Holleanyó

Minden.

Holleanyó

HozzászólásSzerző: Holleanyo Dátum: 2012.06.30. 19:43

Üdv. Mindenkinek!

Az elmúlt pár nap tükrében amit meg szeretnék osztani veletek az a következő:

Nem saját magam megvédése a célom, hanem kicsit más képbe-nézőpontba helyezni a dolgokat.
Ha vélemény nyilvánítást kérnek nyilvánosan mindenkitől, akkor legyen meg a lehetősége erre olyan módon, hogy nem törik be senki feje. Ha pedig épp más ötlettel áll elő akkor ne söpörjék egy mozdulattal a "szőnyeg" alá...
Nem tudom kinek szúrtam a szemét a guilden belül, de nem akarom azt elhinni hogy én bomlasztok folyamatosan... A "kivételezések" amik velem történtek azok mind előre megbeszélt és megengedett dolgok voltak...

A kritikus incidens ugye a mount "odaadásával" pattant ki... Más volt a véleményem, aminek hangot adtam... Ez ennyivel ki is merült...
Kérjek elnézést amiért más véleményen vagyok EGY dolog miatt? Úgyis az történik amit a többség akar /demokrácia van vagy mi/... Max 1-2 embernek nem tetszik, erről vagy szól vagy hallgat... Én nem hallgattam... De ha ez tényleg ekkora probléma...

A gold kikéréséről is megkérdeztem korábban már Pio-t, aki annyit mondott ha nagyon szükséges /épp megszorul valaki/lehet róla szó... Most az volt, szerettem volna a rugómnak megcsinálni a legendary questeket... 10k-t szerettem volna kikérni, de az akkori kissé felfűtött állapotomban már csak "azért is" kikértem a pontjaimért járó mennyiséget...
Ezt szépen vissza is raktam volna vagy gold vagy cuccok formájában... De hogy ezt elmondjam akkor nem adtatok rá "lehetőséget", mert azonnal támadott a jelenlévők többsége...

Amikor idekerültem nagyon tetszett a hozzáállás, mind a tagok mind az officerek részéről... Szerettem is raidekre járni, sőt, még raid szervezésébe is belevágtam, mert milyen jó ötletnek tűnt, kis hírnevet szerezni a guildnek...
Senki nem mondhatja hogy nem segítettem a guildet ahol csak tudtam... /Nem véletlen volt annyi guildbank pontom is/ Sokat vagyok online, ebből kifolyólag bárki folyamodhatott hozzám segítségért, legyen szó bármiről... Nem hiszem hogy alpári módon utasítottam volna el bárki kérését, vagy nem mentem volna ha megígértem... Lehetett rám számítani, bármiről is volt szó, ezek után is segítek bárkinek aki megkeres...

Ezért állok értetlenül, ahogy támadtatok... Semmi olyat nem csináltam ami tilos lett volna, sőt, azóta olyan dolgokat vágtak a fejemhez ami miatt csak "pislogok"...

Holle voltam...
"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot..."
Holleanyo
hajdani Klántag

Re: Holleanyó

HozzászólásSzerző: Soloriens Dátum: 2012.06.30. 22:41

Sajnálom, hogy így alakult. Mivel én nem PvE-zek, így nem sokat láttam az egészből. Mindenesetre minden jót! Maradjon meg a szép emlék!
Soloriens, a remete
"Quod est inferius, est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius ad perpetranda miracula rei unius"
Soloriens
Remete

HozzászólásSzerző: imbodza Dátum: 2012.07.01. 02:04

Nem egészen értem, hogy egy casual klánban, hogy lehet egy itemből ekkora nézeteltérés?! Én simán tovább léptem, hogy valaki DS-ből off specre needelt egy tank gyűrűt, miközben én main karival tankoltam épp. Vagy épp simán odaadtam egy hc ds tokent olyannak, aki régebb óta klántag, meg nekem már esett úgyis előtte egy 410 item. Igazából játszani járok fel wowra, nem itemekért. Mondjuk én én vagyok, mondhatni speciális eset! :D Vagy most itt azzal volt gond, hogy különbözött a véleményed a többiekétől? Bár nem Pio rúgott ki, de ha emiatt kellett megválnod a klántól, akkor a rated bg-s okosságaim miatt én is ezen az úton járok? Ez nekem nem teljesen tiszta (szokás szerint :D), szóval valaki írja már meg mi történt! Na, csak azért, mert ugye én pvpzek főként és Holleanyo egész ügyesen healel és most egy mount miatt rúgtuk ki az amúgy is kevés healer közül?
Barátok jönnek-mennek, de az epic soulbound.
imbodza
Klántag

HozzászólásSzerző: Louiee Dátum: 2012.07.01. 12:06

Bodza, nem kifejezetten egy itemrol van/volt itt szo... :) Kifejezetten nem szeretnek belebonyolodni h mi mit es merre :)
Csak annyit jegyeznek meg, hogy az, hogy valakinek mas a velemenye, mas a nezopontja dolgokrol az nem egy eros indok ilyen donteseknel, Holle. Tudva, hogy pl. En mindenkivel ellenkezek amikor csak tehetem :mrgreen: foleg Haeliaval meg Pioval es azt ok is tudjak h nem azert mert szorakozok veluk v huzom az idegeiket(legalabbis nem mindig :lol: ) hanem mert abban a pillanatban ugyerzem nekem van igazam, es hangot adok neki... Eddig meg nemvolt belole bajom, de meglehet azert mert atlagossagba veve megegyezik a nezopontunk, valamint mas modon 'nyitom ki a szam' nezeteltereseknel, stb stb.

Azt tanacsolom,hogy ha megakarod erteni a pontos okat annak ami tortent, kicsit gondolkodj el mikor mentel raidekre, milyen karakterekkel, miket csinaltal acsiraiden, oda mivel mentel, altos raidre hogy mentel, milyen karival, zsabalyzatot minden tekintetben betartottad, acsizasban raiden mennyire vetted ki a reszed stb stb... Az a mount meg hat, mar bocs, de 'pocsomsetudja' hogy egy olyan mount miert fontosabb mint masokkal valo kapcsolat fentartasa.Igen, mount, valamilyen szinten megertem, nekem is fontosak, bar nem azert, hogy legyen minel tobb es tobb, persze orulnek ha mind meglenne, de nemhiszem hogy meglesz :) Nem nagyon akarok belebonyolodni, mert nekem mas a velemenyem arrol amit masik topicban errol megbeszelt a tarsasag...

Lenyeg a lenyeg, ha pislogsz a tortenteken es nem erted, akkor elevenitsd fel mi tortent az ido alatt amig a klanban voltal, hatha felnyilik a szemed es megerted.

Mindazon altal en sok sikert kivanok a tovabbiakban, es a legfontosabbat, elvezd a jatekot :P
Louiee
Klántag

HozzászólásSzerző: Attreus Dátum: 2012.07.01. 12:23

Nem tudom pontosan miért született ez a bejegyzés, pláne azt hogy miért pont ide, mindenesetre azt leírom amit a benne foglaltakról gondolok.
Először is, a mount-al kapcsolatban SZERINTEM nem azzal volt a gond, hogy nekeked más véleményed volt azzal kapcsolatban, hanem hogy egy, a fórumon vitára bocsátott, megtárgyalt, majd pedig szabályba foglalt dolog ellen kezdtél el ágálni, szóvátetted ugyan azt amit itt is leírtál, s gyakorlatilag futottunk egy második kört, ugyanazokkal az érvekkel, csak nem írásban hanem szóban. Ja és az 1v9-es felállás (vagy lehet 1vmégtöbb, mert voltak fent mumblin pl tartalékosok is) nem a legelőnyösebb felállás vitában (gyak. aki szót emelt az próbált meggyőzni hogy egy írásba foglalt szabály ellen egyedül lázongani az eléggé "magad alatt a fát" helyzet).
A pénzkivétről pedig én azt vettem le, hogy meg volt beszélve, hogy "csak rendkívüli esetben". Én megértem hogy jól jött a legendary-hez(/hoz/höz), de ha jól rémlik kb 5-10 percel a kivét után említetted meg hogy milyen jól jön, hogy legalább erre rögvest fel is tudod használni, ha már" mountra úgyis felesleges klánpontott tartani", szóval az is kicsit sántított (ha rosszul emlékszek erre, akkor bocsánat ezért a bekezdésért).

A fent leírtakat nem haragból vagy megbántásból írtam, csak hogy lásd egy aktív klántag hogy látta az esetet.
Emellett remélem hogy sikerül túllépned az eseten.
Noh, röviden ennyi voltam itt és most... :D
Attreus
Lovag

HozzászólásSzerző: Sowi Dátum: 2012.07.01. 14:51

7évvel a wow után sem sikerült megérteni sok embernek hogy ez egy játék :D én már csak röhögök az ilyeneken :D
Sowi
Klántag

HozzászólásSzerző: Holleanyo Dátum: 2012.07.01. 17:37

Louiee írta:Bodza, nem kifejezetten egy itemrol van/volt itt szo... :) Kifejezetten nem szeretnek belebonyolodni h mi mit es merre :)
Csak annyit jegyeznek meg, hogy az, hogy valakinek mas a velemenye, mas a nezopontja dolgokrol az nem egy eros indok ilyen donteseknel, Holle. Tudva, hogy pl. En mindenkivel ellenkezek amikor csak tehetem :mrgreen: foleg Haeliaval meg Pioval es azt ok is tudjak h nem azert mert szorakozok veluk v huzom az idegeiket(legalabbis nem mindig :lol: ) hanem mert abban a pillanatban ugyerzem nekem van igazam, es hangot adok neki... Eddig meg nemvolt belole bajom, de meglehet azert mert atlagossagba veve megegyezik a nezopontunk, valamint mas modon 'nyitom ki a szam' nezeteltereseknel, stb stb.

Azt tanacsolom,hogy ha megakarod erteni a pontos okat annak ami tortent, kicsit gondolkodj el mikor mentel raidekre, milyen karakterekkel, miket csinaltal acsiraiden, oda mivel mentel, altos raidre hogy mentel, milyen karival, zsabalyzatot minden tekintetben betartottad, acsizasban raiden mennyire vetted ki a reszed stb stb... Az a mount meg hat, mar bocs, de 'pocsomsetudja' hogy egy olyan mount miert fontosabb mint masokkal valo kapcsolat fentartasa.Igen, mount, valamilyen szinten megertem, nekem is fontosak, bar nem azert, hogy legyen minel tobb es tobb, persze orulnek ha mind meglenne, de nemhiszem hogy meglesz :) Nem nagyon akarok belebonyolodni, mert nekem mas a velemenyem arrol amit masik topicban errol megbeszelt a tarsasag...

Lenyeg a lenyeg, ha pislogsz a tortenteken es nem erted, akkor elevenitsd fel mi tortent az ido alatt amig a klanban voltal, hatha felnyilik a szemed es megerted.

Mindazon altal en sok sikert kivanok a tovabbiakban, es a legfontosabbat, elvezd a jatekot :P

Louiee:

Igen pislogok... Már csak azért is, mert tudtommal semmilyen olyan dolgot nem tettem amit nem szabadott volna... Raideken részt vettem, legyen az acsis avagy sem... Mentem farmolni a sok halat hogy legyen mit lerakni raideken, mikor mások csak leskelődtek SW-ben...
Bakker... A telószámom megadtam Pio-nak, ha kellek hívjon-SMS-ezzen, csörgessen meg és jövök...

Altos raidek: tudomásom szerint casual a guild felfogása... Akkor nem értem miért volt gond, hogy olyan karakterrel is mentem ami gear szempontból gyengébb, de teljesitményben olyat is megelözött aki jobban gearelt... :o
Arról nem is beszélve, hogy nem ÉN voltam az egyetlen aki ezt megtette... Ugye Acél és Gando??? Akkor most Őket is tessék piszkálni emiatt...
Szóval ezért a pislogás, hogy ezt most a fejemhez vágtátok... Soha sem szóltam egy rossz szót sem ha valaki egy szarul gearelt karakterrel jött altosra és nekem kellett healelnem mert nuku DPS-e ill. healje volt... Mivel casual guild...

De úgy látom valakinek nagyon a lelkébe gázoltam... Az most nézzen magába kicsit, és ugyanúgy gondolkozzon el a történteken...

Attre:
Igen... Fórum... Próbáltuk felvetni az ötletünket, sőt még egyes embereknek ezt el is mondtuk, de mire bármi történt volna ezzel kapcsolatban, hirtelen szabály lett belőle...
Aztán úgy voltam vele, hogy az életbe sem dobja azt a bizonyos mountot... Mert eddig sose volt, mikor a druiddal mentem... Hát most pont épp...
A klánpontból gold kivétellel kapcsolatban már előtte pár nappal is agyaltam hogy kérjek-e vagy sem... Akkor nálam szakadt a cérna és kikértem mind... Aztán az ezen felháborodott pár ember vitája miatt, egyáltalán kedvem sem volt hozzászólni...
Olyannyira nekem támadtatok, mintha nem is tudom milyen nagy bűnt követtem volna el...

És még egyszer kiemelném... Az ég adta egy világon semmiféle szabályt nem szegtem meg a guildben töltött idő alatt...

Sowi:

Igen, ez egy játék... :)
Csak akkor nem, ha valaki /és itt most nem említek nevet/ túlságosan is többnek tekinti... Akkor röhögtem a legjobban, mikor erről beszélt nekem és közben Ő sírt ki mindent magának...

És itt elérkeztünk ahhoz a ponthoz, ami miatt valójában ki lettem téve bizonyos emberek miatt a guildből...
Nem a mount és a gold kikérés volt a lényeg...
Hanem hogy őszintén elmondtam a véleményemet Healiának aki kissé berezelt ezen... Azt hitte hogy Én bomlasztani akarom a guildet, pedig csak szimpla felvetésekről volt szó és arról miket hallottunk másoktól... Pedig én csakis Neki szántam a mondandómat, de ő minden bizonnyal tovább is adta hogy mit beszéltünk... No mind1...

Az hogy ragaszkodok a véleményemhez és kiállok mellette, az már ugyan ne legyen már probléma... Az emberek többsége sajnos nem ilyen...

Mivel tudvalévő hogy széllel szemben nehéz pisálni, ezért én tovább nem vagyok hajlandó ezen vitázni-írni a továbbiakban bármit is...
Akinek szúrtam a szemét valami miatt is, az most tapsikolhat magában vagy azokkal akik segítettek neki, és örülhet hogy egy aktív, segítőkész tagtól fosztotta meg a guildjét...

Holle
"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot..."
Holleanyo
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Lfy Dátum: 2012.07.01. 17:40

Kedves Sowi, én is nevetek sok mindenen. Azon meg pláne, hogy olyanok írnak véleményt, akik nyakigláb segget nyalnak Pio-nak és az offiknak. Minden szavatok Pio szavával egyenlő, semmivel sem több, és semmivel sem kevesebb. Lehet a dolgokat szépíteni, lehet a klán életét gyönyörűvé tenni, szépeket mesélni. Ha közben belül selejtes az egész.

Azért, mert nem engedünk akár 1v9 vagy több emberrel szemben a véleményünkből, még alapvetően nem ad okot arra, hogy a klánon kívül tegyenek minket. Ti megszavaztátok, ti akikből garantálni merném, hogy kb 5 embernek ha a 100 mountja megvan egyáltalán. Ti, sokan közületek, akik hetente 2x-3x felnéznek a játékba, és raidekre aligha járnak. Ti kb max. 10 személy szavaz meg valamit a klán életében, a kb. 90-100 főből. Elgondolkodtató számok ezek, arra vetítve, hogy a klán egy tized része szavazott. És mikor felvetve a témát a TCG-ről, amiről kb. a fél klán azt sem tudja mi fán terem, az első felvetésemre Pio már az asztal alá seperte, mert ez "túl" nagy ajándék lenne a részére.

Én amondó vagyok, az egész mountos dolog az "egykor" esett Alysrazor-os mountból fakadt ki, ez miatt indult szavazás a fórumon. És nem tudom, hogy dobta-e azóta, mivel nem voltam itt. De ha jól tudom azóta sem esett. Ti akik Magyarországon belül abba a 60%-ba tartoztok, akik az utolsó infók alapján döntenek, mentek egy azon ember után aki a szemetekbe eleinte szépeket mond, de ha jobban belemélyültök a dolgaiba, már elég sok panasszal él.
Kérdezem én, ha panaszkodik miért csinálja? A klánért? Én nem hiszem, nem vagyok az a személy, akit meg lehet vezetni ily módon. Ahogy nekem anno elpanaszkodta magát, úgy panaszkodta el magát, az ötlet felvetőjének, és még sokan másoknak.
Ha megesik rajta a szívünk, egyből segíteni akarunk. Ilyenek vagyunk. Sokan beleszarom, nem törődöm módon, kit érdekel módon, nem írnak, nem véleményeznek a fórumon. Mert félnek, hogy mi lesz, ha úgy járnak, ahogy mi jártunk. (Aminek én elsősorban, rettenetesen örülök.) Vagy pedig egyszerűen csak nem érdekli, "úgyse az kell nekem". De csak, hogy ne maradjatok tények és érvek nélkül sem.

Bele gondolt már valaki, akinek tényleg kell az a mount, hogy az Alysrazor-os mount sem lett még az övé? És lehet soha nem is lesz?! Kaptatok, mind egy ígéretet. Amit ti elfogadtatok. Mi nem.

Nekünk ez a játék nem feltétlen a barátokról szól, alapvetően kikapcsolódás céljából járunk fel, a játékban szerezhető örömökért, néha bánatokért, máskor kisebb-nagyobb sikerekért, és csak azután jön a társaság. Akikből lesznek haverok, haverokból barátok vagy ellenségek.
Sajnos a blizzard megoldotta azt, hogy klán nélkül az ember ne nagyon jusson sehova, ne legyenek szervezett raidek, fun runok, és vidám rated bg-k. És itt értettem egyet amit, Healia mondott a motyogón, lehet ez a klán nem nekünk való, nem illünk ide. Lehet, sőt nem vitatom. Úgy, hogy az itt lévő emberek többsége, ennyire rosszindulatú, rosszmájú.

Kérdem én tőletek, szerintetek, ha közületek bárki vette volna a lapot és legalább átgondolta volna amit a TCG-ről írtunk rájött volna, sokkal jobb ajándék lett volna. Hisz akkor derült volna ki igazán, hogy ki az, aki a klánon belül támogatja Pio tetteit. S nem pedig, az a +9 ember, aki akkor épp ott van a raid alatt. Mint írtam, ez csak egy tized százaléka a klánnak. De ebből eldöntve "mindenki" ezt akarta.

Ne haragudjatok. Ha akkor nem Pio az, aki elsőként sepri szőnyeg alá az ötletünket, mondván a többiek ne is mondjanak semmit, mert akkor sosem kapom meg azt a bizonyos "ritka" mountot. Mert számára (anno) az is rossz szájíz volt, hogy akkor egy olyan vitte el, aki aztán lelépett a klánból. És ha nem mond ilyet a raid alkalmával, hogy én "igényt tartanék rá, ha ez nem gond", vagy már rögtön az egész elején (mostmár klánvezér hírében) azt mondta volna, hogy ha 1 valaki is van, akinek ez nem tetszik, akkor én ezt nem fogadom el, mert lehet van még mit bizonyítanom, vagy csak "nem láttak még eleget". Akkor lehet, hogy mi is magunkba néztünk volna. De mivel, ez nem így történt, és a mumble-n való beszólások még rátettek egy lapáttal az igazunkra, így úgy gondolom nincs miért magyarázkodnunk.

Ui.: És akkor most már lehet írni/mondani, hogy bomlasztó a hozzáállásunk. Mert ez a hozzászólás pont egy ilyen. Remélem mindenki észrevette a különbséget és magába néz.

Lehetek szar alak, szálka a szemekben. Lehetek máz, vagy cukor a tortán.
"Én én vagyok, és így vagyok jó."

Szép gyermekéveket Nektek, sziasztok!

Hogy miért ide? Azért, hogy lássák azok is, akik kívülről szemlélődnek. Hisz a rossz dolgokat, mind fátyol borítja. Ezért a komplett oldal lementve, hogy biztosan maradjon nyoma valahol. De ha máshol nem is, a mi szívünkben biztosan. Hogy jó vagy rossz emlékként archiválódik? Döntse el mindenki maga. (Ill. hallgassátok Pio szavait. "All for Pio" )
egy elf, aki draenei
Lfy
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Gandorio Dátum: 2012.07.01. 18:08

Mivel meg lettem szólítva csak annyit tennék a dologhoz hozzá, hogy a vasárnapi raid számomra A RAID. Családos ember lévén ez az a nap amikor le tudok menni és élvezni a raid és a társaság adta örömöket. (Már amikor Blöki nincs ott :D )
A többi valójában nem érdekel. Egyszerűen leszarom ahogy írtátok.
Gandorio
Klántag

HozzászólásSzerző: Louiee Dátum: 2012.07.01. 18:16

:)
Holle, se Acelt, se Gandot nem fogom piszkalni, mivel mindketten amikor lentvoltak, akkor mas nem volt... amugy mintha meg Gando at is ment volna kesobb palajara... Es ha nem szeretsz neveket emliteni, akkor tenyleg nem szep dolog ujjal mutogatni masokra, hogy 'o is, meg o is, piszkaljatok oket is...' pff
Tobbsegunk felnott ember, moderaltan is elo lehet adni, ha problemank van :) Ha van valami gond valakivel vagy megkell beszelni, vagy rakell hagyni, tobben vagyunk akik nemszeretnek masokat, akar tobbeket a klanban megis elvagyunk egyutt :)

Lfy, ha megengeded, megjegyeznem hogy ha valaki nem kepes hangot adni forumon annak amit gondol, akkor igen, az a 10 ember, vagy akar 5 ember fogja meghatarozni a klan tovabbi eletet :) Ha nem vesszuk a faradtsagot, akkor fogadjuk el hogy a folyo arra folyik amerre akar, nem arra amerre mi akarjuk...
Alysrazor mountot felesleges emliteni, mert aki anno ottvolt, azok fele nem acsi-buzi, vagy mount-manias, ha joltom csak 3-4 ember volt aki tenyleg szerette volna, tobbiek csak eltettek volna... kiesett, mindenki needelt, aki nyert az eltette, bumm.... mondjuk nem is tudtam h lelepett a klanbol :shock: kabummm nem emlekszem hogy ottlettetek volna, szal az h ilyen kerdeseket teszel fel, hogy :' Bele gondolt már valaki, akinek tényleg kell az a mount, hogy az Alysrazor-os mount sem lett még az övé? És lehet soha nem is lesz?!'... nekem sajna nem valoszinu hogy meglesz, majd igyekszem emlekeztetni magam, hogy vagjam fel az ereimet... termeszetesen hosszaba, hogy biztosra menjek :mrgreen:

Amint eszrevettem, nektek 1-1 emberrel van fo problematok... nemtom hogy megprobaltatok e megbeszelni... mindegy... alkalmazkodni is tudni kell.
Jah, amugy ez egy MMORPG , tarsasag kell hozza...vegulis az ember tarsas leny... van aki konnyen tud szorakozni ha csak hulyul a barataival, van akinek meg egy lila cucc, esetleg egy mozgo oszver rangatozasa jobban bejon, kinek a pap, kinek a pa'pa ...
Ez van, tolem ennyi :mrgreen: Pa' pusz, tovabbi jo mulatast, akarmit is jelentsen ez nektek...
Louiee
Klántag

HozzászólásSzerző: gyimi Dátum: 2012.07.01. 18:31

"Búcsúzni csak szépen"

Legutóbb hasonlót még valamikor BC-ben kellett a klánban tenni. Már nem tudom hány éve volt, de csak statisztikai alapon is elő kell, hogy forduljon, hogy a játékosfluktuációval olyan kerül a klánba, aki nem oda való, nem érzi jól magát, stb az adott közösségben, vagy az adott közösség érzi úgy, hogy nem közéjük való az adott egyén. Ilyenkor megválnak egymástól - és minden résztvevőnek ez a legjobb megoldás. Az, hogy ezt ki hogy éli meg és hogyan áll hozzá, az az egyéniségétől függ.

Én többször léptem már ki, amikor nem éreztem jól magam itt - aztán valahogy mégis visszatértem. (pedig voltam nagyobb, jobban progresselő klánokban is, és maradhattam is volna). Ez valószínűleg szintén nem véletlen. Nekem jó itt.

Más nem marad hátra - ahelyett, hogy akár csak reagálnék bármire is, el sem olvasok 2 sornál többet, mert MARHASÁG vitatkozni (minden résztvevő részéről!!!) - elbúcsúzom.
Sziasztok!
gyimi
Klántag

HozzászólásSzerző: Afuera Dátum: 2012.07.01. 18:35

Én inkább arról szeretnék hallani itt, mindenki előtt, amit mások háta mögött kavartatok, terjesztettetek, például mi volt ez a dolog amit Haeliának olyan személyesen mondtál el, de amint ő ezt tovább adta, nem tetszett Neked? Mert hogy erről mély hallgatás van, csak a mocskolódás ömlik ide.

"Hanem hogy őszintén elmondtam a véleményemet Healiának aki kissé berezelt ezen... Azt hitte hogy Én bomlasztani akarom a guildet, pedig csak szimpla felvetésekről volt szó és arról miket hallottunk másoktól... Pedig én csakis Neki szántam a mondandómat, de ő minden bizonnyal tovább is adta hogy mit beszéltünk... No mind1..."

Eléggé besavanyodott egy páros vagytok, a viccelődés ellen be vagytok oltva, mindent halálosan komolyan vesztek. Az utóbbi időben már azt is meg kellett néznem, hogy valamelyikőtök online van-e, mielőtt viccelődni kezdtem volna, teljesen abszurd dolgokon. Komolyan, kezdek aggódni Értetek, néha nem árt egy kis lazítás.
A fura entrd csennöl
Afuera
Cinderella

HozzászólásSzerző: Lfy Dátum: 2012.07.01. 18:39

Louiee írta::)
Holle, se Acelt, se Gandot nem fogom piszkalni, mivel mindketten amikor lentvoltak, akkor mas nem volt... amugy mintha meg Gando at is ment volna kesobb palajara... Es ha nem szeretsz neveket emliteni, akkor tenyleg nem szep dolog ujjal mutogatni masokra, hogy 'o is, meg o is, piszkaljatok oket is...' pff
Tobbsegunk felnott ember, moderaltan is elo lehet adni, ha problemank van :) Ha van valami gond valakivel vagy megkell beszelni, vagy rakell hagyni, tobben vagyunk akik nemszeretnek masokat, akar tobbeket a klanban megis elvagyunk egyutt :)

Lfy, ha megengeded, megjegyeznem hogy ha valaki nem kepes hangot adni forumon annak amit gondol, akkor igen, az a 10 ember, vagy akar 5 ember fogja meghatarozni a klan tovabbi eletet :) Ha nem vesszuk a faradtsagot, akkor fogadjuk el hogy a folyo arra folyik amerre akar, nem arra amerre mi akarjuk...
Alysrazor mountot felesleges emliteni, mert aki anno ottvolt, azok fele nem acsi-buzi, vagy mount-manias, ha joltom csak 3-4 ember volt aki tenyleg szerette volna, tobbiek csak eltettek volna... kiesett, mindenki needelt, aki nyert az eltette, bumm.... mondjuk nem is tudtam h lelepett a klanbol :shock: kabummm nem emlekszem hogy ottlettetek volna, szal az h ilyen kerdeseket teszel fel, hogy :' Bele gondolt már valaki, akinek tényleg kell az a mount, hogy az Alysrazor-os mount sem lett még az övé? És lehet soha nem is lesz?!'... nekem sajna nem valoszinu hogy meglesz, majd igyekszem emlekeztetni magam, hogy vagjam fel az ereimet... termeszetesen hosszaba, hogy biztosra menjek :mrgreen:

Amint eszrevettem, nektek 1-1 emberrel van fo problematok... nemtom hogy megprobaltatok e megbeszelni... mindegy... alkalmazkodni is tudni kell.
Jah, amugy ez egy MMORPG , tarsasag kell hozza...vegulis az ember tarsas leny... van aki konnyen tud szorakozni ha csak hulyul a barataival, van akinek meg egy lila cucc, esetleg egy mozgo oszver rangatozasa jobban bejon, kinek a pap, kinek a pa'pa ...
Ez van, tolem ennyi :mrgreen: Pa' pusz, tovabbi jo mulatast, akarmit is jelentsen ez nektek...

MMORPG, mint mondtam. Nektek a társaság, nekünk a játék a lényeg. Nem attól leszek lootbuzi, mert ami ritka és tetszik vágyom rá. Attól, amikor, mint Anarella is, csak azért nem jött raidre, mert volt ott egy másik hunter is. Nekünk a társaság a való életben számít igazán, nem egy ilyen játékban ahol olyan személyek játszanak, mint Te is. Szállj magadba légy szíves és tanuld meg értelmezni, amit írtam.
De tudod itt derül ki, kik voltak azok, akik a hátunk mögött sutyi mutyiztak, a szemünkbe pedig nem mertek még megszólalni sem. Ez vagy Te, nézz tükörbe. Most pedig örülj, hogy célt értél. Pás-pusz.
egy elf, aki draenei
Lfy
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Pribor Dátum: 2012.07.01. 18:59

Hogy mik vannak!? Ha ezt a klubban elmesélem...

Kép
Luminatar
Naralen
Pribor
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: blackyy Dátum: 2012.07.01. 19:08

Én elsőnek is a vasárnapi raidről beszélnék pár szót. Ez az egész vasárnapi mókázás már elég régóta zajlik és én mondhatom, hogy a legtöbbön bizony részt is vettem. Amiért írok, az az, mert egy olyan személyt is belekeversz, aki szintén részt vett ezeknek a raideknek a legtöbbjén, amióta a klán tagja (1 esetről tudok, amikor nem volt, nem volt elérhető az internet, mégis szólt más emberen keresztül, hogy nem tud jönni.). Volt olyan, hogy pappal(alttal) jött be healelni így igaz. De ha felhoztad akkor ezt leírom ténylegesen hogy is történt: bejött 1-4 bossra alttal, mer oda gyakorlatilag 2 healer is elég és a többire pedig mainnel jött. Ő leírta a véleményét az egészről, de az én egóm ezt nem hagyhatja ennyiben és kikérem az ő nevében is ezt a gyanúsítgatást, újjal mutogatást irányában.
Acélt említetted még. Nos róla annyit, hogy amikor lejött az altjával elsőnek, akkor nem volt más dps. Minden boss után ő maga kérte, hogy linkeljünk dpsmetert, hogy mégis mit tol, mit tud. Annyi biztos, hogy sose volt első, de a tankot/tankokat mindig megelőzte. Raid elején csekkoltam a gearjét és volt rajta enchant és gemelve is volt. Tehát szabályt nem szegett. Itt eljutunk addig a pontig, miszerint nem szegtél szabályt. Nos, szegtél. Ez pontosan így hangzik: gear nem lényeg (gyak. minimális geart összeszedni 0idő alatt meglehet.), de legyen enchant és gem ! Raid elején téged is csekkoltalak, nem szóltam, mert már nem volt más dps (+4 ember volt, ők átadták a helyüket). DPS-t minden boss után néztem és mindig utolsó voltál, tankok is eléggé lehagytak. Az egész történethez még az illik, hogy a rugóval 9 lootot vittél, ha jól rémlik, aminek a felének hasznát sem vetted / veszed. Vittél egy bowot, crossbowot és egy axeot, miközben volt már legendary(így ezt is idesorolom).
Vasárnapi raidhez még annyit, hogy 1(!) kezemen megtudom számolni, hányszor voltatok / voltál vasárnap raiden. Amíg a rugót húztátok, egyszer sem jelentetek meg, ahogy 85 lett rögtön jelentkeztél és jöttél is, és a mostanira is jelentkeztél.
Tovább ezt nem szeretném csavarni, személyes bajom eddig nem volt, de ez a fröcsögés annyira nem tetszik.

Szerk: Lui oltását még csak most olvastam el rendesen.. Ő kezdte el ezt az egész okosságot kiírni, csomószor csak altjával jött be healelni, hogy más, köztük én is, alttal jöhessen. Oltsátok azt akinek ehhez az egészhez ténylegesen köze van, Piot, Héliát, és Engem. Ne keverjetek bele mkit.
D'oh!!
blackyy
Lovag

HozzászólásSzerző: Pio Dátum: 2012.07.01. 19:27

Én azt hiszem a problémákat nem próbálom áttárgyalni, egyrészt, mert így már aktualitását vesztette, másrészt, mert ennyi haragot úgyse lehet semmissé tenni.
Azt hangsúlyoznám, hogy nem kizárólag, sőt, elsősorban nem a mountos történet miatt hoztuk ezt a döntést az officerekkel (nem az én felvetésemre, de teljes konszenzussal), de persze nem gond, hogy ez a téma arra van kihegyezve, a Ti témátok, úgy búcsúztok el, ahogy helyesnek érzitek.
A többi problémát nem írjuk le, néhány el lett mondva Mumble-n (általam vagy Haelia által, illetve az ominózus estén a többi tag által is) néhányról pedig csak tudomásunk van, értelmetlen lett volna már felhozni. Egyszerűen azért nem akartuk ezeket így nyilvánosan kiírni, mert nem szerettünk volna még jobban (meg)bántani Titeket ha már úgyis úgy döntöttünk, hogy a klánból való eltávolításotokkal lezárjuk ezt az egészet. És ehhez tartjuk is magunkat.
Bár az, hogy valakit kitegyünk a klánból majdhogynem példa nélküli, de az, hogy egy a klánból kitett/más klánba átlépő ex OoW-s úgy érezze, az ő igazságérzetét sértettük és ez egy szörnyen rossz klán (miattam, más officer miatt, más tagok miatt, szabályok miatt, igazából lényegtelen) és ezt ha törik, ha szakad be akarja bizonyítani a tagoknak vagy az új klánjának vagy az egész világnak már nem az, sőt, mondhatni sajnos ez a szokványos viselkedési forma.

Haeliát viszont megvédeném. Több, mint 4 éve klánunk megbecsült tagja, ebből hosszú időt officerként töltött el, akkor is sikeresen irányítgatta a klán életét, amikor én inaktív voltam. Egészen biztos vagyok benne, hogy helyes döntést hozott, amikor a beszélgetésetek alapján így döntött és úgy vélem erre ez a topik se cáfol rá, sőt, épp ellenkezőleg. Szóval a magam részéről officerként teljes mértékben kiállok Haelia mellett és természetesen a döntése/döntésünk mellett is.
Weaponizing demons for a brighter tomorrow.
Pio
A Fény lovagja

HozzászólásSzerző: Hatszel Dátum: 2012.07.01. 19:28

Lfy írta:olyanok írnak véleményt, akik nyakigláb segget nyalnak Pio-nak és az offiknak. Minden szavatok Pio szavával egyenlő, semmivel sem több, és semmivel sem kevesebb. Lehet a dolgokat szépíteni, lehet a klán életét gyönyörűvé tenni, szépeket mesélni. Ha közben belül selejtes az egész.

Lfy írta:Ti akik Magyarországon belül abba a 60%-ba tartoztok, akik az utolsó infók alapján döntenek, mentek egy azon ember után aki a szemetekbe eleinte szépeket mond, de ha jobban belemélyültök a dolgaiba, már elég sok panasszal él.

Lfy írta:Sokan beleszarom, nem törődöm módon, kit érdekel módon, nem írnak, nem véleményeznek a fórumon.

Lfy írta:Nekünk ez a játék nem feltétlen a barátokról szól

Lfy írta:Sajnos a blizzard megoldotta azt, hogy klán nélkül az ember ne nagyon jusson sehova, ne legyenek szervezett raidek, fun runok, és vidám rated bg-k.

Lfy írta:az itt lévő emberek többsége, ennyire rosszindulatú, rosszmájú.

Lfy írta:Ui.: És akkor most már lehet írni/mondani, hogy bomlasztó a hozzáállásunk. Mert ez a hozzászólás pont egy ilyen.

Lfy írta:Szép gyermekéveket Nektek, sziasztok!

Most, kérdem én, ha ez a véleményed a klánról, meg amúgy a csapatjátékról, akkor most komolyan mit kerestél itt? A hozzászólásokból nekem az jön le, hogy Holleanyó próbálkozott klántag lenni, te meg sajnálod, hogy ebben a játékban klánban kell lenni egyes dolgok elérésére, és mindenki hülye a klánban, csak te vagy normális. Viszont ahhoz képest, hogy mind roszmájúak vagyunk, egész jó ügyes összetartó társaság vagyunk, nem? A rosszmájúság összetartó ereje. Gondolom te is érted, hogy itt ebben valami nem stimmel.
Az, hogy pont Pio -t támadod, egy vicc, most nem akarom felsorolni, hogy Pio miket tett le az asztalra a klán érdekében, mert ide most nem férne ki, és igazából ki is tudja ezeket követni, de az, hogy most van klán nem csak az alapítás miatt köszönhető Pio -nak, akinek, bár megérdemelné, a becses seggét máig nem sikerült nyelvünkkel érintsük.
Mindezt azért, mert még sajnos egyikünk sem tart ott, még sokat kell "grindelni a Pio reput" de igen, mindenkinek ez a legnagyobb vágya. Ez ami összetart minket, és a klán igazi neve valójából: Sacred Whore Fort. Köszönjük, hogy felnyitottad a szemünket; köszönjük, Emese Lfy.

És amikor gyermekéveket említesz, ne feledd, hogy egy pár embernek alapértelmezetten csókolomot kellene köszönj, kislány.
Egésséget!
Hatszel
Dipl. Ing.

HozzászólásSzerző: Acélszakáll Dátum: 2012.07.01. 19:50

Biztosan meleg van s kevés sört itattok!Törp szavamra mondom!
Acélszakáll
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Noigan Dátum: 2012.07.01. 20:53

Hatszel írta:... most nem akarom felsorolni, hogy Pio miket tett le az asztalra a klán érdekében, mert ide most nem férne ki ...

http://www.theadminzone.com/forums/showthread.php?t=37252
Noigan
hajdani Klántag

HozzászólásSzerző: Sowi Dátum: 2012.07.01. 22:00

Hááát ilyen hisztit a BC-s időkben olvastam(Haelia, Gyimi stb emberek úgyis emlékeznek azokra az időkre)

De az egészre egy frappás képpel reagálnék :)

Kép
Sowi
Klántag

Következő

Vissza: Általános beszélgetés