Hirxia lvl 78 worgen hunter

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Hirxia lvl 78 worgen hunter

HozzászólásSzerző: Hirxia Dátum: 2016.03.11. 16:12

Üdvözletem!
Előélet: A nevem Dávid, de az interneten Hirx néven találkozhatok velem(főleg magyar streamek chetjén). 2011óta játszok ezzel a csodálatos játékkal kisebb nagyobb kihagyással. Először a rettegett T-vel kezdődő és aurival végződő szerveren tevékenykedtem egy nagyon családias guild a Lumen Natum berkein belül, de cata(ottani) bejövetelével sokan abbahagyták. Ezért 2 hónappal wod előtt jöttem át eredetire. Először pár barátommal "kószáltunk" akik sajnos az idő előrehaladtával szétszéledtek. Ekkor beadtam jelentkezésem az Eternity Originsbe ahová fel is vettek és a guild feloszlásáig ott is maradtam. 3hónap vegetálás után "Most vagyunk a mostban".

Önnönmagamról: élettelen kocka élő megjelenése: nagydarab szemüveges Nehezen megnyíló de barátságos ember vagyok, a fekete és akasztófahumor érzéki keverékével felvértezve. Keveset szoktam szóban beszélni de írásban virtuóz képességeim vannak.(igaz ez alkohol hatására felcserélődik). Ezzel teljes harmóniában diszgráfia "áldásában" is részesedek(lefordítva: nem tudok helyesen írni magyarul 21 éves létemre korrekció használata nélkül).

Jelentkezés: Elsősorban ridernek jelentkeznék hiszen "ott van a nagy élet", bár tudom hogy a mostani contentben nincs rá kereslet ezért úgy módosítanám a dolgot hogy a légió bejövetelével szeretnék raider lenni, elsősorban hunterrel vagy(még nem létező viszont tervezett) healer monkkal/druiddal, de addig is szívesen lennék egy értelmes közösség része.

http://eu.battle.net/wow/en/character/r ... xia/simple

Aixrih
ui: én is szeretem Leonardo da Vincit
Hirxia
Klántag

Re: Hirxia lvl 78 worgen hunter

HozzászólásSzerző: Killigraphy Dátum: 2016.03.12. 05:00

Hirx :)
Őt támogatom, ha számít a szavam (tudom, raidre létszámstop van, de talán ez egy véleménnnyel több, mint a semmi)...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Killigraphy 2016.03.12. 05:06-kor.
Killigraphy, the Calligraphy Hunter
Killigraphy
Klántag

HozzászólásSzerző: Killigraphy Dátum: 2016.03.12. 05:05

Hirxia írta:Jelentkezés: Elsősorban raidernek jelentkeznék hiszen "ott van a nagy élet"

Ezt neked ki mondta? O_o (Hazudottttt!!! ;-) )
mit tudsz PvP-ben*....?

(*én semmit, de te sztem kellesz a klánba, szal virííííts :) )
Killigraphy, the Calligraphy Hunter
Killigraphy
Klántag

HozzászólásSzerző: Gandorio Dátum: 2016.03.12. 09:54

Tetszik a jelentkezés. Támogatom.
Gandorio
Klántag

HozzászólásSzerző: Hirxia Dátum: 2016.03.12. 09:57

Soha nem pvp-ztem "verseny"szerűen bár ennek az oka hogy nem volt kedvem 2 mellé egy harmadik geart is farmolni de légió bejövetelével ugye ez a probléma megszűnik emiatt gondolkodtam már rajta hogy bele kezdek(viszont full noob vagyok tekintve hogy nincs érdemi tapasztalatom benne).
Hirxia
Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2016.03.12. 23:39

Szia!

Először is köszönjük a jelentkezést!
Tényleg érdekel a monkozás/druidozás a következő kiegre?
Ha hunterrel szeretnél mindenképp játszani azzal sincs gond, csak fontos lenne ezt tisztán látni, ha tényleg nyitott vagy healerre, akkor a druid egy nagyon jó választás lenne, tekintve, hogy bármit tud csinálni. :)
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Hirxia Dátum: 2016.03.13. 12:12

Üdv!
A válaszra rá kellet aludnom egyet hogy végig gondoljam, a dolgot. Most mondhatnám hogy ami a guild érdekeit szolgálja azt választom(ezzel millió pontot bezsebelve a nem létező "ki mennyire nyalta be magát jelentkezésnél" ranglétrán), de mióta ezzel a játékkal tevékenykedek hunter main voltam. Erősen hozzám nőtt a kaszt bármennyire is unskilled dolog egyesek szerint. Viszont tudom hogy dps-ből mindig túl kínálat van, és raidolni meg jobban szeretek a játékon belül bármilyen más tevékenységnél.(még ha nem is én vagyok a mythic progres gyöngyszeme). Szóval igen szívesen druidázok kövi kiegben viszont felhúzni most nem akarok egy másik karit, majd a légióhoz kapott 100 boostal felrántom, ha így megfelel. Hozzá kell tennem hogy wotlk óta nem healeltem raid környezetben.
Ne vedd túl komolyan az életet még senki nem élte túl.
Hirxia
Klántag

HozzászólásSzerző: Fyrex Dátum: 2016.03.14. 19:02

Korrekt srác, imádom szeretem és még érti is a dolgát raideken. Ha nem fog beférni, majd a saját körmére néz, de csak nyerhetünk egy ilyen "tartalékkal", bármilyen szerepkör mellett is döntsön.
Fyrex
Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2016.03.19. 08:49

Szia!

Akkor szívesen látunk egyelőre klántagként, a kiegtől pedig druid raiderként a csapatban. Az, hogy rég nem healeltél ne zavarjon egy pillanatig se, ha skill alapon szerveznénk a csapatot máshogy menne a felvételi is. Ha online látsz (Pio#2585) írj rám és megbeszéljük a részleteket. A mumble nevű programot tedd fel mindenképp, az úgyis jól fog jönni később.

Üdv:
Pio
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA