Kityr ~ LVL120 Warrior Fury

Ha jelentkezni szeretnél a Klánba, itt teheted meg.

Moderátor: Elöljárók

Kityr ~ LVL120 Warrior Fury

HozzászólásSzerző: lpzyk Dátum: 2019.03.03. 12:53

Sziasztok,

Tomi vagyok 26 éves, egy hónapja kezdtem el játszani újra. Anno (nem eredetin :( ) tBC-ben kezdtem el a játékot majd a WOtLK-ben is elég sokat játszottam ott már komolyabban ment a PvE és PvP is ott fix szerveren töltöttem az időmet amíg meg nem szűnt. Ezután kezdtem el eredetin játszani viszont akkor már Pandaria ment szóval a Cataclysm kimaradt az életemből. Itt elég sokat játszottam főleg PvE és Daily Questek világát éltem viszont a SoG már kimaradt. Ezután Draenor újra visszacsábított itt is inkább PvE és egyéb dolgok foglalták le a mindennapjaimat. Utána jött a csodálatos Legion, itt egy hónapos befizetésem alatt felhúztam egy DH-t és abba is maradt a játék, egyáltalán nem tetszett. Hasonló érzéseim voltak ezzel a kiegészítővel is (BfA) itt a sztori nagyon érdekelt viszont amikor kijött a kiegészítő nem éreztem úgy, hogy lenne a játékban bármi is ami érdekel ezért abba is maradt megint csak. Viszont most alliance karaktert csináltam és sokkal jobban tetszik a játék, sokkal jobbak a sztori a küldetések és érdekesebb számomra ez a világ. Nagyon jól érezném magam a játékban ha lenne egy jó társaság akikkel lehetne beszélgetni, játszani.

IRL ~ villanyszerelőként dolgozom egy cégnél 7:30-15-:30 általában, viszont minden 3. héten készenlétet adok ez annyit jelent ha üzemzavar van engem hívhatnak és akkor mennem kell

A jelentkezésemet teljesen komolyan gondolom és hosszú távra terveznék.

Remélem nem voltam sok és ijesztő :D

kyzpl
lpzyk
Klántag

Re: Kityr ~ LVL120 Warrior Fury

HozzászólásSzerző: Soul Dátum: 2019.03.03. 15:23

Szia
Csak annyit füznek a jelentkezesedhez hogy most ugy vágyunk 1fix fury warrioirra mint a kamasz a Playboyra.

Sztem dőlj hatra es bonts egy üveg bort vagy pezsgőt :D.
Chidori
Soul
Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2019.03.06. 19:47

Szia!

Engedd meg, hogy ide is azt a választ írjam, amit a másik új jelentkezéshez tettem, ez nem egy sablon, csak pont ugyan azok a kérdések maradtak félig-meddig nyitottak számomra a jelentkezésedet olvasva.

Noha a klánba továbbra se nagyon tervezünk új tagokat felvenni (ahogy a kiírt felvételi szünet is utal rá) de szóba került, hogy a most érkezett két jelentkezésen mégis érdemes lenne elgondolkodnunk. Egy szó, mint száz, köszönjük szépen a jelentkezést! (a klán nevében beszélek, nem fejedelmi többes... :D )

Azt meg tudnád mondani, hogy a klánunkról hol, kitől hallottál, hogyhogy ránk esett a választás, van-e, volt-e ismerősöd a csapatban?

A másik kérdésem pedig, hogy a játékkal kapcsolatban milyen elvárásaid vannak, mik a terveid a jövőben. Azt fontos tudni, hogy a klánunk főleg veterán wowosokból áll, akik elsősorban már inkább csak raidelgetni szeretnek és közben beszélgetni egy jót. Persze van néhány aktívabb csapattagunk is, de a többség esetében ez a helyzet és ezt is a magunk higgadt tempójában tesszük, a heroic kontent kivégzését célként kitűzve és ennél semmiképp sem többet.

Előre is köszönöm a választ!
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: lpzyk Dátum: 2019.03.06. 22:27

Köszönöm a választ és a lehetőséget így előre is.

Egyáltalán nem zavar a hasonlóság és megértem az okát.

Olyan klánt szerettem volna akik komolyan gondolják a játékot és összetartó társaság. A klánok akikkel játszottam eddig Pandaria-ban / WoD-ban azok már nincsenek meg így hozzájuk nem tudok vissza térni pedig nagyon jó társaság volt előbbi magyar utóbbi UK csapat volt.
Nincs olyan ismerősöm aki komolyan wowozna így nem igazán volt kiindulási pontom guild szempontból és mivel ingame chaten nem akartam keresni / árulni a testem :lol: beírtam googleba "wow ragnaros klánok" így jutottam ide (mondhatni első találat ez a csapat egy gyűjtő oldal után). Megnéztem a honlapot és nagyon szimpatikus lett a csapat és nem is kerestem tovább. Főként az tetszik, hogy (mint te is említetted) veterán a csapat. Irigyellek is titeket emiatt, bárcsak az a sok játékidő nekem is megmaradt volna valahol az emlékeimen kívül :)

Régen nagyon szerettem a PvE-t és nagyon élvezem még most is a kis dungeonokat szóval nem hiszem, hogy a raidelés ne lenne az étlapomon. Tegnap fedeztem fel a M+ keystone dolgot szóval el vagyok teljesen a játékban. Sok az új dolog. Jelenleg a maradék kettő reput csinálgatom reveredre és geart próbálok szerezni M+ból. Azt meg, hogy lesz brawl újra nagyon várom még ha fogalmam sincs honnan lesz pass-om oda :lol:

Nem érzem úgy, hogy rövid távra tervezek azért is jelentkezem egy ilyen komoly csapatba.

A raidelés meg teljesen jó lenne nekem ezzel a hozzáállással, amíg a többség újra és újra akarja próbálni egy esetleges wipe után a bosst én állok elébe.

Eléggé off, de van ez a csodálatos telefonos játék Star Wars Galaxy of Heroes itt egy olyan klánban vagyok benne ahol családias környezet van, persze van néha egy-két ember aki abba hagyja a játékot, de a keménymag az megvan. Volt már több klántalálkozó is most is lesz 23.-án Pesten a Barcraftban. Jól elvagyunk, de ha jön az Insta / Pve /PvP ahova kell a csapatmunka akkor megvan a szigor. Én itt nagyon jól érzem magam szóval ha ilyesmi lenne itt nálatok is akkor nem hiszem, hogy bajban lennék a beilleszkedéssel és a kötelezők hozásával.
lpzyk
Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2019.03.08. 23:00

Üdv ismét!

Valamikor tudnánk beszélni ingame voice chaten vagy mumble nevű programon (azt használja a klán raidekre)?

pio#2585, vegyél fel és ha online látsz írj rám nyugodtan.

Köszi!
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

Vissza: JELENTKEZÉS A KLÁNBA