Aemir Retri/holy paladin

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Aemir Retri/holy paladin

HozzászólásSzerző: Aemir Dátum: 2020.11.13. 11:42

Sziasztok!
Krisztián vagyok 25 éves felvidéki srác. A shadowlands prepatch óta kezdtem a pályafutásom itt a ragnaros alliba, előtte privát szerveren(sajnos) töltöttem napjaimat egészen Cataclysmig, utána jött egy hosszabb szünet. Shadowlands beharangozásával újra kedvet kaptam a játékhoz.
Aktív játékosnak tartom magam, már amennyire a munka és a szabadidőm engedi. Retri paladin a mainem, de nem riadok vissza egy kis healeléstől sem. A játék PVE PVP és lore része is egyaránt érdekel.
Mindenképp szerettem volna csatlakozni egy magyar klánhoz, aztán rátok találtam. Nagyon tetszik a klán koncepciója és hozzáállása az egész játékhoz és lenyűgöz hogy mekkora múltra tekint vissza.
Egy szó mint száz megtiszteltetés lenne csatlakozni hozzátok. :)

rimeA
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Aemir 2020.11.14. 17:53-kor.
Aemir

Re: Aemir Retri/holy paladin

HozzászólásSzerző: Soul Dátum: 2020.11.14. 05:35

Szia,

Ha jol olvastam eredetin csak felhuztad a karid, volt e esetleg raid tapasztalatod raid finderen kivül? Tört szerveren hogy jatszottal, solo vagy guildben?

Milyen geart sikerült eddig össze szedned?

Talan mondhatom a vezetőseg neveben, hogy holy paladinra lenne szükseg. Ehez mit szolsz? Persze ez nem jelenti azt hogy masra nem gyurhatnal, de amig az adott tierre nincs kimaxolva a heal geared csak arra kellene koncentralni. A többi specre pl emellett, m+-ba arra viszel amire szeretnel.

Reszletezd kicsit jobban a wowos multad, hol mi tetszett stb.

(ha tetszett a weboldal, a klanszabalyzatot mindenkepp olvasd vegig)
Chidori
Soul
Klántag

HozzászólásSzerző: Aemir Dátum: 2020.11.14. 11:56

Hello,
A palámat sikerult 108 ilvl ig felhúzni, Mythic+ dungeonokkal,raid tapasztalatom BfA-ba nincs mivel enniyre a végén csatlakoztam úgy gondoltam ezt el kell engedni, random emberekkel pedig nem nagyon szerettem volna szívni :D
Helyette próbáltam inkább megismerni a változásokat Cata óta, bele lesni más classokba, van még egy 50 roguem és egy 44 magem.
Tört pályafutásom alatt 2 guildbe voltam, ahol kissebb nagyobb sikerrel ütöttük az aktuális instákat. WOTLk-be Naxx-ot nagyon szerettem, Ulduar-nál inkább a PVP-re koncentráltam, ICC-nél imsét visszajöttek a raidek. Főleg Normal 10/25 módba raideltem de becsúszott egykét HC is. Cataclysm-be inkább solo játkos voltam, de LFG-s raideken részt vettem, mellette a PVP nyomtam haverokkal.
Nyilván ha a guildnek Holy paladinra van szüksége akkor alkalmazkodok, de azért a retrit se szeretném elengedni.
Aemir

HozzászólásSzerző: Soul Dátum: 2020.11.14. 16:57

Hibrid class-al alkalmazkodasra kell felkeszülni. Ha mindenkepp dps szeretnel lenni, akkor valassz egy dps only classt, es akkor meg a lehetőseg sincs hogy valtanod kellene.

De összessegeben egy hibrid main mindig jobb, főleg tank/dps/heal komboval.
Chidori
Soul
Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2020.11.28. 09:09

Szia!

Jelenleg sajnos felvételi szünet van és nem tudunk Számodra helyet biztosítani a klánban.
Ezzel együtt is köszönjük szépen a jelentkezést és nagyon sok szerencsét kívánunk Shadowlandsen!

Üdv:
Pio
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA