Alterøn Night Elf Feral Druid LVL 103 (RAGNAROS-EU)

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Alterøn Night Elf Feral Druid LVL 103 (RAGNAROS-EU)

HozzászólásSzerző: Alterøn Dátum: 2016.09.13. 19:18

Üdv a klánnak!
Huhh nem is tudom hol kezdjem anno még burning crusade elején hallottam a játékrol, de csak videokat nézegettem, hogy megnézzem mi hogy megy. Bevallom igazábol eredetizni csak wod elejétől kezdtem el mivel még kisgyerek voltam és nem tudták a szüleim fizetni a game time-ot. Ezt a BC kezdést ugy kell érteni, hogy marhára nem tudtam semmit a játékrol igy kb fél év volt az alapok megértése stb. Szoval magyarán egész bc-t elfunoltam. Jött a lich kinges kieg és ott már komolyabban vettem a játékot. Egyébként legelőször ismerősömet láttam játszani tauren feral druidával. Nos el is kezdtem, de valamilyen szinten ugy megutáltam a hordát igazábol mind a hardcore pvp játékosok miatt, mind az miatt, hogy valljuk be egészen legionig hordában voltam és marhára unalmas volt így kellett a változás, mármint ugyértem, hogy eredetizni hordában kezdtem el a bc-s funolás az alliban ment, hogy tiszta legyen. Nos egyébként 19 éves vagyok és nagyon hardcore wowos.. :D Vagyis úgy értem, hogy sokkal de sokkal jobban beleástam magam az egész wowban. A Legion miatt mivel nagyon nagy lore-t kapunk tőle és ez jobban tudott izgatni, magyarán teljesen máshogy állok a wowhoz most mint anno bc-nél. A druida meg ugye alapbol megtetszett és igy lett a mainem. Bár eredetileg balanceoltam, de mivel nagyon nem tetszik a mostani balance átálltam feralba, mert szeretem a sunyulós karaktereket, muhaha lehet utálni:DD. Egy szó mint száz igy is elég sokat írtam. Remélem azért nem volt unalmas. Csak próbáltam valahogy a wowos életem egy kis szeletét bemutatni a kedves adminoknak, vagyis aki olvassa. :) Szóval várom a választ! És végszóúl: FOR AZEROTH!
Alterøn

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA