LvL 110 Marksmanship Night Elf Hunter

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

LvL 110 Marksmanship Night Elf Hunter

HozzászólásSzerző: Darux110 Dátum: 2016.11.04. 22:13

Sziasztok!

Norbinak hívnak 17 éves vagyok. A játékkal Burning Crusade - óta játszom, volt egy kis kihagyásom Pandaria terén de azóta mindig aktív vagyok. Egy LvL 110-es MM Hunti vagyok. (RAGNA ALLI) Jelenleg 848 ILvL- rendelkezem.

Egy normális guildet keresek ahol jó a hangulat és néha ellehet hülyülni viccelődni stb... Persze a raiden maximális odafigyelés.

Az előző guildemről csak annyit tudok mondani, hogy senkinek nem adtak lehetőséget pedig a minimális gear mindenkinek megvolt, és mindig ugyan azt a fix csapatot vitték raidelni, hiába mondták azt,hogy bekerülsz a következő napra / vagy lecserélnek valakit és mehetsz a helyére. A társaság is maga nagyon bunkó volt nem nagyon voltak fent emberek TS-re nem jártak fel mindig egyedül voltam csak fent, a guild nem ismerkedett össze csak raiden ment a kommunikáció.

Magamról:
- budapesti lakos
- jelenleg még tanulok, de ez nem befolyásolja a játékot :D
- a többit meg leírtam a bekezdésnél

Minden nap aktív vagyok, minimum 4-5 órákat, a raidelés nekem bármikor jó én este 11-ig ráérek.

TS3 ( mikrofon ) + DBM - el tudok rendelkezni gyorsan tanulok szóval bármilyen segítséget elfogadok, ha esetleg nem nyújtom a maximumot.

Eddigi Progresseim : ( Legion )

- The Emerald Nightmare : 7/7 Norm, 2/7 HC (ebből Ursoc + Nythendra) 0/7 Mythic

Természetesen raiden odafigyelek taxokat megtanulom még utána is szoktam olvasni N/HC/Mythic-nek is

Tudom, hogy jelenleg nincs TGF - hozzátok de azért gondoltam írok egy jelentkezést, mert nagyon szeretnék egy értelmes jó hangulatú közösségbe tartozni ahol tudunk együtt játszani beszélgetni, segíteni egymásnak stb.

Köszönöm ha elolvassátok! :)

Norbi.
Darux110

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA