni őket, hogy együtt játszanak, az a nehéz dolog."
Casey Stengel
Anirathis
Klántag

Re: Emeraldeye lvl106 Night Elf DH

HozzászólásSzerző: Runcájsz Dátum: 2016.11.18. 13:14

Irj majd rám ingame.
Esténként 21 óra után megtalálsz Runcájsz, Hátvéd néven.
Runcájsz
Őrszem

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA