Nigrys, Night Elf Priest, Holy lvl100

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Nigrys, Night Elf Priest, Holy lvl100

HozzászólásSzerző: Nigrys Dátum: 2016.03.11. 00:21

Sziasztok, Nigrys karakteremmel szeretnék csatlakozni a klánhoz. Szabályzatot elolvastam és szeretnék beilleszkedni, nemvagyok egy nagy hardcore raider, nem megyek a glory achi-kra.

Vincze Mátyás-nak hívnak, 18 évesen tengetem a mindennapokat Miskolc-on. 12-13 évesen ismerkedtem meg a wow világával. Tört szerveren (Tauri-n és sok fun szerveren) kezdtem el ismerkedni a történettel illetve karakterekkel. Az idők során rájöttem hogy a dps messze távol áll tőlem és inkább a heal vagy tank karakterekkel játszottam. Mikor raid time volt és kellet teamspeak vagy hasonló voice chat program, fentvoltam (mikrofon-nal fejhalgatóval rendelkezem) bár a beszéd nem az én stílusom. Mondhatni kicsit antiszoc vagyok az "ismeretlen" emberekkel szemben. De próbálkozok ezen javitani és kommunikatívabban élni az életet, pár mondat és jó témák után már vakarhatatlan leszek (előre is elnézést ezért). Segítőkész ember-nek ismerem magamat, bármi segitség kell és tudok benne segiteni vagy esetleg hasznos infot adni örömmel állok rendelkezésre. Sokat szoktam játékokban idegeskedni/káromkodni (de ez a wow-ban nem igazán jellemző, csak a szokásos kérdés amit megtanultam tört szerveren "hol a heal") Magamról ennyit szerettem volna leirni. Előre is köszönöm ha elolvastátok, ha úgy döntötök hogy felvesztek örömmel jövök, ha viszont nem akkor is azért köszi ha elolvastátok.

Üdv: Matyi (syrgiN)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nigrys 2016.03.11. 01:58-kor.
Nigrys

Re: Nigrys, Night Elf Priest, Holy lvl100

HozzászólásSzerző: Kharadriana Dátum: 2016.03.11. 01:10

Szia, ki vagy?
"A hazugság olyan igazság, aminek nincsen valóságtartalma, de mondhatnám úgy is, hogy olyan valóság, ami nem az igazságon alapszik" (Dr. Mogács)
Kharadriana
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Nigrys Dátum: 2016.03.11. 01:12

eszt pontosan hogy érted, ha bármi probléma lenne a jelentkezéssel (pl: rövid, vagy kéne esetleg több info rólam) nyugodtan szolj(atok)
Nigrys

HozzászólásSzerző: Kharadriana Dátum: 2016.03.11. 01:37

Pontosan úgy értem, ahogy kérdeztem: rólad semmit nem tudunk meg belőle. (a "ki vagy" kérdést pontosan ezt jelenti)
"A hazugság olyan igazság, aminek nincsen valóságtartalma, de mondhatnám úgy is, hogy olyan valóság, ami nem az igazságon alapszik" (Dr. Mogács)
Kharadriana
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Nigrys Dátum: 2016.03.11. 01:59

Szerkesztettem, ha még mindig bármi probléma lenne vele szolj(atok).
Nigrys

HozzászólásSzerző: Runcájsz Dátum: 2016.03.11. 17:27

Pvp érdekel? Tudnál rendszeresen jönni például hétfőnként 21 órai kezdettel?
Runcájsz
Őrszem

HozzászólásSzerző: Nigrys Dátum: 2016.03.11. 18:44

Helo, a pvp ág nem igen érdekel eléggé rossz vagyok benne, de megnézhetjük hogy megy, wod ba nem próbáltam még. a rendszerest nem igérhetem de megpróbálok időben ott lenni az eseményeken. Igazából pvp-zni inkább Hunter el játszanék.
Nigrys

HozzászólásSzerző: Sowi Dátum: 2016.03.12. 21:01

Kiegre tudok csak nyilatkozni, hogy legalább a raider csapatban 2 vagy 3 holy pap lesz és sanszosan még 1 disc
Sowi
Klántag

HozzászólásSzerző: Nigrys Dátum: 2016.03.12. 21:04

Helo, wod ra + kiegre de ink kiegre jelentkeznék hisz mostanra nincs nálatok raidbe felvétel ha jól tudom, de ha kell tudok hozni tank palát, vagy disc holy priest (mind1 melyik talent csak ne shadow)
Nigrys

HozzászólásSzerző: Sowi Dátum: 2016.03.12. 21:31

Nigrys írta:Helo, wod ra + kiegre de ink kiegre jelentkeznék hisz mostanra nincs nálatok raidbe felvétel ha jól tudom, de ha kell tudok hozni tank palát, vagy disc holy priest (mind1 melyik talent csak ne shadow)

na ismét hátha most: kiegre tudok csak nyilatkozni, hogy legalább a raider csapatban 2 vagy 3 holy pap lesz és sanszosan még 1 disc azaz 3-4 healer priest

tank sanszosabban jobban kellhet majd, de ki tudja
Sowi
Klántag

HozzászólásSzerző: Hatszel Dátum: 2016.03.12. 21:40

Most nem támogatom a jelentkezésed, viszont pár éven belül még megpróbálhatod.
Egésséget!
Hatszel
Dipl. Ing.

HozzászólásSzerző: Nigrys Dátum: 2016.03.12. 21:41

Sowi írta:
Nigrys írta:Helo, wod ra + kiegre de ink kiegre jelentkeznék hisz mostanra nincs nálatok raidbe felvétel ha jól tudom, de ha kell tudok hozni tank palát, vagy disc holy priest (mind1 melyik talent csak ne shadow)

na ismét hátha most: kiegre tudok csak nyilatkozni, hogy legalább a raider csapatban 2 vagy 3 holy pap lesz és sanszosan még 1 disc azaz 3-4 healer priest

tank sanszosabban jobban kellhet majd, de ki tudja

hát ha eljutunk odáig akkor ingame vagy itt forumon nmegtudjuk beszélni a dolgot
Nigrys

HozzászólásSzerző: Kharadriana Dátum: 2016.03.12. 22:52

Vele hiába, nem ő dönt :D
Kharadriana
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Nigrys Dátum: 2016.03.12. 23:00

hát ha nemis ő dönt attol még valakivel beszélhetek róla és talán ő majd szól a fentieknek pl neked, mert ahogy észrevettem neked van itt "hatalmad"
Nigrys

HozzászólásSzerző: Kharadriana Dátum: 2016.03.12. 23:13

Nekem? Rosszul láttad :lol:
Én a troll vagyok, aki minden jelentkezőbe beleköt ;)

és hátha előjön a sötét oldaluk, amit amúgy nem tudnánk meg :twisted: :twisted: :twisted:
(Amúgy a krónikás, aki ott van mindig a frontvonalban, hogy mindent megfelelőn tudjon feljegyezni az utókor számára!)
Kharadriana
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2016.03.12. 23:43

Szia!

Bevallom, a Te jelentkezésed kicsit elbizonytalanított, úgyhogy kérném egy kis türelmedet, hogy megbeszéljük a dolgot a csapattal. Ez nem is olyan kis türelmet jelent, mert raid legközelebb csütörtökön lesz és olyankor szoktuk ezeket a dolgokat megbeszélni.
Addig is jöhetnek a további vélemények/kérdések akár a Te, akár a tagok részéről.
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Nigrys Dátum: 2016.03.12. 23:47

Helo Pio. Olyan kérdésem lenne felétek (ha felvesztek) hogy akkor milyen karakter kellene legion ra, Heal Priest esetleg Tank/Heal paladin vagy valamilyen dps (igaz ez messze áll tőlem de bevállalok valamit ha kell)
Nigrys

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2016.03.12. 23:52

Igazából a cél az, hogy mindenképp olyan karakterrel gyere, amilyet szeretsz, minden más alapvetően másodlagos.
Ha valaki szeret healelni vagy tankolni az persze igen nagy öröm, mert ezekből jellemzőbb szokott lenni a hiány, illetve ha épp sok a tank/healer könnyen tudnak DPS offspecre váltani, de ha valaki ragaszkodik a DPS-hez azzal sincs gond, sőt. A lényeg, hogy mindenki jól érezze magát és csak akkor hozzunk áldozatokat ilyen tekintetben, ha muszáj.
Amúgy konkrétan úgy szokott ez kinézni, hogy a kieg (vagy új tier) előtt a fórumon elindítok egy raidjelentkezést, ahová mindenki beírja, hogy milyen classal, milyen mainspecen szeretne játszani, heti átlagosan hány raiden tervez résztvenni és vállal-e offspecelést. Ez alapján vezetek egy összegző listát raidbuff-megoszlással együtt, hogy azok, akik több karakter közt vacillálnak a végén tudjanak amellett dönteni, ami a csapat szempontjából a legjobb. Aztán az így feliratkozottaknak csinálok egy raidmeghívót ingame és azt a raidet másolgatjuk a tier végéig. Tanulságos, mert látni rajta, hogy milyen sokan hagyták félbe a raidelést a tier közben. :)
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Nigrys Dátum: 2016.03.12. 23:57

Értem, majd meglátjuk hogy alakulnak a dolgok és megtudjuk beszélni hogy mi kell inkább tank vagy heal.
Nigrys

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2016.03.19. 09:03

Köszönöm szépen a türelmedet, de sajnos nem tudunk felvenni a klánba. Nagyon sokan lettünk és emiatt igyekszünk legfeljebb a meglévő tagok barátaira minimalizálni a felvételeket, erről külön témát is tettem ki, de a mostani jelentkezéseket még - az eddigieknél szigorúbban - elbíráltuk és így Te sajnos nem fértél át a rostán.
Amit korábban is javasoltak azt én is javaslom. A létszámstopp nem fog örökké tartani, szóval ha 1-2 év múlva még wowozol és újra megnyílik a felvétel és még mindig szeretnél csatlakozni mindenképp jelentkezz újra, szinte biztos lehetsz benne, hogy akkor sikerülni fog, mert most is határeset volt a dolog.

Addig is minden jót kívánok mind ingame mind IRL!
Pio
A Fény lovagja

Következő

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA