Epikus küldetéssorozatok, élménybeszámolók

Minden.

Epikus küldetéssorozatok, élménybeszámolók

HozzászólásSzerző: Haelia Dátum: 2011.09.28. 21:55

A Dragonwrath küldetéssorozat első beszámolója Haelia tollából (csak úgy, magunknak stílusban xD)

Mivel páran kérték, hogy csináljak videót, de az ugye abszurd, inkább egy kis beszámolót próbáltam összeszedni a legendary q aktuális fejezetéről. Nem lett nagy szám, csak pár fotó xD
Szóval miután összeszedtük a 25 izét, elmentem CoT-ba, leadtam. Tulajdonképpen ezek a cuccok voltak az alapanyagok a szemhez, ami majd segít felgönygölíteni a történet szálait. Szóval Anachronos kitalálta, hogy a mindent látó szemet vigyem el Coldarrába egy sárkányhaverjának, nevezetesen Tarecgosának, ő a q irányító, merthogy csak ott van elég mágikus közeg ahhoz, hogy bele is tudjunk nézni. Coldarrán egy kis videó fogadott, de lényegében ez az üdvözlést és a mountról leszállást foglalta csak magában : )

Mivel még nem láttam mindent, amit látnom kellett, a néni meginvitált engem Nexusba. Ott ő volt a vezetőm, különböző mobpackokon kellett átverekedni magunkat. Többnyire 1-1 TK-s robot (hogykerülazoda? xD), mixelte magát össze ilyen elemental kutyákkal - hát ők biztos tudják, miért xD

Őőőrületes nehézségeken kellett átverekedni magunkat - najó, azért abszolút volt benne kihívás, mert tölteni nem engedett, az a méreg meg nem kicsit volt halálos, egyszer leteszteltem xD

Itt épp elrejt engem a csúnya nagy őrök elől, mondván, hogy majd ő elintézi a betolakodót xD Ez után jött egy érdekes folyosó... Tele méregfújókákkal és befagyott mobokkal, amik azonnal aktiválódtak, ha a közelbe értél, és ha pár sec-en belül nem álltál tovább, akkor visszaspawnoltak. A drágák jó eséllyel 1shotolhatóak, de valami olyan kegyetlenül ütnek, hogy ihaj... Na ott wipe-oltam 1x (de érdekes, nem amikor először mentem, mert akkor végigmentem halál nélkül a boss-ig, csak utána azt hittem, bebugolt az insta (lehet, hogy így is volt, nemtom...), és ezért reseteltem xD)

Kb másfél óra alatt sikerült megölnöm a disznaját (instábalépéstől számítva), kisebb idegeskedések közepette xD Ezek után megnézhettem, amint Arygos fogalmamsincs mit csinál, mert a kutyától nem hallottam egy szavát se (tudom, gáz vagyok...), de bizonyára nem szép dolgot művelt, mert Tarecgosáék eléggé kiakadtak :D Még Kalecgoshoz is el kellett vinnem a híreket, és így jutottam el a q következő részéhez, amiben majd kristálydarabkákat kell majd összeszednem FL-en a bossokból, őket egyesítenem kell, majd a bossok különböző képességeivel fel kell töltenem, hogy összerakjam a staffot (ez még csak a kvesztes változat) megnyithassam a portált Volcano-hoz, aki a héten (csütörtökön, vagy pénteken) fogunk eltenni láb alól. Ha ez megvan, és sikerül leállítain a szörnyű varázslatot/rituálét FL-en, amit Arygosék odaböffentettek és épp emészti elfele Nordrassilt, akkor máris megjutalmaznak engem a staff első változatával!!! Hurrá!
Haelia
Lejlahercegnő

Re: Epikus küldetéssorozatok, élménybeszámolók

HozzászólásSzerző: Soloriens Dátum: 2011.09.29. 00:06

Soloriens, a remete
"Quod est inferius, est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius ad perpetranda miracula rei unius"
Soloriens
Remete

Vissza: Általános beszélgetés