Other Realm Jelentkezés

Minden.

Other Realm Jelentkezés

HozzászólásSzerző: kaputelephant Dátum: 2016.03.16. 12:22

Sziasztok!
A guild jelentkezés topicot nem szerettem volna trashelni ezért gondoltam, hogy ide írok most.
Haverokkal szeretnénk érdeklődni klán jelentkezéssel kapcsolatban. Azt most egyelőre tegyük félre, hogy raidre vagy pvp stb, most jelenleg a dolog menete érdekelne minket. Sok évet kihagytunk (Lich King óta) és eredeti Blizzard szerveren csak most kezdtük el a játékot. Az Argent Dawn és a Bladefist szerveren játszunk jelenleg. Láttam jelentkezéseket a guildbe más realmokról. Ez érdekelne, hogy hogyan lehetséges, ha maga a guild a Ragnaroson van és nincs Crossolva/Connectelve az adott realmokra . Vagy a tagok át-transfereltek a Ragnarosra?
Kis felvilágsítást szeretnék kérni.

Köszönöm előre is!

Kaputelephant
kaputelephant

Re: Other Realm Jelentkezés

HozzászólásSzerző: Kharadriana Dátum: 2016.03.16. 18:24

Szia!
A jelentkezés előttiben minden le van írva :)
Neked az alábbi rész érdekes, idézem:
A más szerverről jelentkezőket mindig alaposabban igyekszünk kikérdezni, semmiképp se szeretnénk, ha egy rossz, elhamarkodott döntés miatt valaki átköltözne ide és számára nem megfelelő közösségbe kerülne.

Magyarán igen, vagy transferelsz, vagy indítasz új karaktert a Ragnaroson.
"A hazugság olyan igazság, aminek nincsen valóságtartalma, de mondhatnám úgy is, hogy olyan valóság, ami nem az igazságon alapszik" (Dr. Mogács)
Kharadriana
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2016.03.16. 19:04

Szia(sztok)!

Ahogy Khara írta (pontosabban idézte a klánszabályzatból :) ) csak Ragnaros Alliance karaktereket veszünk fel a klánba. Természetesen a jelentkezés pillanatában még nem kell itt lenni, sőt, az a cél, hogy minél biztosabb legyen a döntés, mielőtt kifizeti az ember a költözés árát, de a költözés elvárt (őszintén szólva nem is tudom, mik most a crossrealm klánozás feltételei, csak tudom, hogy volt ilyen terv).

Ugyanakkor sajnos egy ideje tervezzük és ma kiírásra is került, hogy a klán felvételi szünetet tart, a pontos részletek ITT vannak.

Minden jót!

Üdv:
Pio
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: kaputelephant Dátum: 2016.03.16. 19:30

Sziasztok!

Azon rész felett úgy néz ki elsiklottam. Ez esetben sajnos én nem hiszem, hogy valaha is jelentkezem, az egyetlen kizáró ok az igazából, hogy a Ragna PvP realm. Talán 1x, ha tudok csatlakozni az Argentről...
Köszi szépen a felvilágosítást és további jó játékot/kalandozást Azerothon, Outlanden, Draenoron!

Viszlát!

ui: Esetleg ha kell valamiben segítség, az Argent Dawnról Lusankyann Human 100-as Retri/Prot Paladin bármikor rendelkezésre állhat!

For Azeroth!
kaputelephant

Vissza: Általános beszélgetés