LFM: Herald of the Titans!

Minden.

LFM: Herald of the Titans!

HozzászólásSzerző: Roset Dátum: 2014.01.07. 07:52

Üdv!

Pár napja találtam egy régi hirdetést (http://www.worldofwarcraft.hu/node/25643) és az érdekelne, hogy aktuális e még ? Csapatot keresek a megvalósítására. Ha valakit érdekel, akkor kérem itt vagy ingame jelentkezzen nálam (real id:. csaba.rosert@gmail.com). Akit érdekel, kérem ne habozzon!

Magamról: Classic ban kezdtem még anno, PvE legjobb eredményemet a Voodoo People - Ragnaros ban értem el BCben. Wotlk ban Inkvizíció - Bloodscalp PvP teamje és B raidjének aktív tagja voltam - így elmondhatom, hogy elegendő tapasztalattal rendelkezem. Ezt 4év szünet követte, decemberben tértem vissza a WoW világába. Azóta azon munkálkodok, hogy felkészüljek a Herald of the Titans-re. A felkészülés a végéhez közeledett, így már csak a csapat kell. Prot Pala vagyok, 219-226 item lvlel.

Remélem felkeltettem az érdeklődéseteket, várom a jelentkezőket!

Librarian
Roset

Re: LFM: Herald of the Titans!

HozzászólásSzerző: Attreus Dátum: 2014.01.07. 19:21

Üdv.

Kicsit le kell hogy lombozzalak, a hirdetés már nem aktuális, ugyanis némi csúszással bár, de tavaly augusztus 10-én összehozta a csapat a FoS-t (armory-ból lestem. Amennyire rémlik, kb fele csapat klántag, másik fele crossrealm jelentkező (köztük 1 nem-magyar, többiek mind magyarok) volt).

Akik a klánból voltak, azok mind tovább szintezték a karakterüket azóta. Persze lehet hogy azóta kedvet kapott valaki aki akkor nem jött... ;)

Végére egy-két apróság: 2 jól felszerelt tank már fél siker. Mi annó azzal küzködtünk, hogy csak az egyik tankunk volt jól felszerelve, s így amikor egyszer úgy jött ki a lépés hogy sikerült életben tartani kellő ideig az offtankot, meg is lettünk. Vagy valami ilyesmi. Illetve amennyire rémlik prot. paladint dícsérték fórumokon a harcra.
Viszont azóta variáltak a szakmákon egy minimálisat, ami annyit tesz hogy nem lehet túlhúzott szakma-bónuszokkal némi extra előnyhöz jutni.

Mindenesetre kalappal Neked!
Attreus
Lovag

Re: LFM: Herald of the Titans!

HozzászólásSzerző: Roset Dátum: 2014.01.07. 19:46

Üdv!

Köszönöm a gyors választ! Megtennéd, hogy megkérdezed a klánod, ismerőseid, hátha valakit érdekel, Valamit a klán armory oldalán találtam 2 huntert, akik erre vannak gearelve. Nem tudom, hogy játszanak e még, ha igen megkérdeznéd őket, hogy tudnának e segíteni ? Előre is köszönöm !

Librarian
Roset

Vissza: Általános beszélgetés