Mobile authenticator

Minden.

Mobile authenticator

HozzászólásSzerző: Drusantia Dátum: 2009.09.21. 17:47

No hai.
Exo-nál láttam, hogy használja ezt a cuccot, hát úgy gondoltam nekem is megér 140 forintot az accountom biztosítása.
Bele is vágtam, Paypal, stb, le is húzták a 140 forinot a számlámról, kaptam is e-mailben hogy honnan lehet letölteni. Egyszer. Két órán belül. Utána ha akarom a progit, újra fizetnem kell.
A poén ott kezdődik, hogy a telefonom (Egy SonyEricsson K750i-ről van szó) rajta van a támogatott készülékek listáján, azonban amikor beírtam a böngészőjébe a kapott címet,
kidobta a telefon böngészője, hogy az oldal hibás és próbálkozzak másik linkkel. Többször újra próbáltam, de ugyanezt kaptam.
Majd kb egy fél perc múlva kaptam egy SMS-t az Echovoxtól (ez az a mobilos oldal/cég/akármi ami eladja a blizz authenticatort), hogy "Sorry but your phone is not supported by our platform".
Na itt procolt crit-tel a WTF-o-meter. Akkor most supported vagy nem?
Újra próbálkoztam, semmi eredmény. Az e-mailben ott volt a support oldal címe ami körülbelül huszadik "Refresh"-gomb-spamelés után be is jött, küldtem mailt nekik hogy most mi van...
Nem is az hogy 140 forint, de nekem kell az authenticator és ez így nagyon átb*szás szagú, mert elvileg supported, gyakorlatilag meg nesze semmi fogd meg jól.
Nagyon kíváncsi vagyok mit fognak kezdeni vele, mivel nem hiszem, hogy 2 órán belül szülnek megoldást a dologra és le fog járni az érvényessége a kifizetett letöltésemnek.

Na mindezt csak azért írom le ide, hogy
1: aki le akarja tölteni, kétszer is gondolja meg hogy beszívatja-e vele magát
2: valaki találkozott már ilyen problémával? esetleg valami megoldás rá?
3: B*SSZA MEG A BLIZZARD
Now my blind eyes see what others cannot... that sometimes the hand of fate must be FORCED.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dreaming in digital
Living in realtime
Thinking in binary
Talking in IP
Welcome to our world!
Drusantia
hajdani Klántag

Re: Mobile authenticator

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2009.09.21. 17:55

Van a vindózban egy beépített on-screen keyboard, ha félsz, hogy keylogger vagy hasonló anyámkínja van a gépeden, akkor használd azt a jelszó bepötyögésére.
Na persze az ellen, hogy esetleg kiadod az accod boldog boldogtalannak sajnos ez nem véd :)
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Drusantia Dátum: 2009.09.21. 18:32

Pio írta:Van a vindózban egy beépített on-screen keyboard, ha félsz, hogy keylogger vagy hasonló anyámkínja van a gépeden, akkor használd azt a jelszó bepötyögésére.
Na persze az ellen, hogy esetleg kiadod az accod boldog boldogtalannak sajnos ez nem véd :)

Nincs keyloggerem, és nem is félek tőle.
Egyszerűen annyi a dolog, hogy 140 forintért tuti hogy nem lép be senki az accommal akkor se ha kiírom a wow-europe fórumra az accnevem meg jelszavam.
De maga ez az egész b*szta fel az agyam, hogy mért nem tudják megcsinálni normálisan mint az account fizetést? Beírod a számot, ad egy linket 'oszt csá. Semmi paypal meg köztes vég meg anyámkínja... Nemtom mit kell ezen annyira félteni. Vagy le lehetne szedni ingyen és a használatbavételekor kéne ténylegesen fizetni az acount management oldalon. Bumm, megint nem kell külső cég. De neeeem, meg kell bonyolítani, el kell baszni, és félre kell vezetni az embert. Akkor írnák azt, csesszék meg, hogy nem kompatibilis az a rohadt telefon (PEDIG TUTI HOGY AZ)...
Now my blind eyes see what others cannot... that sometimes the hand of fate must be FORCED.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dreaming in digital
Living in realtime
Thinking in binary
Talking in IP
Welcome to our world!
Drusantia
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Hatszel Dátum: 2009.10.06. 08:07

Húú, hát nekem megy Szoni Erikszon k750i -vel. De én is úgy emlékszem, mintha szarakodott volna. Már nem tudom, hogyan töltöttem le, de vagy a telefon beépített böngészöjével, vagy opera mini-vel, vagy a számítógéppel?
Egésséget!
Hatszel
Dipl. Ing.

HozzászólásSzerző: Larenon Dátum: 2009.10.27. 16:17

Drusantia írta:
Pio írta:Van a vindózban egy beépített on-screen keyboard, ha félsz, hogy keylogger vagy hasonló anyámkínja van a gépeden, akkor használd azt a jelszó bepötyögésére.

Nincs keyloggerem, és nem is félek tőle.
Egyszerűen annyi a dolog, hogy 140 forintért tuti hogy nem lép be senki az accommal akkor se ha kiírom a wow-europe fórumra az accnevem meg jelszavam.
De maga ez az egész b*szta fel az agyam, hogy mért nem tudják megcsinálni normálisan mint az account fizetést? Beírod a számot, ad egy linket 'oszt csá. Semmi paypal meg köztes vég meg anyámkínja... Nemtom mit kell ezen annyira félteni. Vagy le lehetne szedni ingyen és a használatbavételekor kéne ténylegesen fizetni az acount management oldalon. Bumm, megint nem kell külső cég. De neeeem, meg kell bonyolítani, el kell baszni, és félre kell vezetni az embert. Akkor írnák azt, csesszék meg, hogy nem kompatibilis az a rohadt telefon (PEDIG TUTI HOGY AZ)...

Fú ez már jó régi téma, de csak most keveredtem ide, gondolom már megoldódott a probléma, csak egyet akarok érteni, hogy a Blizzard elég bénán csinálja ezt a dolgot. Hasonlóan ahhoz, amikor én vettem az authenticatoromat... Én a tokenes verziót vettem és ezt a Blizzard Store-ban kellett elkövetni, de egyszerűen nem bírtam kifizetni :D Ott figyelt a "kosárban", de egyszerűen nem bírtam kiválasztani a fizetéshez az oldalon regisztrált hitelkártyámat. Ha jól emlékszem valami ügyfélszolgálatossal volt utána egy marék levélváltásom ahol screenshotokkal illusztráltam neki a problémát emailben... :D Jófej arc volt, mert leírta, hogy gőze nincs mi lehet a gond, de szólt valami haverjának a "számítógépeseknél" és akkor egyszercsak megjavult. De ehhez kellett vagy 1 hét küzdelem....
Larenon
Látó

HozzászólásSzerző: Solarisan Dátum: 2009.10.27. 19:04

Nekem tegnap megvolt az első resync, ugyanis a mobile authenticator "elveszítette a fonalat". Még szerencse, hogy wap-on lehet resync-et kérni. :)
So far away, we wait for the day,
For the light source so wasted and gone,
We feel the pain of a lifetime lost in a thousand days,
Through the fire and flames we carry on!

/Dragonforce - Through the Fire and Flames/
Solarisan
hajdani Klántag

Vissza: Általános beszélgetés