Beszólok az OOW-nek

Minden.

jelentkezés

HozzászólásSzerző: Lilyan Dátum: 2009.02.27. 11:03

Sziasztok!

Jelentkezi szeretnék a guildetekbe mert hallottam, hogy vannak officerek ( nem akarok neveket mondani) Enokh. Opp kicsúszot és rossz a backspace akik még mindig nem tudnak minket elfelejteni és szívesen vesznek a szájukra és ódákat zengnek rólunk. Van is benne igazság mivel kicsit küzdött a gombokkal és az itemekkel de mi azért végihúztuk hyjall bt-n, érthető miért nem tudod elfeljeteni 1 év után sem. Ez számomra hatalmas megtiszteltetés mivel mégiscsak ő a VILÁG LEGJOBB SÁMÁNJA és senki sem érhet a közelébe.... :roll: :roll: :roll:

Szeretném megnyugtatni szerencsétlent, hogy újra elmondhassa magáról, egy hajóban evez velem :) ez nekem is óriási élményt nyújtana. Remélem örültök nekem!!!

Ja és hc progress guildet szeretnék csinálni az oow-ből :)

char: lilyan mage 70

báj
Instantos imbaság, tehát mage (szirup)
Lilyan
hajdani Klántag

Re: jelentkezés

HozzászólásSzerző: Aphrodité Dátum: 2009.02.27. 11:27

Jó poén :D
Tanuld meg a játékszabályokat, aztán már csak játszanod kell - persze mindenkinél jobban.
Aphrodité
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Enokh Dátum: 2009.02.27. 11:39

Mi van? Hogy mit írtam én? Nem értem. Erre gondolsz?

Százszor inkább tanítsunk meg 30 embert játszani Gabrus, minthogy olyan csapatunk legyen megint akikből szerver ally first Illidan kill után a 75% lelép két hónap alatt, ha egy másik szerveren egy másik guildben 2 héttel előbb verhetnek le egy bosst, vagy csnálhatnak meg egy achievementet. Én így gondolom. Valóban.

Vállalom. Nem hiszem, hogy egyedül vagyok ezzel a klánban. Btw egy kérdés: Mi az ami nem igaz benne?
"Támadni fogok" - tervezi a tanítvány.
"Támadok" - gondolja a haladó.
"Támadtam" - nyugtázza a mester.
Enokh
a démonvadász

HozzászólásSzerző: Larenon Dátum: 2009.02.27. 11:45

Ez nem igazi jelentkezés a klánba, ezért nagy valószínűséggel törlődni fog a topic, Lilyan, ha mondanivalód van, javaslom a szintén publikus általános fórumrészt, ne szemeteljük tele ezzel a jelentkezésre hivatott fórumrészt.
Larenon
Látó

Beszólok az OOW-nek

HozzászólásSzerző: Larenon Dátum: 2009.02.27. 11:47

Ez a topic azért van, hogy régi tagjaink - vagy bárki más aki úgy érzi - a "Jelentkezés a klánba" topic teleszemetelése nélkül szólhassanak be az OOW-nek. Kérjük kultúráltan fogalmazzátok meg mondanivalótokat, mert a fórum kultúrált hangnemétől elütő hozzászólásokat moderálni fogjuk! Kellemes beszólásokat kívánok minden kedves látogatónak! :D
Larenon
Látó

Re: Beszólok az OOW-nek

HozzászólásSzerző: Lilyan Dátum: 2009.02.27. 13:05

a klánnal semmi problémám úgyhogy találj ki egy másik címet a topicnak pls vagy tedd vissza az eredetit....
csak egy-két kis kisebbségi komplexussal rendelkező félresikerült tagjával akikből nagyon elegem van és ha egyszer elváltunk ne célozgasson sehol hogy én mekkora ezmegaz voltam mert gusztustalan.... amikor ő is azért hagyta ott a guildjét mert progresst látot... és ugyanúgy lelépett amikor gebasz volt... úgyhogy drága enokh ülj le egyes! kkthxbai
Lilyan
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Enokh Dátum: 2009.02.27. 13:15

Majd készülök a pótvizsgára, volt egy pár a két diploma megszerzéséig belőle... :)

Szép napot és további jó játékot Neked is.

p.s. Azért léptem ki a TQ-ból mert progress-t láttam. lol...
Enokh
a démonvadász

HozzászólásSzerző: Tammytomtom Dátum: 2009.02.27. 13:17

Larenon írta: Kellemes beszólásokat kívánok minden kedves látogatónak! :D

jujuj éééniiiis

Lijan nem ismerlek, de ha te is hasonló körülmények között hagytad itt az OoW-t, mert nem ment le Kalecgoss meg Brutallus, meg ilyen olyanfontos bossok, ami nélkül nem mertél az emberek szemébe nézni szégyenedben, és ezután itt még így kikéred magadnak mijazhogy egy posztfoszlányban megemlítenek egy dezertőr réteget.... és még magadra is veszed, szal tisztában vagy vele... (oké összeszedetlen, de nekem átjött) Nem tudom, a mi tagjaink közül hányan látogatják régi klánjuk fórumát rendszeresen, miután a jogainkat elvették, és belső fórumon szereplő dolgokra reagálnak, ami ráadásul tök általánosságról szól.

De amúgy aki klánt vált CSAKIS loot/proggress miatt teszi (vagy kirúgják), ezt ha felhozzák amin utána felháborodnak emberek = képmutatás.

Aki magára veszi, megérdemli. Read below:
De mivel az a topic címe h beszólok az OoWnek, nézzük, megspórolok pár embernek egy kis gépelést:
Enokh! te egy olyan vagy, h minden magyar klán szid a ragnán, szal én is utállak jó? meg amúgyis lootbics vagy, meg ez a szó amúgyis divatos, jah és amúgy sincs olyan h legimbább sámán, mert csak én vagyok
Mumi! tetete iszákos, meg sok a dkp-d is
Aprodité! te KLIKK
Odi! mindenki tudja úgyis, hogy azt a bosst öljük csak amiből neked is kell loot, hát tudd meg egész wowtársadalom csak azért öl bosst mert kell belőle loot, szal Te kifejezetten olyan vagy
Larenon! most ijedj meg: HEIGAN!! ugye érzed a megvetésem?
Shriekers! rólad most nem tudok semmit, egy admin ollózzon ide be valami vérigsértőt, hogy sírva szaladhasson piszológushoz
Sheviar! te meg meg sem szólalsz ventrin, szal eléggé gáz már
Lasko! maraggyámá még mindig kék fegyód van? nemigaz h nem tudnál már craftolni egy rendeset, tisztagáz
Necro! te a CL-em, vagy szal megmenekülsz
Fenixyan! nincs is olyan h tank pala mitgondolszmár kek lol lol L2aggro
Gabrus! ha megöl boss, az csakis a Te hibád, jobb ha hozzászoksz

és most képzeljétek ezt el ABC sorrendben, mert nem akarom senkinsek sem az érzéseit most épp kímélni :twisted: :twisted:

(senkit nem akartam megbántani csak Afrót)

De most komolyan demoteoljátok már Enokhot... titokban ugyanúgy offi lenne, csak senki nem csesztetné az officereket, mert Enokh nem lenne az. Mennyi kíntól meg olvasástól menekülnétek meg...

Ui.: újpostra: nyilvános fórumon szidalmazni megalázni nemgyerebe, ha valóban Enokhal van gondod, intézd PMben.
"Nothing, and everything, is possimpible!"

Tomtomtom
Afternoonn
Tammytomtom
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Nediena Dátum: 2009.02.27. 15:23

Afte mit szólnál a tüllszoknyás kis gnómhoz, akinek punk haja van? =Sznikersszel, aki ronda, és ilyenkor nem finom :D
Paladinka
Nediena
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Lasko Dátum: 2009.02.27. 16:22

Tomtomtom írta:Lasko! maraggyámá még mindig kék fegyód van? nemigaz h nem tudnál már craftolni egy rendeset, tisztagáz

háhá már epix van :D
sedó prájszt
Druid+Dk a legnagyobb Faceroll karakter combo a pvpben (és úgy szinte mindenütt)!!!!!
“I know kung fu” – Chuck
“Guys I know kung fu… Again.” – Chuck
Lasko
Klántag

HozzászólásSzerző: Tammytomtom Dátum: 2009.02.27. 16:24

lasko írta:
Tomtomtom írta:Lasko! maraggyámá még mindig kék fegyód van? nemigaz h nem tudnál már craftolni egy rendeset, tisztagáz

háhá már epix van :D

50 sp enchant hát nemszégyelled mágádot??!
"Nothing, and everything, is possimpible!"

Tomtomtom
Afternoonn
Tammytomtom
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Odi Dátum: 2009.02.27. 16:39

Kedves Lylian!

Nekünk is nagyon hiányoztál és remélem jól vagy. Remélem azt is, hogy sokkal jobb a közérzeted, hogy megtetted ezt a lépést és írtál a forumunkra. Igaz, hogy az az írás amire hivatkoztál a forumunknak egy olyan részén volt amihez semmi közöd, de szerencsére te be tudtál lépni és így fel tudtál háborodni ezen az egészen. Igaz annó itthagytál minket egy kis progressért, de ki emlékszik már erre sokkal egyszerűbb Enokh-on élezni a nyelvedet.

Van egy javaslatom neked és most nagyon aranyos és kedves leszek.

Menj te a............. Na mégegyszer. Jó játékot és minden jót neked az élet területén is.

Kende.
Odi
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: gyimi Dátum: 2009.02.27. 18:42

Ez így nem ér! Én nem látok be a fórumra és így nem tudok egy jó kis drámát összehozni... :roll: :D :D :D
Pedig tudom, hogy Pio szereti a gyerekeket! :twisted:

Szerk.: A véleményem pedig ennyi: Mindenkinek aki szereti (és érti, hogy miért ez) :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gyimi 2009.02.27. 19:26-kor.
gyimi
Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2009.02.27. 19:11

gyimi írta:Pedig tudom, hogy Pio szereti a gyerekeket! :twisted:

Ettől még nem leszek semmivel se rosszabb, mint mondjuk a Mikulás... :twisted:
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Lilyan Dátum: 2009.02.28. 02:41

Drágáim :) egyikőtöknek sincs semmi köze ehhez az egészhez! kivéve egy embert akit megneveztem... úgyhogy kedves Kende veled semmi bajom nem volt nem is bántottalak soha szerintem, már írtam nem a klánnak szólt egy embernek... én nem látok bele a fórumba nem is érdekel... csak hallottam hordás haveroktól hogy minket olt egy imbadúrva 2kdpsplusszos sámánt agyba főbe mindkenkinek... többször elmondtam nem a klánnak szól hanem egy kis nyomoronc szerencsétlennek aki már egy éve erre veri hogy mi milyenek voltunk... úgyhogy nem értem egy-két ember nagyon értékes beszólását például a tiéd kende... de ha így érzed jónak köszönöm én is szeretlek (L) és mindenkit szeretek :) egy kérésem van hogy szálljatok le rólunk és tartsátok meg magatoknak a véleményeteket

köszipuszinyuszi
Lilyan
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Odi Dátum: 2009.02.28. 17:11

Sosem fogom megérteni minek járkáltok vissza ide, csak nem hiányzunk? ;)

Igazából lehet a baj velem van, mert én azt sem tudom, hogy van e honlapja a PE-nek vagy a Revisednek. Lehet nekem is oda kéne járkálnom és írogatni mindenféle baromságokat.

Figyi Lily ne internetkaratézzunk, ha gondolod bármikor megbeszélhetjük egy normális helyen a dolgokat (itt most ez nem megverekszünk dolog, normális beszélgetésre gondoltam). Kíváncsi lennék tudnád e akkor is ennyire fröcsögve Enokh szemébe mondani a dolgaidat.

Maradok tisztelettel Odi - Kende de ha gondolod akkor Patrik hallgatok mindenre.
Odi
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Enokh Dátum: 2009.03.01. 00:33

Összesen 3 IRL barátom van hordás oldalon Lilyan (1 pala és 1 sh priest a Conscious-ból, valamint egy ele shámli a Rising Phoenix-ből) akikkel nem szoktam beszélgetni rólatok. Biztos valami torz, 6 fülön keresztül módosult marhaság jutott vissza hozzátok. Full nem érdekel mi van veletek, mivel maga a wow sem izgat már fel igazán. Arra viszont most már kíváncsi lennék, hogy állítólag miket mondtam. Bár igazából az sem érdekel. Te úgyse hiszed el amit mondok, kvázi fölösleges lenne erőlködni.
Enokh
a démonvadász

HozzászólásSzerző: Haelia Dátum: 2009.03.17. 16:53

Kicsit megkésve, de annyira jó ez a topic, h muszáj írnom, még ha nem is vagyok kompetens :D

Lilyan írta:Drágáim :) egyikőtöknek sincs semmi köze ehhez az egészhez!

akkor miért nyilvános fórumra írtál, miért nem privát?

Lilyan írta:egy kérésem van hogy szálljatok le rólunk és tartsátok meg magatoknak a véleményeteket

Mivel egy belső fórumból indulhatott ki az egész felháborodás (ami szerintem magunknak megtartásnak minősül), ezért nem értem a problémádat, ugyanis nem "mi" nem tartottuk meg a véleményünket magunknak :D
Haelia
Lejlahercegnő

HozzászólásSzerző: Sylvi Dátum: 2009.06.15. 12:47

Sziasztok!

Nem igazán találtam jó helyet, ahova írhatnék az alábbi témában, úgy gondoltam ez kellőképpen feltűnő :)

Szembesültünk egy olyan problémával, hogy szeretnénk jópáran craft-oltatni ruhákat, amik receptjei Ulduar 25-ben pottyannak, és valahogy sehol sem találunk embert ezek elkészítésére. Lehet ez így zavaros, de a lényeg, ha tudtok az oow-n belül ilyen ruhákat készíteni, azért nagyon hálásak lennénk páran.
Ami konkrétan kéne:
- Belt of Artic life
- Cord of the white Dawn

Nem tudom ti hogy álltok ezekkel a receptekkel, mi sehogy, talán a caster dps öv-es van meg. Bízom abban, hogy ezügyben a két klán együtt tud működni. Természetesen mi is felajánljuk ebben a segítségünket. Ha most még nincs is, de talán a közeljövőben esnek receptek, és jó volna erről tájokózódnunk.

Remélem nem voltam túl nyomulós :) Ja, és nyugodtan helyezzétek át tetszés szerint a hozzászólásomat.

Sylvi (Remény GM)
Sylvi

HozzászólásSzerző: Larenon Dátum: 2009.06.15. 15:20

Sylvi írta:Sziasztok!

Nem igazán találtam jó helyet, ahova írhatnék az alábbi témában, úgy gondoltam ez kellőképpen feltűnő :)

Abszolút. :D Teljesen jól beszóltál az OOW-nek. :D

Node!

Sylvi írta:Ami konkrétan kéne:
- Belt of Artic life
- Cord of the white Dawn

Ha jól látom a [Cord of the White Dawn]-t tudjuk craftolni biztosan, mert a DKP oldalon látom a szemeimmel, hogy Necro és Jazzmin vásárolta meg ezeket kőkemény DKP-ért, tehát ezügyben szerintem fordulj hozzájuk bizalommal, biztosan legyártják, a részleteket persze beszéljétek meg. A [Belt of Arctic Life], hááát azt nem látom a DKP oldalon, lehet, hogy még nekünk sem esett, mindenesetre berakom a hozzászólásodat a belső fórumunkra is, aztán hátha valaki jelentkezik.
Larenon
Látó

Következő

Vissza: Általános beszélgetés