Ravenrych 100 human rogue

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Ravenrych 100 human rogue

HozzászólásSzerző: shadowrich Dátum: 2016.06.12. 17:35

Sziasztok !

Szeretnék csatlakozni ehez a nagy multú híres klánhoz.Elég hosszú ideig játszottam tört szerveren főleg rugóval.Majd mikor időm engedte eredetin is megfordultam az évek alatt de csak ideiglenesen.Úgy döntöttem már nem szeretnék tört szerveren játszani.Így végleg eredeti ( ragnaros) szerver mellett döntöttem.Mindíg is arról álmodoztam ,hogy ha eredetin játszom végleg ,az Őrzők rendje tagja lehessek.Föleg a warcraft története érdekel,így küldizgetek ,acsizgatok,világban "téblábolok".PvP terén szeretek bgni és arénázni ,ha van lehetőség akkor a world pvp ben is szivesen részt veszek.Hosszú éjszakákba nyúló dungeonokba már nem igazán szeretek és nem igazán van időm elmenni.De a történet miatt és a küldik végett végig szeretem vinni az összes instát,Amikor időm engedi.
"Arrghh érzem a vér szagot ...Arrghhh jó vadászatot "
shadowrich
Klántag

Re: Ravenrych 100 human rogue

HozzászólásSzerző: shadowrich Dátum: 2016.06.13. 09:19

Sziasztok !

Átolvastam, a többiek jelentkezését.Majd rájöttem ,nagyon keveset írtam magamról.Szeretném pár szóval kibővíteni. B Richárd vagyok Szolnokon lakom 32 éves .Nős.2007 ben kezdtem el a warcraftal játszani egy kicsiny tört szerveren.Első karim egy night elf rugó volt,vele meg ismertem a lopakodás művészet alapjait és mint kezdő felderítő körbe bolyongtam a világot,próbáltam felfedezni megtanulni mindent amit csak lehet.Persze magányosan...Majd 2008 ban egy nagy létszámú tört szerverre kerültem ,akkori munkatársam unszolására.Természetesen a szerepjáték világából a kedvenc kasztomat a zsiványt indítottam útjára de már ember fajból.(akkoriban nagy hatással volt rám R.A. Salvatore Sötét elf regényei )Majd bekerültem,egy pve klánba és elkezdtem megismerkedni a raidelés alapjaival.Hosszú izgalmas délutánokon, éjszakákon keresztül.Teltek az évek ,elkezdtem komolyabban arénázgatni kisebb sikerekkel.Majd rájöttem,hogy tanulmányoznom kellene,a többi kasztot is ,hogy még jobb lehessek szeretett kasztommal.Így szinte minden kasztot felhúztam az adott content adott szintjére.Pve gearelésükkel nem igazán foglalkoztam ,leszámítva egy holy palát és egy feral tank druidát.Azt is a klán megsegítés érdekében ha valami hiányzott a csapatból.2010 ben sajnos feloszlott ez a klán és mindenki szétszéledt.Munkatársam úgy döntött eredetire megy a haverjaival (ragnaros szerver) horda oldal.A wotlk végén Cata elején én is átjöttem ,barátaim unszolására először lettem hordás...Nagyon jó volt az eredeti szerveres hangulat de a hordát valahogy sosem szerettem ,sőt és egyszerüen nem tudtam bele élni magam a játékba úgy mint régen.Közben a családunkban tragédia történt egy időre abba hagytam a játékot és eldöntöttem,hogy ha egyszer újra játszom soha többet horda.Fél év múlva ismét a tört szerveren nyomtam de már magányosan a régi rugómmal acsizgattam arénázgattam főleg.Majd egy nagyon jó régi barátommal megalapítottunk egy role playing jellegű klánt ,amolyan bérgyilkos jellegű klánt ahol ,world eventeket csinálgattunk,segítettük a klánon kívüli fejlődős karikat.közös bgk stb.Sajnos egyre több konfliktus alakult ki a klánba,egyre több nem oda valo személy került be,ami széthúzásokat ,viszályokat eredményezett.Így kiléptem ebből a klánból és átáltam, az adott szerver egyik legjobb leg össze hangoltabb pvp klánjába.Ahol közös bgk,world pvpk,arénás eventek ,duel eventek,heti kvízek programok szinesítették napjainkat.Nagyon jó kis csapat volt,de sajnos ez is egyre jobban elavult,a klán cseten nem volt már közös téma,a régi tagok eredetizni mentek,és egyre keveseben vettek részt a közös eventekben.Közben a ragnán már javába a panda vége közeledett és jött a WoD ,úgy döntöttem itt az ideje vissza térni de isten ments a hordától.Mintha a sors is igy akarta volna az előző acomnak se a jelszavát nem tudtam se a hozzá tartozó emailt:D Így újra beszereztem mindent és kezdődött a kaland. Megcsináltam Ravenrych nevű rougemat és fejlődgettem játszogattam,a Saggitus Hungarorum klánba.Ahol jó ha 2 nap egyszer megszólalt valaki:d Persze köszönni sem igazán tudnak az ottani játékosok ami nem igazán tetszett.Wod 2ik contentig játszottam.Majd kikerültem Ausztriába melozni és amíg az életem nem állt helyre ,addig ismét kicsit abba kellett hagynom a játékot.Azóta már beszereztem egy laptopot igy ha oda kint vagyok a melón kívül nincs más akadálya a játéknak. Mint a bevezető bemutatkozóban írtam,nem az a rekord döntögetős játékos vagyok.Sokkal közelebb áll a szívemhez a szerepjáték jellegű causal warcraft.Úgy érzem végre megtalálnám azokat a dolgokat Nállatok amit évek óta kerestem a warcraft világában.Egy kellemes baráti hangulatú csapatot,rengeteg új kihívást,kalandot. Köszi
shadowrich
Klántag

HozzászólásSzerző: preecher Dátum: 2016.06.13. 19:59

nálunk a casual hangulatot megtalálod :)
bár a tagfelvétel most -ha jól tudom- szünetel, a jelentkezésed szimpatikus volt.
annyit viszont vegyél figyelembe, hogy most ingame elég pangás van, tekintve, hogy egy éves a jelenlegi tartalom.

az "ember" majd eldönti, hogy mi lesz a sorsod :)

also:

Kép

ha elfogadsz egy tanácsot : legközelebb próbáld meg tagolni a szöveget, egy pár enter sokat segít az olvashatóságon.
preecher
Klántag

HozzászólásSzerző: shadowrich Dátum: 2016.06.14. 12:00

Rendben :) Hamarosan jön az új történet.Addig pedig rengeteg mindent megszeretnék csinálni.Jelenleg a Dreanoros repülési engedélyhez próbálkozom az acsikat elérn.Közben pedig szedegetm ki a hiányzó epic pvp ruhákat (van böven még ) . Ha időközben úgy dönt a vezető tanács ,hogy bekerülhetek és lesz bármiféle world eventes dolog, vagy közös bg ,esetleg rated bg. Akkor bármire szivesen megyek.Fejlődő karakterek is nyugodtan szóljanak ha elakadnak valahol,pandáig ismerem a küldiket.Pandát sajnos annyira még nem.Légió megjelenéséig még azt a történetet szeretném végig vinni.
shadowrich
Klántag

HozzászólásSzerző: Killigraphy Dátum: 2016.06.14. 21:58

Nekem is szimpatikus a jelentkezésed :)
Sajnos most tényleg pangás van, én is kb heti 1x lépek be, pedig naponta minden estémet/éjjelemet/hajnalomat töltöttem a játékban Panda óta (még a WoD kieg előtti pangásban is), de a mostani kieg már számomra is... pangás.
Szóval ha légió előtt fel is lennél véve, ne csodálkozz, ha nem sok embert találsz most online. :-s
Killigraphy, the Calligraphy Hunter
Killigraphy
Klántag

HozzászólásSzerző: Kharadriana Dátum: 2016.06.14. 23:04

Szimpátia ide vagy oda, nekem ez még mindig sovány.
Nem, nem a terjedelmére gondolok, de valami még mindig hiányzik: állítod, hogy elolvastál pár jelentkezőt újra, nagyon helyes, olvasd el még egyszer, hátha megleled, ha mégse, akkor nézd meg megint a jelentkezés előttit is.
"A hazugság olyan igazság, aminek nincsen valóságtartalma, de mondhatnám úgy is, hogy olyan valóság, ami nem az igazságon alapszik" (Dr. Mogács)
Kharadriana
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Killigraphy Dátum: 2016.06.15. 00:03

meh. igaz, de... meh.
Killigraphy
Klántag

HozzászólásSzerző: Unclejohn Dátum: 2016.06.15. 09:43

Onnan lehet tudni, hogy uborkaszezon van, Kharának 2 nap kellet hogy idekommentelje azt hogy nem irtad be a neved visszafelé a jelentkezés végére, mint az ahogy a klánszabályzatban írva van a szokásos fél óra helyett.

De én most eltekintek ettől, tőlem is +1
Unclejohn
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: falatka Dátum: 2016.06.15. 09:46

Szia, hát szerintem elég sokat írtál magadról. Viszont számomra nem igazan világos hogy a klánunkban mi is az amit keresnél.
Jelenleg ahogy többen is leírtak elég nagy a pangás a Blizzardnak köszönhetően. Én úgy vettem ki hogy talán a PVP fele húzol jobban. Ha tévedek bocs.
Na most mivel a PVPs csapathoz van némi közöm ezért en szívesen támogatnám a jelentkezésedet (rugóval) amennyiben a RBGs időpontok neked megfelelők. Fontosnak tartom ha valaki belep a klánba legyen tisztába legálabb a minimális elvárással.
Szóval a jövőbeli PVPs csapat hétfőn (remélhetőleg szerdán is) cca 20:00tol 23:00ig RBGzik.
Ebben az időpontban elvárjuk aki PVPsnek jelentkezik hogy számíthassunk is rá. És még ami fontos a csapat nem rating orientált.

Amennyiben az elképzelésed kalandozás/barangolás akkor majd az illetékesek szólnak hozzá a jelentkezésedhez remélhetőleg.

Részemről csak ennyi ;)

Falatka
Az aki lefutotta a Chaos Boltotokat es az istenert sem alt meg …..
falatka
Klántag

HozzászólásSzerző: shadowrich Dátum: 2016.06.15. 12:28

Elnézést szeretnék kérni.Annyira leragadtam a rangoknál ,mert nagyon tetszenek az elnevezések és a leírás.Az egyik legfontosabb részen csak átsuhantam és pont a lényeg maradt ki.A PvP s részleg nagyon felkeltett az érdeklődésemet. Csak a munka idő beosztásom egy picit közbeszól.Minden 2. héten délután dolgozom hétfőtől -csütörtökig.Pénteken utazom haza ,akkor este érkezünk meg 9 óra körül.Tehát amikor délelőttös vagyok nagyon jó lenne a hétfő és a szerda.Persze ha nektek is megfelelne így ez a dolog.Természetesen közbe jöhet,hogy szabin vagyok és tudok lenni több alkalommal .Jelezni fogom időben.

Üdvözlettel HcYrnevar :)

Ui:Azta! Így sokkal jobban tetszik a nevem :D
shadowrich
Klántag

HozzászólásSzerző: Dixa Dátum: 2016.06.16. 07:50

Úgy hangzik mint egy hardcore vikingharcos. Én is adok 1pluszt
Dixa
Klántag

HozzászólásSzerző: Kharadriana Dátum: 2016.06.16. 13:51

Unclejohn írta:Onnan lehet tudni, hogy uborkaszezon van, Kharának 2 nap kellett....

Kamu. Létszámstopra való tekintettel Pio kérte, hogy bizonyos feltételek teljesüléséig hagyjuk figyelmen kívül a jelentkezéseket. Egyébként kb fél órán belül láttam.
"A hazugság olyan igazság, aminek nincsen valóságtartalma, de mondhatnám úgy is, hogy olyan valóság, ami nem az igazságon alapszik" (Dr. Mogács)
Kharadriana
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2016.06.16. 16:55

Szia!

Bár ahogy többen is írták jelenleg nincs felvétel a klánba, de láthatóan sokaknak nagyon szimpatikus a jelentkezésed, ezért a Te esetedben eltekintünk ettől a szünettől és esélyed van bekerülni a klánba.
Mivel elsősorban PvP-re jelentkeztél ezért majd a PvP vonalról Runcájsz ad visszajelzést. Az biztos, hogy jelenleg - ahogy írták a többiek - kieg előtti pihi van a klánban.

Üdv:
Pio
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Runcájsz Dátum: 2016.06.16. 17:20

Szia!

Keress meg valamelyik este 21 óra után fent vagyok Runcájsz vagy Hátvéd néven, beszéljünk mumbleen.
Pvpről egyeztessünk.

Addig is védd Azeroth határait!
Runcájsz
Őrszem

HozzászólásSzerző: Neilaeht Dátum: 2016.06.16. 22:35

Runcájsz írta:Szia!

Keress meg valamelyik este 21 óra után fent vagyok Runcájsz vagy Hátvéd néven, beszéljünk mumbleen.
Pvpről egyeztessünk.

Addig is védd Azeroth határait!

Te hátvéd! Ez a " védd azeroth határait, új szöveg. Jól hangzik :-D
For the gnomes!
Neilaeht
Klántag

HozzászólásSzerző: Kharadriana Dátum: 2016.06.16. 23:24

Ennél lehetnél pontosabb is. Melyiket védje?! :D

Kharadriana
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Killigraphy Dátum: 2016.06.16. 23:29

Há' mindet. :P
Killigraphy
Klántag

HozzászólásSzerző: Neilaeht Dátum: 2016.06.17. 09:54

NA majd pont meg elégszünk azzal, hogy csak egy részét védi. Kevesen vagyunk, ő az újonc.. ;)
For the gnomes!
Neilaeht
Klántag

HozzászólásSzerző: shadowrich Dátum: 2016.06.17. 10:43

Hali !

Rendben ! Ma este megyünk horgászversenyre.Így ma és holnap este sajnos nem tudlak megkeresni.Vasárnaptól viszont minden este fent leszek és amikor neked is alkalmas ,beszélünk:) Köszönöm a többieknek is a bizalmat.Addig pedig védem a határvonalakat a különböző csata tereken.Éljen az Őrzők Rendje éljen a Szövetség !
shadowrich
Klántag

HozzászólásSzerző: Hatszel Dátum: 2016.06.17. 22:17

Horgászversenyben Larenonra számíthatsz. :D
Egésséget!
Hatszel
Dipl. Ing.

Következő

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA