Jelentkezés. Bölkó lvl 100 druid

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Jelentkezés. Bölkó lvl 100 druid

HozzászólásSzerző: Bölkó Dátum: 2016.03.13. 15:07

Sziasztok. Levente (Bölkó) a nevem,22 éves vagyok, és csatlakozni szeretnék a közösségetekhez. 2008-ban kezdtem el wowot játszani a quel'thalas szerveren aztán anyagi okok miatt hagytam abba. Most szabadult fel annyi időm hogy elkezdhessek újra játszani. Ragnaros szerverre esett a választás mert azt hallottam hogy sok jó magyar közösség van itt. Hallottam és láttam videókban rólatok és úgy gondolom hogy szívesen lennék egy ilyen társaság része, ha megfelelőnek találtok. Linkelem az armory linket. http://eu.battle.net/wow/en/character/r ... %B3/simple
A gear még nem az igazi de nap mint nap teszek róla hogy jobb legyen. Szeretek raidelni mint minden pve játékos de ha nem jutok el akkor sem szólok emiatt,ha eljutok jó ha nem akkor majd legközelebb. Guardion druidnak készül a karakter lehetőleg balance vagy heal off talentel. Nekem inkább a jó társaság és a nevetés a jó játék élmény a lényeg. Tanulékony vagyok illettve ha mégis eljutok valahova először utána nézek a dolgoknak. Minden nap online vagyok és így ha tudok segíteni akármiben amire szükség van nagyon szívesen megteszem. A gépem és netem bírja a kiképzést így ledobással és egyéb hasonló gondokkal nem lenne bajom. Így tőmondatokban ennyit szerettem volna elmondani. Ha első ránézésre megfelelnék, de még lennének kérdések, állok rendelkezésre. Előre is köszönöm.
Bölkó
Bölkó

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA