Howardroark,110,Night elf,Restotiation druid

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Howardroark,110,Night elf,Restotiation druid

HozzászólásSzerző: Howard Dátum: 2016.10.03. 21:07

Sziasztok!
A nevem Áron szegedi lakos és most kezdtem az egyetemet itt Budapesten.A wow-val még 2007-ben ismerkedtem meg barátaim által, igaz akkor még tört szerveren kezdtünk el játszani.Ahogy teltek az évek úgy értékelem egyre jobban ezt a játékot.A kis szerveren ahol játszottam egy elég agresszív guildban kaptam helyet a jó PvP tudásom miatt bár PvE-re soha nem mehettem mert egy bizonyos körnek adatott meg ez a luxus.Egyszer ezt felhoztam, hogy nem kéne csak acsikat vadászni hanem a klán többi tagját is néha elvinni sajnos kiraktak de egy kitartó közösséggel mi is elkezdtünk instázni több, kevesebb sikerrel, de erre az időre emlékszem vissza a legjobban a wowos karieremből.
A guild több okból is nagyon megtetszett. Az első az, hogy nem egy acsivadász,csak bizonyos idő alatt lehet leölni a boss különben wipeolni kell hanem a casual jókedvre építenek és kitartásra.A másik ok az az hogy nem csak PvE hanem PvP eventek és érdeklődés is elfogadott a guild berkein belül,mert jó random emberekkel aréna ratinget húzni de egy valódi társsal még jobb.A harmadik meg az, hogy egy magyar guild és egy évfolyamtársam ajánlotta a közösség miatt.
Üdvözlettel:Drawoh
Howard

Re: Howardroark,110,Night elf,Restotiation druid

HozzászólásSzerző: Frinos Dátum: 2016.10.04. 21:45

Az évfolyamtárs én vagyok. :) Tökéletes OoW-s tag lenne, szóval tőlem hatalmas +.

Üdv Dregdar
Frinos
Klántag

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA