Zombitámadás

Minden.

Zombitámadás

HozzászólásSzerző: Kharadriana Dátum: 2011.03.10. 22:41

Remélem nem gond, hogy meg merészeltem nyitni eme témát :)

*Figyelem, ez egy játék!*

A szörnyű agyevő zombik megszállták a világot. Otthon ülsz a szobádban a gép előtt (egy kocka zombitámadás közben is kocka!)... Zörög az ajtó, és különösen randa hangokat hallasz kintről. Kinézel az ablakon, és meglátsz egy különösen randa zombipéldányt (bal szeme a kilógó állkapcsára fityeg, a bőrfelületei egészségtelenül zöldesek), aminek feltett szándéka, hogy a koponyádat kupaként használva szívószállal fogyassza el az agyadat. Mielőtt betörné az ajtót, van fél perced felkészülni a harcra olyan tárgyakkal, amelyek az 5méteres körzetedben találhatóak.

Te mit használsz fel a zombi ellen?

:) :) :)

(Az ötlet és úgy önmagában a gém edsdame jóvoltából ihletődött meg - kisebb változtatásokkal ;), forrásunk a WoWhu
"A hazugság olyan igazság, aminek nincsen valóságtartalma, de mondhatnám úgy is, hogy olyan valóság, ami nem az igazságon alapszik" (Dr. Mogács)
Kharadriana
hajdani Klántag

Re: Zombitámadás

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2011.03.11. 00:35

Két félig szétszedett számítógép van mögöttem, az egyik ráadásul bazi nehéz.
Azokkal meghajítanám.
Ha ez nem lenne elég, akkor van itt egy ventilátor állvány, azzal kezdeném csépelni és ha ez se lenne elég még egy jó nagy kalapács is van a szobámban, azzal fejezném be a dolgot.

Egy szó, mint száz én fel vagyok készülve zombitámadásra.

Annyit még hozzátennék, hogy van egy ilyen jel az ajtómon:

Kép

Ennek pedig közismert a "zombitaszító" ereje. :)
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Ydrisselle Dátum: 2011.03.11. 01:42

5 méteres körön belül van legalább 3 kés a szobámban, plusz a ki nem pakolt dobozaimban legalább egy :) Ha a szokásos "no brain, no zombie" módszer ebben az esetben is él, akkor fel vagyok szerelkezve. :)
Plusz van itt lámpa, szék, monitor, egér (hosszú zsinórral)... ütni tudok bőven.
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice." (Wolverine)
Ydrisselle
Klántag

HozzászólásSzerző: Napkard Dátum: 2011.03.11. 05:57

Először is van egy kerékanya kulcs 5 méteren belül a bejárati ajtótól (igen, önvédelmi eszköznek van ott, bár nem feltétlenül zombira gondoltam. :D ). Aztán van itt 4 szék, és a konyhaszekrény fiókjában számos kés, köztük igen nagy halef is található. Cirka ezekkel tudnám magunkat megvédeni. :)
Time to burn, the losers better learn, no one controls our god damned life!
Napkard
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Hatszel Dátum: 2011.03.11. 14:29

Há itt a zsebemben a bicska, s ha nem elég, leöntöm festékoldóval, s felgyújtom.
Egésséget!
Hatszel
Dipl. Ing.

HozzászólásSzerző: blackyy Dátum: 2011.03.11. 15:00

Ezek szerint nekem van a legtöbb esélyem a zombik ellen :DD Van itt az 5m-es körzetemben egy sapka, egy sál, egy 1,5-es üccsi ( 8-) ), egy zacskó szotyi, na meg persze ez a laptop és a telóm .. :D Ebből kiindulva remélem fázni fog a zombi így rádobok egy sálat és egy sapit. Ahogy kitátja a száját beledobom a szotyit és az üccsim beleöntöm lecsapatásképpen :D A laptopom meg a telóm az kincs, azokkal max elfutnék, többet érnek, minthogy az életem miatt egy zombinak dobjam :D :D :D
D'oh!!
blackyy
Lovag

HozzászólásSzerző: Kharadriana Dátum: 2011.03.11. 16:53

Részletezzem? :P
Nos, ha megkéne kerülnöm az asztalt, azzal kimennék az öt méterből és vészesen megközelíteném az ajtót. Szóval hátragurulok, átmászok alatta, összekapom a fent látható drágaszágom, felkapom a kiegészítőket (kesztyű, tegez) aztán beállok az ajtóval szembe, és várok... Amint betört az ajtó, útjára indul a 40fontos fegyver lövedéke - amivel mellesleg már vadászni is lehet - és kilyukasztja hívatlan vendégem fejét (a tapasztalatok alapján, szvsz még át is viszi :D)
"A hazugság olyan igazság, aminek nincsen valóságtartalma, de mondhatnám úgy is, hogy olyan valóság, ami nem az igazságon alapszik" (Dr. Mogács)
Kharadriana
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Nightcut Dátum: 2011.03.15. 11:39

Nos én kivenném a beépített szekrényből az előző nap megkötözött anyósom "The expendable" és őt lökném oda a zombinak. Ezek után bontanék egy két sört és megkínálnám a rothadó cimborám, amiért megszabadított az igazi emberevőtől. Ha ez mégsem segítene és minden áron az agyamból akarna lakmározni, akkor leültetem Xboxozni vagy Magicezni.
"A Vadász kivonja pengéit, és Nightcut már sosem lesz az, aki volt."
Nightcut
Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2011.04.01. 22:54

Amikor a zombiknak pechjük van... :)

Kép
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Kharadriana Dátum: 2011.04.02. 13:57

xDDDD
Kharadriana
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Éjtáltos Dátum: 2012.06.27. 06:49

Én egy hőmérővel és egy ollóval tudnék támadni :D a többi cuccot sajnálnám erre :DD
Vagy esetleg meg kérdezném hogy be dauerolhatom-e a haját hát ha a meglepetés le lassítja :D
Éjtáltos
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Melcsy Dátum: 2012.06.27. 13:31

Hát az én fegyverem is elég ijesztő lehet számára. Mivel a gyerek pelenkája igencsak veszélyes,főleg amikor kakácska is található benne.Azon kívül van mellettem, olló,légfrissítő, parfüm (mindez azért, hogy a kakácskást kibírjam). De ha ez sem elég leveszem az APA kincsét ( M4-A1) édes kicsi fegyverét. és szétlövöm az agyát. De természetesen ajtón kívül,mert nem akarok utána sokat takarítani.
Melcsy
Melinda

HozzászólásSzerző: Gandorio Dátum: 2012.06.27. 13:55

Eccerűen szétverem a fejét láncal.
Gandorio
Klántag

Vissza: Általános beszélgetés