Külsőstől üzleti lehetőség

Minden.

Külsőstől üzleti lehetőség

HozzászólásSzerző: Colee Dátum: 2015.04.18. 22:47

hali!

Egy külsős klánból írok nektek. Szeretném hozzátenni, hogy egy klántagotok ajánlotta a lehetőséget, hogy írjak ide. Ha ezzel netán megsértenék bármilyen klánotokban/fórumotokon élő szabályt ezúton elnézést kérek érte.

Topic nyitásom oka az lenne, hogy a szerveren érdeklődni kezdtem néhány embernél, nem-e árulnak egy számomra fontos itemet, amire folytonossággal lenne szükségem. Az item neve Augment rune. Ennek három típusa van, ami a három primary statot növeli meg egyenként 50-el. Ezt az itemet legegyszerűbben lfr szintű instázással lehet megszerezni. A bossok tartalmazzák és automatikusan a playerhez kerülnek amint az loot-olni kezd. Érdeklődésem tárgyai tehát ezek az itemek lennének. Amennyiben van olyan a klánotokban, aki árulja/farmolja őket azokkal szeretném felvenni a kapcsolatot, és egy közösen megtárgyalt árban átvenni tőle/tőlük.

Ingame megtudtok találni esténként és néha napközben is Colee nevű karakteremen.

További szép estét!

Live Long and Prosper \\\ ///
Colee

Re: Külsőstől üzleti lehetőség

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2015.04.19. 16:26

Szia!

Simán elfér ez ide, bár nem gondolnám, hogy vannak olyan klántagok, akik nagy mennyiségben felhalmozták volna, de azért sok szerencsét hozzá. :)
Nekem pont van 3 a táskámban, azt elküldöm, használd egészséggel.

Üdv:
Pio
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

Re: Külsőstől üzleti lehetőség

HozzászólásSzerző: Colee Dátum: 2015.04.21. 20:40

Találkoztam a levéllel, és köszönöm szépen :)

Azért, ha lenne valaki, aki ezeket a rúnákat mégis áruba bocsátaná, akkor keressen fel nyugodtan.

Live Long and Prosper \\\ ///
Colee

Vissza: Általános beszélgetés