Beelzeh LvL 120 Human Hunter

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Beelzeh LvL 120 Human Hunter

HozzászólásSzerző: Beelzeh Dátum: 2019.09.11. 17:02

Sziasztok.

Gyula vagyok 24 éves,jelenleg tanulok levelezőn,illetve családi vállalkozásban dolgozom mellette.
Körülbelül 16-17 éves korom óta wowozok,eleinte WOTLK-s privát szerveren játszottam. WoD óta játszok eredetin,kisebb kihagyásokkal.Mindig is fontos volt számomra egy "jó" guildhez való tartozás.Igazán csak társaságban tudom élvezni az ilyen játékokat.Szeretem a PvE-t és a PvP-t egyaránt.A hunter-rel jelentkezek,de egyébként mindig is shaman volt a main role amit játszottam,azt is mind a három talenten(Az még csak 110-es).Egyébként a jó barátomon keresztül találtam meg a Guildet(Google :lol: ).
Nagyon szimpatikus a weboldal,kicsit bele is feledkeztem az időbe,olvastam is majdnem 2 órát az írásokat rajta.

Remélem minden fontos dolgot elmondtam.Üdvözlettel,
Gyula

Hezleeb
Beelzeh

Re: Beelzeh LvL 120 Human Hunter

HozzászólásSzerző: Neilaeht Dátum: 2019.09.13. 02:48

Szia!

Gondolom olvastad, hogy a felvétel jelenleg szünetel. A szememben dicséretes, hogy olvasgattál itt, de ez persze nem jelent semmit. Az érdekelne engem, hol/kitől hallottál rólunk? A többiek észrevételeihez pedig kis türelmed kérjük. :)
For the gnomes!
Neilaeht
Klántag

Re: Beelzeh LvL 120 Human Hunter

HozzászólásSzerző: Beelzeh Dátum: 2019.09.13. 18:04

Szia!

Természetesen olvastam,hogy jelenleg nincsen tagfelvétel.Azt tapasztaltam,hogy bizonyos esetekben mégis kivételt tesztek(pl: Visszatérő tagok,klántag által ajánlott emberek,és frappáns jelentkezéseket író személyek jártak sikerrel).Mondjuk nem tartozom sajnos egyik táborba se.Az esélyt azért megadom magamnak,hogy valami csoda folytán a tagok közé kerülhessek.Google illetve Youtube videó alapján találtam rátok,onnan is származik a motiváció,hogy jelentkeztem. Természetesen várom türelemmel a többiek észrevételét is.Köszönöm a választ/kérdést.

Üdv,Gyula
Beelzeh

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA