Limitlogi Hunter Main

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Limitlogi Hunter Main

HozzászólásSzerző: Limitlogi Dátum: 2016.08.18. 11:04

Üdvözletem.
S. Dániel vagyok,20 éves és Oroszlányon lakom.Jelenleg egyetemista vagyok a miskolci egyetemen.
Mint előttem sokan mások, én is magyar tört szervereken kezdtem a pályafutásom a World of Warcraft világában.Egy barátom által ismerkedtem meg a játékkal és azóta is része az életemnek. Ez körülbelül 5évvel ezelőtt volt. A kezdeti nehézségeim ellenére igen hamar felismertem a hozzám illő kasztot , ami természetesen a hunter lett. Félreértés ne essen ismerem a többi kasztot is de csak hunterrel tudom élvezni a játékot. Az ismert magyar szerveren a WoTLK kiegészítő után egy ideig nem játszottam, csak kisebb tört szervereken ahol később megismerkedtem egy hozzátok hasonló kisebb társasággal , viszont ez nemtartott sokáig a tört szerverek folyamatos csökkenése miatt. Tehát visszamentem az eredeti megállómhoz és solozásba kezdtem .Időnként nézegettem Nessaj videóit és úgy döntöttem, hogy mivel kivitelezni tudom a fizetést is elkezdem a játékot. Béta kulcs által megismerkedtem a Legion kasztjaivel és változásaival elsőre furcsa volt Cataclysm után de 1nap alatt hozzászoktam az újdonságokhoz.
Végezetül Nessaj videóiban láttam a klánt , úgy gondoltam megpróbálok csatlakozni , mégha nem is sikerül. A fórum elolvasása közben rájöttem hogy elég komoly és tapasztalt klán vagytok amire nemszámítottam , őszintén szólva magával ragadott a klán mivolta, hiszen azért kezdtem solozásba mert ilyen típusú közösségbe szeretnék tartozni és együtt játszani, de sajnos nem találtam.
Olvastam hogy pvp és pve beállítottság között vesztek fel embereket. Ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni hogy Bg-zni és Dungizni is egyaránt szeretek csapatban , viszont számomra nem feltétlenül fontos a Raid encounter, szívesen megyek de főként a játék élvezete a fontos számomra.

Ennyi lett volna a monológom. Tisztelettel:igoltimiL
Limitlogi

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA