Tranqiheal-lvl. 87-Druid-Healer

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Tranqiheal-lvl. 87-Druid-Healer

HozzászólásSzerző: Coolgabor Dátum: 2016.04.03. 21:00

Sziasztok!

Ezúton szeretnék jelentkezni a klánotokba Tranqiheal nevű karakteremmel. Több karakterem is van a szerveren hordán (pl. priest, pala), de eddig nem találtam szimpatikus klánt a horda oldalon. Ettől függetlenül szívesen pártolnék át az allihoz. Szeretnék egy normális, szimpatikus csapat tagja lenni. Tudom, hogy ez nem egy progress orientált klán, mindenesetre bízom benne, hogy a későbbiekben (mondjuk miután felhúztam és felgeareltem a karaktert :D) el tudok menni veletek raidelni. Raid tapasztalataim leginkább a múltra nyúlnak vissza, ezalatt a BC-t, WOTLK-t, Catát értem. Annyit még szeretnék elmondani, hogy healerként képzelem el magam (eddig is mindig az voltam).
Magamról annyit, hogy Gábornak hívnak, egyetemista vagyok, és kb. 7-8 éve játszom a játékkal kisebb-nagyobb megszakításokkal.
laehiqnarT

Köszi, hogy olvastatok!
Coolgabor

Re: Tranqiheal-lvl. 87-Druid-Healer

HozzászólásSzerző: Kharadriana Dátum: 2016.04.06. 21:36

Szia!
Bizonyára olvastad, hogy jelenleg felvételi szünetet tartunk, mely alól felmentést csak bennfentes ismerős vagy különösen igényes jelentkezés adhat.
Mivel én magam egyáltalán nem érzem a jelentkezésed különlegesnek, azért megkérdezném: van ismerősöd a klánban :?:
"A hazugság olyan igazság, aminek nincsen valóságtartalma, de mondhatnám úgy is, hogy olyan valóság, ami nem az igazságon alapszik" (Dr. Mogács)
Kharadriana
hajdani Klántag

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA