Combra vagyok,és csatlakoznék

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Combra vagyok,és csatlakoznék

HozzászólásSzerző: Adhaem - ÉLŐ ADÁSOK Dátum: 2016.06.27. 21:22

Üdv!
A nevem Ádám alias:Adhaem vagy Átu.
Életkorom lvl:25 :)
WOW-al BC óta játszom szóval nem ma kezdtem.De eredetin Warlords Of Draenor óta vagyok.Előtte jópár tört és privát szerveren megfordultam,de a legtöbb idő az Taurin volt.
BC-ben és WOTLK-ben volt saját Guild-em is amikkel az akkori instákat ütöttük.Régi szép idők.....
PvP-ben is tevékenykedtem,amúgy is kicsit inkább PvP párti vagyok,főleg,hogy WOTLK-ben instáztam utoljára.PvP-ben 2.2k-ig jutottunk anno Taurin :)
Aztán egy jó időre abbahagytam a játékot majd kb 1 éve elkezdett nagyon is hiányozni,addig is hiányzott a WOW csak nem annyira,meg az időm is más dolgokra fordítottam.Szóval WOD-ra visszatértem de akkor márt eredetire RAGNAROS-ra.Felhúztam pár karit,amikkel kicsit arénázgattunk haverokkal fun-oltunk csak semmi komoly.BG Duelezgetések,de semmi PVE nem volt.
Majd ezután nemsokkal belevágtam a videózásba is egyik ismerősöm dobta fel az ötletet engem meg az ilyesmi mindig is érdekelt,és jelenleg World Of Warcraft videókat (élő adásokat) csinálok néha amikor játszom.Ezáltal ki alakult egy nagyobbacska társaság,és jó hangulatban tudok játszani ami nekem fontos :) és itt van az a helyzet is amiért jelentkezem a klánban.Pár napja találtam rá a klánra a google segítségével,és nagyon megtetszett. A weboldal,a történetek,a klán film,a tagkártyák..stb.Komolyan mondom óriási.Ezek az apró és összekovácsoló dolgok nekem nagyon fontosak,és visszahozták azt az érzést amit régen éreztem a WOW iránt :) Szóval nagyon átjött ez az egész nekem! Jelenlegi 100 as karaktereimmel inaktív vagyok.De az új karim ami a mainem egy Night elf Rogue eléggé aktívan fogok tevékenykedni.Persze nem vagyok egy hardcore gamer mivel,dolgozom és versenyszerűen sportolok is.Illetve ugye az új hobbim a videózás is itt van nekem :) Szóval egy szónak is száz a vége.Nagyon örülnék ha befogadnátok a klánba,és hasznos tagja lehetnék a csapatnak! köszönöm előre is !
Realm:Ragnaros
Alliance Night Elf Rogue
Karakter név:Combra

Ami első körben kimaradt,hogy nem vagyok 85-ös szintű még,de mivel nem most jöttem eredetire,így full fejlődős cuccokban vagyok.Szóval hamar behozom a szintet :) Remélem ez nem túl nagy probléma.Köszönöm előre is!
Várom a választ,és a döntéseteket. További szép estét!
Adhaem - ÉLŐ ADÁSOK

Re: Combra vagyok,és csatlakoznék

HozzászólásSzerző: Neilaeht Dátum: 2016.06.29. 00:40

Szép, és tartalmas bemutatkozás. Sajnos nálam mégsem jött a "Ő kell közénk!" érzés. Ne haragudj. Ha a felettesek másképp döntenek, természetesen bármiben állok a szolgálatodra.
For the gnomes!
Neilaeht
Klántag

Re: Combra vagyok,és csatlakoznék

HozzászólásSzerző: Kharadriana Dátum: 2016.06.29. 01:00

Az én támogatásomat sem sikerült elnyerned...
"A hazugság olyan igazság, aminek nincsen valóságtartalma, de mondhatnám úgy is, hogy olyan valóság, ami nem az igazságon alapszik" (Dr. Mogács)
Kharadriana
hajdani Klántag

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA